Nová anketka | Moje těhotenství.cz

Nová anketka

Obrázek uživatele Nunu29

  Tak jsem tady se slíbenou anketkou :C]]:

  Své odpovědi vložím až odpoledne, musím teď odjet, zatím papa a těším se na odpovědi. Pápá

  1. Jak s Vámi prožívají těhotenství tatínkové miminka? Vy co máte už více dítek, je rozdíl jak prožíval těhotenství tenkrát a jak teď?

  2. Jste s budoucím tatínkem manželé a jaký je mezi Vámi věkový rozdíl?

  3. Komunikujete nějak s miminkem? Povídáte si s ním, zpíváte mu, pouštíte hudbu? Jak ho oslovujete, už jménem?

  4. Máte už koupený kočárek a věříte na pověry a máte ho uschovaný jinde? Klidně sem dejte na kočárek odkaz, ať se můžou ostatní inspirovat.

  5.Už máte nakoupenou výbavičku (myslím tím větší věci, ne oblečky a nějaké drobnosti? Postýlky? Povlečení? Chůvičky? Monitory?

  6. Máte nějaké těhotenské chutě? Co Vám teď chutná a dřív ne a naopak co teď nemůžete ani vidět? Co s váma dělají hormony? Popláčete si častěji než dřív? :r:

  7. Máte nějaké domácí zvířátko a jak myslíte, že to půjde skloubit s miminkem? (nemyslím tím třeba křečka nebo rybičky :s: )

  8. Budete se nějak speciálně připravovat na porod? Masáže hráze, maliník, lněné semínko, cvičení a budete mít svůj porodní plán?

  9.Budete chodit nebo chodíte na předporodní kurzy?

  10. Máte už vybranou porodnici? Pokud ano, podle čeho jste vybíraly? A budete si chtít zaplatit jednolůžkový nadstandard?

  Komentáře

  Obrázek uživatele verkaperka

  1.tatínek miminka prožívá těhu snad víc než já.je to jeho první a mé třetí dítko.když jsem byla tenkrát těhu(před 18 lety)se nyní to srovnávat nedá,užívám si to a je i lepší péče atd.je moc ochotný a snad by úplně všechno kupoval a zařizoval sám :s:
  2.manželé nejsme,jsem rozvedená,tak nespěchám i když jsem jsem byla požádána už několikrát.ale asi do budoucna kvůli mimísku určitě.věkový rozdíl 4 roky já 37 Zděnek 33 let.
  3.s miminkem si povídáme a říkáme mu jménem Vojťánek,tatínek mu každý večer dává pusinku na bříško a hladí ho!nezpíváme-raději to neriskujeme,raději hezkou hudbu Dance 4
  4.kočárek stále vybíráme,nejsme pevně rozhudnuti,a schovaný bude u sousedky
  5.věcičky máme skoro všechny,kromě přebal.pultu,ten nám zhotovuje kamarád,chůvičky máme a monitor kupovat chceme,raději pro náš vnitřní klid.......nechceme nic riskovat.
  6.chutě mám,hlavně ovoce,jakékoliv sezóní-hlavně meloun,nektarinky.jsem ulítlá na gumových medvídcích a přesnídávky tu musím mít každý den!jinak maso taky nějak nemusím........bulím jako želva i při reklamě :r: jsem ted cíťa,romantika topak slzy nemůžu zasdtavit-no hormony!!!!
  7.máme doma 3 letého labradora Gastona,chceme ho dát k mámě na zahradu,bude mu tam líp,nezvládla bych venčení a mimčo,holky studují a teď jezdí až večer domů!!!
  8.na porod se nepřipravuji,myslím že na to se připravit ani pořádně nedá.zvládla jsem to 2 x tak to musím zvládnout i po 3........
  9.na kurzy chodit nebudeme.....ani plán porodu nemáme a nechystáme
  10.porodnice Slaný,máme to v místě bydliště a rodila jsem tady 2x,a je na ní chvála a já tady byla taky spokojená.do Prahy by jsme to třeba ani nestihly Ne nadstandart mít nebudu,maminky mě nevadí aspoň si navzájem pohlídíme miminka a ráda komunikuji a návštěvy nejsou problém kdykoliv......

  tolik ke mě a k našemu miminku......Věrka Pápá

  Obrázek uživatele Sharon

  Dobré ráno Věrko. Jak je veSlaném? A jak se Tobě i miminečku daří? Souhlasím s Tebou, že porodnice ve Slaném je super. Rodila jsem tam v roce 2000 našeho Máťu a byla jsem moooc spokojená. Je to taková malá "rodinná" porodnice. Personál byl naprosto úžasný, milý a ochotný. I lékaři byly na 1 Jednička . Zjistili mi těhotenskou preeklampsii, takže mé těhotenství museli v 35tt ukončit. Matýska mi pak odvezli v inkubátoru do Kladna, kde jsou na to zařízeni a já zůstala týden ve Slaném bez něj :\\: , takže já budu nyní rodit v Motole, kde mi necchají mé dvě lásky Mimčo s dudlíkem Mimčo s dudlíkem hezky u mě i kdyby byli maličký aniž by je někamodváželi. Tak proto Motol, jinak bych opět volila Slaný..spokojenost na de vše Jednička Prima den i následující víkend :k: Sharonka a její Samík a Bertík

  Obrázek uživatele verkaperka

  ahojky Sharon,jj máš pravdu je to tady spíš jak rodinná porodnice.škoda,že primář co tady byl je ted na Kladně.jediné co tady není je neonatologie,ta pouze snad v Praze,švagrová mi chtěla domluvit Apolináře,je zdravotní sestra na Karláku,ale zase si říkám,vím houby jak rychlý bude tento "třetí" porod-říkají že rychlý,ale kdo ví,a já bych nerada někde uvízla na dálnici ve sněhu a mrazu :s: jinak včera po dlouhý době jsem byla v nemocnici na Kladně,dost se to tam změnilo a něco tam i přistavují.úplně jsem koukala.hezký den tobě i oboum mimískům,hlavně odpočinek všem třem Pápá papa Věrka

  Obrázek uživatele Lukolik

  Ahojky,
  1. náš nastávající tatínek je miláček, stará se o mě, zajímá se jak nám je, ale nijak to zase nepřehání, jsem moc spokojená
  2. jsme spolu 6 let, ale manželé nejsme (zatím, ale spějěme k tomu)
  3. s bříškem mluvíme a od pondělí (to jsme zjistili, že to bude kluk) i jménem
  4. kočárek už máme koupený 4 týdny a to jsem teprve v 21 tt máme ho složený v pokoji a zatím se nic nestalo (ťuk, ťuk) a taky to tak zůstane
  5. zatím máme jenom kočárek a postel, ostatní začneme kupovat později
  6. chutě mám stejné jako před tím, sladké miluju pořád a pláču opravdu častěji
  7. máme velmi hodného psa, ale je až moc majetnický, tak uvidíme, jak bude reagovat, jestli bude moc vyvádět tak jde od jara na zahradu (doteď byl doma)
  8. porodní plán mít nebudu, ale masáž hráze, maliník, lněné semínko i cvičení chcu praktikovat, aspon něco udělám a když nepomůže stejně neuškodí
  9. tento týden jsem začala chodit a moc se mi to líbí, takže budu pokračovat
  10. porodnici mám vybranou tu nejbližší, jelikož jsem na ni slyšela chválu a taky protože v ní pracuju a nadstandart nechcu

  Obrázek uživatele LucieLoL

  Čtení o mě Pápá
  1.Taťka se zajímá o bříško víc od té doby co jde vidět,někdy až moc nepřehání.(ne,že by to bylo nepříjemné)Asi proto,že většinu času je v práci a domů se chodí jen vyspat,užívám si to.Jen k mím náladám a přecitlivosti :^O^: t
  akové pochopení chybí.
  2.Manželé nejsme,pár tvoříme 7 let.Obrovská krize nás rozdělila už několikrát,naposledy,když jsem myslela,že navždy,jsem po odchodu zjistila,že jsem těhotná a po tolika letech snažení o mimi jsme si dali ještě šanci.Zatím bojujeme...Mě je 25 a příteli 32let.Oba čekáme prvního potomka :°O°:
  3.Miminku říkám bublinko.Ráda bych jí už říkala jménem,ale nějak mě opustily všechny nápady Sad Tak snad nebude mít jednou v OP Bublinka.Zpívám si často,takže i pro ni,ale nějaké cílené ukolébavky ani ne,zatím.
  4.S kočárkem jsme na tom podobně jako se jménem,neumíme vybrat :#o: pověrčiví jsme,takže bude jednou čekat na naši princeznu u mích rodičů
  5.Postýlka dorazila před chvílí(Tímto děkuji sympaťákovi z PPL,že mě nechal tahat se s ní do výtahu a z něj)Jinak krom komplet oblečení zatím 0bodů.Protože plánujeme rekonstrukci bytu.Snad to bude dřív než v lednu :?
  6.Chutě asi ani nemám,víc baštím ovoce a vařená jídla,spíš trpím na nechutě k tomu co jsem dřív milovala.Přesto tloustnu přímo ukázkově :pig: Pláču asi tak 10krát denně,vetšinou ani nevím proč Koulení očima
  7.Máme pejska.2kilovou čivavu(už 5let)Je to mazel,mé první dítě Wink Ale asi půjde na pár měsíců k rodičům,už jen proto,že bych neměla čas ho venčit
  8.Zkusím co půjde,těžko říct co nám pomůže
  9.Asi ne,byla jsem u porodu dvakrát,něco si přečtu..ono je to stejně pokaždé jiné.
  10.Asi budu rodit v OV Porubě,ale nejsem si ještě úplně jistá,slyšela jsem dost zlých zvěstí
  Tolik o mě..

  Obrázek uživatele hr

  Ahoj holky, tak tady mate neco k pocteni o me:
  1. Náš taťka to prožívá jak kdy, někdy je starostlivej, někdy to tak nějak neřeší - nebo mi to aspoň tak přijde. První skoro 4 měsíce jsem musela ležet a bylo mi desně zle, tak byl takovej vykulenej. Chodí se mnou na všechny vyšetření, UTZ apod. Když nám vyšel špatně tripl, tak byl taky špatnej,ale snažil se hrát hrdinu. Jinak prcka hladi a ceka na kopance. Každej den mi maže bříško :-).Jinak mi pomaha jen když mu o to několikrát řeknu, je hroznej lenoch a raději děla tisíc jiných věcí.
  2. Jsme manželé, v červnu jsme slavili rok výročí. Je mezi námi 3 roky rozdíl.
  3. S :mimis: si povídám, nezpívám mu. Oslovuju ho někdy jménem, jinak miláčku, bobišku, lásečko, koblížku apod. Taťka mu říká Ronaldo Smile
  4. Kočárek máme vybraný a máme zaplacenou zálohu, bude tak přibližne do měsíce k odběru, budeme ho mít pravděpodobně u tchánů.
  5. Z výbavičky, která je zde uvedená nemáme nic, jen máme představu, jakou postýlku si koupíme a přebalovák si asi necháme udělat od stoláře. Jinak hadříčků moc nemám a ostatní věcičky taky ne. Chůvičky nevyužijeme - bydlíme v 2+kk, budeme se stěhovat do většího až příští rok. Monitor dechu asi pořídíme.
  6. Těhotenské chutě asi ani nemám. Ze začátku jsem nemohla jíst vůbec maso, to jsem byla v podstatě jen na rohlíkách s máslem. Káva mi smrdí do teď. Jinak jím už všechno a řekla bych, že s mírou. Bulím docela často..
  7. Doma máme rybičku - ale to se nepočítá Smile Mamka má dvě yorkšírské teriérky a ty umí udělat pěknej sajgon, tak jsem zvědavá, jak moc budou žárlit - i když synovce berou docela v pohodě.
  8. Porodní plán mít nebudu, o maliníku a lněném semínku uvažuju.
  9. Na předporodní kurz jsem teď začala chodit, je to tam fajn, je to 1x týdně 2 hodiny - hodka cvičení, hodka teorie - bude tam údajně řeč i o masáži hráze, takže se pak nějak rozhodnu.
  10. Porodnici vybranou na 99% mám. Budu rodit v Olomouci, hlavně kvůli dětské JIP..
  Tak se mějte fajn Smile :mimis:

  Obrázek uživatele rybulka

  1. tatínek je z tech naprosto vzorných, stará se o mě a pomáhá obrovsky. Srašně moc si přál holčičku a tu mu nosím, takže jsem nejrozmazlovanější na světě (užívám si to, co to jde, myslím, že po porodu budu na druhé koleji:)
  2. o první lásku jsem tragicky přišla, takže se bojím mít tak pevný vztah jako je manželství. Miminko a přítel mi dává konečně obrovskou chut žít. Přítel je o 3 roky starší,35let. On má 2 kloučky+ já ty moje milovaný dva sirotečky, takže ten malinkej ružovej uzlíček bude naše číslo 5 Smile
  3. Elišce říkám jmenem od vysledku z plodovky, ale více je to mazlíček nebo lásečka malinká moje a nebo štěstíčko co mě potkalo...povídám si sní stále. Strašně moc ji miluju a šíleně se těším až bude s nami vsemi šesti už doma a hrozně moc se s ní modlím, aby všechno dobře dopadlo.¨
  4. Kočík nemám, ale až bude, tak bude bydlet do porodu u mojí maminky.
  5. nemám ještě vubec nic, jsem stále v práci a pak péče o tu mojí obří rodinu me docela dost zaměstnává, ale čerpám z vašich rad a před chvílí jsem za 500 objednala z laclíku užasný vecičky. DEKUJI za tip maminky!
  6. chutě mám zmrzlinovo zavináčové. Pláču velmi upřímně a srdceryvně nad nepochopitelnými věcmi. Třeba nad smutnou představou či myšlenkou Smile
  7. máme fenku zlateho retrivra a je fakt zlatá, takže se vubec nebojím jak ty dve holčičky budou kamarádit
  8. asi nic , nechám to přírodě
  9. nic takoveho
  10. jsem v registru v Podolí v Praze - doufám, že stihneme tam dorazit , mame to hodinu cesty Smile

  11. moc vas vsechny zdravím a šetřete se a pořádně vyživujte ty svoje štěstíčka at jim není v lednu zima . Opatrujte se!!!

  Obrázek uživatele Nunu29

  Tak já si taky odpovím :s:

  1.Tatínek to s námi všechno prožívá, i když teď nemá moc času. Finišujeme na baráčku, takže místo nějakého užívání si těhu, lítáme s Primalexem,pokládáme podlahy atd. Ale chodí s náma na všechny ultrazvuky, hladí bříško, ale hlavně se těší až si s Tobíkem postaví obrovskou autodráhu a budou závodit :s: . Jinak se samozdřejmě hrozně těší a je děsně pyšnej, že se mu nakonec po roce a půl snažení povedl kluk Mimčo s dudlíkem Jinak vybírání věciček probíhá tak,že já vyberu několik favoritů a on pak rozhodne. Akorát kočárek jsme vybírali společnýma silama.
  2. Manželé nejsme, nějak jsme to za těch 7 let co jsme spolu nestihli :s: . Jsme od sebe necelé 3 roky 30/ skoro 33

  3. Od začátku to byl Tobík, pak na chvilku Sofinka a teď už zase Tobík,takže jménem mu říkáme od začátku. Zpívám mu jen ve vaně,aby nás nikdo neslyšel :C/): ,ale pouštíme mu takovou hudební hračku než jdeme spát a pozorujeme jak kope, když je tedy chvilku čas.

  4.Kočárek máme už asi 2 měsíce, zatím je schovaný u mých rodičů, ale za 14 dní se stěhujeme,tak si ho vezmeme sebou
  http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-pro-komplet-2009/

  5. Máme skoro všechno koupený,ale ještě to nedorazilo. Postýlka, povlečení, matrace, kolotoč nad postýlku, všechno je na cestě. Oblečení už máme také většinu, máme chůvičku (tu využijeme, protože pořád někam jezdíme a navíc budeme mít velkej baráček), monitor si budu kupovat od kamarádky v listopadu. Taky máme lehátko, koupací kyblík, babyvak, kojící polštář, atd. Něco koupené, něco popůjčované.

  6. Chutě mám nejvíc na ovoce, rajčata, mléčné výrobky (hlavně ty smetanový :s: ), vůbec nemusím uzeniny. Co se týče hormonální bouře,tak to je u mě kapitola sama pro sebe. Rozbrečí mě téměř všechno, od filmů, různých reportáží kde jsou mimi, když se někdo hádá, když mě někdo okřikne nebo se na mě divně podívá :C]]: .Ale poslední dobou zaručeně zabere i když si třeba představim toho naše klučinu,tak to hned teče :§) . Nejhorší ale je, že občas mi to brečí i samo a nevim proč, tak se pak do toho i směju, no prostě hrůza, ten můj z toho bývá občas docela vykulenej a nebo už se mi i směje :qu:

  7.Máme roční kočičku, která je jen v bytě. Je strašně mazlivá, pořád jí musíme chovat,spí s náma v posteli, furt se mazlí a přede. Pak jí to chytne a je to hroznej divoch,ale vždy jen na chvíli. Tak nevím jak bude na Tobíka reagovat, možná si hi nebude vůbec všímat a nebo si ho zamiluje a bude s ním chtít spát v postýlce. Uvidíme až to přijde,pak to kdyžtak budeme řešit. Ale určitě jí neodstrčíme, měli jsme jí celé snažení místo miminka,tak jí tak trochu berem Srdce

  8. Budu pít maliník a lněný semínko, jinak asi nic

  9.Na kurzy jsem přihlášená od října přímo v porodnici, cvičení + několi přednášek, prohlídka porodnice i s tatínkem atd.

  10. Budeme rodit v Rokycanech, protože to budeme mít 10minut cesty. Navíc je celkem vyhlášená, jezdí tam i holky z Plzně, zatím jsem žádnou negativní reakci neslyšela. Jednolůžák nechci, možná u druhého mimča, když už budu vědět jak na to.

  Tak to je asi vše

  Obrázek uživatele matahari

  sím sím co je babyvak?? kujůůů Smile

  Obrázek uživatele Neninka.Mazlinka

  Ahojky, tak se přidávám i já Wink

  1. tatínek je rozkošný, pomáhá mi naprosto se vším...nosí mi snídaně, pomáhá s vařením, úklidem, prostě s domácností. Nesmím ani s prádlem před barák sama :s: Prostě zlato jak se patří a já si asi konečně uvědomila, co mám doma za poklad :? Strašně se na Pepíčka těší, je dojatý při každým novým vyšetření, na UTZ mu tečou slzičky štěstí..je naprosto úžasný taťka v očekávání.
  2. nejsme manželé, jsem rozvedená, tak se do manželství znova nehrnu...i když taťka by chtěl. Je mezi námi necelý půl rok.
  3. komunikuji s Pepíčkem pořád. Když jsem sama, vyprávím mu, kde je zbytek rodiny, hladím ho a povídám pohádky. Tatínek mu taky našeptává do bříška..to jsou nejkrásnější chvíle dne. Říkáme mu jménem už od začátku (a to jsme ještě ani nevěděli, že to je kluk)
  4. kočárek koupený nemáme, vybraný máme V-cross, doma ho mít nebudu.
  5. z udaných věcí nic doma ještě není.
  6. chutě větší nemám..jen snad na hroznové víno, snim denně kolem kilča. Spíš se snažím jíst pravidelně (což jsem před těhu nedodržovala...teda spíš nejedla jsem skoro vůbec)..a hormony? Já jsem cíťa i normálně, takže bulím a jsem dojatá ze všeho celý život Wink
  7. máme doma tři činčilky, myslím, že až se mimi narodí..ony to ani nepoznají :s:
  8. zkusím maliník a lněné semínko, porodní plán nechci..ono se to stejně seběhne úplně jinak.
  9. ač čekám třetí mimi, na předporodní kurz se chystáme.
  10. o nadstandart se budeme bít zuby nehty..nechci tam být pořád sama...jsem na miláčkovi tak trochu závislák. Porodnici vybranou nemám...trochu se mi moje volba zvrtnula, ale to už jsem tu psala.
  9.

  Obrázek uživatele Ajicek

  Tak také s troškou do mlýna...
  1. Tatínek se těší a má o nás strach, naplno si to asi uvědomíme oba, až bude miminko doma :s:
  Pomáhá doma hodně, ale ve vybírání věcí - oblečků si asi stejně víc ujíždím já, už proto, že na to mám víc času. Po komplikacích minulý rok se na miminko už moóóóóc těšíme.
  2. Manželé (zatím) nejsme, mně je 32 a přítelovi bude 38. Je to naše první miminko (pro oba), jsme spolu 3 roky a svatbu asi vyřešíme potom. Tohle je stejně důležitější Wink
  3. S miminkem komunikujeme, zpívám mu, pouštím hudbu a včera jsem mu dala vybírat jména, líbily se mu skoro všechny :s: . Hladím ho a říkám mu broučku, cipísku, sluníčko, miláčku, mimísku a tatínek taky hladí, občas si počká na kopaneček a dává mu pusinky a říká mu, jak ho miluje a teší se na něj. A říká nám rodino. Do pupíku mluví jako do mikrofonu :///:
  4. Kočárek ještě nemáme, už se nám jeden líbí a buď ho necháme u našich a nebo v našem sklepě - místnosti. Nevadí to taky? Hlavně dáme na pohodlí pro miminko - prostorná korbička, nic mini jak se teď dělají.
  5. Povlečení + mantinel do postýlky máme, ale :|P: zatím také ne, spíš drobnosti. Čekali jsme hlavně na velký utz. Chůvičku asi také nevyužijeme, monitor zvažuji, možná si ho půjčím po synovcovi.
  6. Na začátku těhu jsem ani nemohla vystát sladkosti (jinak mňam mňam) a jogurty a hlavně aviváž - ta mi zaručeně zvedla žaludek a byla cítit prostě ze všeho Blum 3 a mýdla a tak. Teď už je to pohoda, chutě asi normálka, i ta zmrzlina, ale to vždycky Smile A kyselý mám teda ráda. Cokoliv s octem je fajn Smile Nálada se mi zdála celkem normální, ale dneska mě dojala i písnička o Chňapíkovi, cokoliv s miminkama a porodem a jinak jsem nějaká ostrá (jak stará vlčice), když něco neběží podle plánu :? A to jsem bývala pohodářka...
  7. Zvířátko nemáme, chceme miminko Smile
  8. Začala jsem chodit na těhotenské cvičení na míčích, posiluje svaly pánevního dna a prsa a hlavně mě to baví a vídám jiné těhulky :///: Chystám se i na plavání pro těhu. Masáž hráze asi zkusíme, za to nic nedáme, třeba to pomůže. A maliník. Jestli bude potřeba :///:
  9. Předporodní kurzy bych chtěla zkusit přímo v nemocnici, kde budu rodit. Chci vědět, co mě asi tak čeká a prohlídnout si prostředí i s tatínkem a i on bude vědět, co se na něj chystá. V ceně kurzů je myslím i otec u porodu - dvě mouchy jednou ranou. :///: :s:
  10. Rodit budu v Čáslavi. Ačkoliv jsem z Kutné Hory, místní porodnici zavřeli a mám na výběr Kolín a Čáslav. Do Čáslavi jezdím i za svým dr. a mám tam vyzkoušené gynekologické odd., maminky si to chválí, takže mám jasno. Nadstandard nevyžaduji, pokoje jsou hezké všechny a návštěvy také neomezené. Není problém a jak už někdo psal, člověk není sám a aspoň může druhá maminka mrknout na miminko, když budu ve sprše.
  A HLAVNĚ SE UŽ MOOOC TĚŠÍME NA MIMÍSKA :w: :w: :w:

  Obrázek uživatele karlíci

  Ahoj děvčátka,přeju Vám všem krásný den,konečně jsem se sem dostala,stránky mi od rána totiž nefungujou :\/: Terezko-super anketa-chválím
  1)náš tatínek prožívá moje těhotenství opravdu naplno,někdy váhám kdo je vlastně u nás doma těhu?Je tak starostlivý a vím,že se strašně těší na naše dvojčátka,4,5 roku jsme bojovali a nakonec se to povedlo a miminka jsou z IVF,možná to je dáno i tím,že to nebylo vůbec jednoduché a prožili jsme si svoje,tatínek se jmenuje Ivoš a opravdu hodně mi pomáhá,vysává,žehlí a dokonce myje i okna-fakt se snaží-moc mu za to děkuju Srdce moc se těšil,až budou karlíci kopat,pořád mi hladí bříško a čeká na kopanečky,taky jim stále něco povídá a pouští písničky.Myslím,že bude super táta,taky má samo svoje mouchy,ale lepších vlastností má určitě víc

  2) jsme spolu 11 let,s toho 5 let manželé-6.8.jsme měli výročí.Manžel je starší o 1 rok :\r/

  3) miminkům říkáme karlíci,chlapeček tam je,ale u holčičky pořád mudra váhá,jména už vybraná máme,když to klapne,bude to Matoušek a Barborka,někdy už jim tak taky říkám.Komunikujeme s mimíškama pořád,já i tatínek,vždy když přijedeme na nějaké místo,kde je to pro karlíky nové všechno jim popisujeme,často hladíme bříško a oni tak krásně reagují....

  4) kočárek ještě koupený nemáme,myslím,že je ještě čas,jsme zatím ve fázy výběru

  5) z výbavičky už máme hodně pořízeno a zděděno,spoustu oblečků-ty už jsou asi kompletní,ale stejně pořád něco dokupuju-nedá se odolat,také máme postýlky,koš na mimi,vaničku s podložkou,kompletní ložní prádlo vč matrací,deky,zavinovačky,spoustu hraček,dudlíky,lahvičky,spoustu plínek a ubrousků,bryndáčky.Tenhle měsíc se chystáme na vysílačky,komody a přebalovák.Kočárek bude asi naposled a bude uložen u tchýně jako postýlky,jsem dost pověrčivá.Monitor dechu pořídíme podle toho zda bude třeba a miminka by se narodila dříve,jinak ne

  6) chutě jsou v normálu,nic zvláštního,trochu víc ujíždíme na zmrzce a sladkém a moc nám nechutná maso-to mám od začátku.Do 12 tt jsem nejedla skoro nic,krom melounu a broskviček,pak se to srovnalo a ted´už je to spíš hlad než chutě :hu: a hormony-škoda mluvit,rozesmutní mně i reklama na plínky,když mám svůj den,holky fakt je to dost často

  7) doma máme ještě pejska,je to am.kokršpaněl 8 let starý,jmenuje se Benjamínek a je moc hodný,myslím,že to zvládne v poho,jen ho nesmíme úplně odstrčit

  Dirol na porod se budu chystat dle rad mojí mudry,je dost pečlivá,ta určitě nic nezanedbá

  9)předporodní kurzy-asi ne,moje ségra rodila dvakrát a nebyla ani jednou,zmákli to všichni,tak to zmáknu taky-doufám-po všech událostech co provázely moje otěhotnění,nemocnice nesnáším

  10) vypadá to na Liberec,porodnice nic moc,ale kvůli dětskému JIPU,co kdyby byl náhodou třeba,je tam nejlépe vybavený.Nadstandart bych ráda,když to půjde

  mějte se krásně Lea

  Obrázek uživatele Raduška86

  Ahojek holky, předem chci poděkovat Nunu za moc pěknou anketku Jednička a zde jsou mé odpovědi:

  1. Řekla bych, že náš tatínek vše prožívá s mírou.. o víkendu mi řekl, když jsem něco nechtěla natahovat, že mu to kvůli mému malinkatému bříšku zatím ještě tak nedochází, že by mi měl pomáhat. Ale jinak se těší Smile
  2. Manželé nejsme, přítel chtěl svatbu v roce 2010, takže uvidíme, zda do toho praštíme. Pro mě miminko nebylo důvodem k tomu, abych na rychlo dělala svatbu, nejsem ten typ... jinak věkový rozdíl 4 roky, mi je 23 a přítel za chvilinku oslaví 27. narozeniny..
  3. Komunikujeme a hlavně hladíme bříško a sledujeme kopanečky, ale tatínek má smůlu, vždy když přiloží ruku on, tak je po kopancích a nic se neděje Smile zpívání neriskujeme Smile
  4. Kočárek máme objednaný a jdeme si jej vyzvednout teď v pondělí 14.9., už se nemůžu dočkat Smile vzhledem k tomu, že jej nemáme kde dát, tak jej necháme vedle u mé babičky v patře, kde je spousta volného místa. Fotečka je v ledňáčcích.
  5. Výbavička - začínám kupit konečně oblečení Smile postýlku už máme ustájenou v garáži a máme i kolíbku... chůvička je pro nás zbytečná, protože nemáme tolik prostoru, že bychom mimčo neslyšeli... a monitor dechu taky kupovat nebudeme...
  6. Těhotenské chutě ani nevím.. přítel říká, že je mám pořád a ne až teď Smile s plakáním se snažím vždycky udržet Smile
  7. Osobně s přítelem máme zlatou retrivřici Bessuli, ale má výběh venku, i když ji občas pustíme i domů. A je střeštěná, takže si to zatím nedokažu představit Smile ale chceme ji př. rok pořídit také miminka ať se nám zklidní a jsme mámy dvě Smile Jinak naši mají ještě kocourka a pejska, ale ti jsou v pohodě ...
  8. Porod.. no už se toho začínám obávat, ale pořád se uklidňuji tím, že to přežilo tolik maminek, tak já musím taky Smile ale přípravy.. no asi se budu snažit cvičit... a uvažuju nad tou masaží hráze....
  9. Nebudeme, je to zbytečné...mě by tam těžko připravili na porod Smile
  10. Rodit budeme v Opavě, máme to nejblíž (cca 10 min. jízdy)... a nadstandard je zbytečný... když zvádnu porod, tak i maminy na pokoji Smile

  Obrázek uživatele Sharon

  Ahoj Raduško. Mám na tebe dotaz. Jendou si sem dávala odkaz na nějaké stránky, kde si budeš objednávat pro :°O°: zimní fusak...ale nějak to nemůžu dohledat. Můžeš ho sem ještě jednou hodit? Tedy pokud je možné si fusak objednat??? :#o: Krásný den Sharonka Smile

  Obrázek uživatele Neninka.Mazlinka

  Sharonko, já chtěla fusak ukázat miláčkovi a už mi odkaz nefungoval taky..tak nevím.

  Obrázek uživatele Sharon

  Není-Mazlí mám od Radušky kontakt na paní se zimníma fusáčkama co jsme chtěli.. :qu:
  alena.terlova@seznam.cz
  Já už jí poslala mejlík tak to taky zkus Wink
  Krásný den Sharonka Smile

  Obrázek uživatele Sharon

  Mazlinko tak to je prekérka...moc se ám líbili a hlavně i cena byla super..potřebuju dva tak mě cena vyhovovala..a byly fakt boží..ale myslím, že to bylo někde na MIMIBAZARU nebo tak něco....Jdu hledat, kdyžtak písnu ok? Pápá

  Obrázek uživatele Neninka.Mazlinka

  OK budu jedině ráda. Taky se mi líbila cena...škoda, kdyby došel. Sad

  Obrázek uživatele Sharon

  Není tak odkaz jsem nenašla ale našla jsem jiné fusaky..tak na to mrkni Wink
  http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1401480
  Hezký zbytek večra. Jdu s chlapečkama na kutě :~!:

  Obrázek uživatele Neninka.Mazlinka

  Ty jsi prostě supeeeer...já to říkám pořád, že být tady se vyplatí Pápá

  Obrázek uživatele Sharon

  Óóó dankešen :#~: Jsou taky super ne? I cena přijatelná...Krásný den Sharonka Smile

  Obrázek uživatele Neninka.Mazlinka

  Jsou krásný..a ten výběr barviček, no nemám co dodat. Cena na Jednička

  Obrázek uživatele Sharon

  Jo jo je jich tam mraky...posílam další odkaz na stránky...
  http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=276814
  Krásný den Sharonka Smile

  Obrázek uživatele Sharon

  Jo jo je jich tam mrasky...posílam další odkaz na stránky...
  http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=276814
  Krásný den Sharonka Smile

  Obrázek uživatele Raduška86

  Holky, omlouvám se, že píšu až teď, ale byli jsme s taťkou na prodlouženém víkendu v jížních čechách Smile odkaz už jsem taky neuměla najít, ale mám na tu paní e-mail, takže si myslím, že není problém se s ní domluvit, je velice příjemná : alena.terlova@seznam.cz . Určitě vám pošle i fotečky.. mějte se hezky Wink

  Stránky

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Nechtěné těhotenství

  Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

  Tak jsem tady se slíbenou anketkou :C]]:

  Své odpovědi vložím až odpoledne, musím teď odjet, zatím papa a těším se na odpovědi. Pápá

  :ooo: ahoj holky, tak dávám pár fotek, jak se byla Emi fotit s tatínkem:-), já jsem zatím ještě nějak nenašla odvahu se zvěčňovat v té době, přece jen to bylo měsíc po porodu...takže si to s naší princeznou vynahradím kolem Vánoc:-), to mám v plánu vytvořit nějaká vánoční přání..tak zatím papa a všem krásný sluníčkový den :ooo:

  :ooo: ahoj holky, tak dávám pár fotek, jak se byla Emi fotit s tatínkem:-), já jsem zatím ještě nějak nenašla odvahu se zvěčňovat v té době, přece jen to bylo měsíc po porodu...takže si to s naší princeznou vynahradím kolem Vánoc:-), to mám v plánu vytvořit nějaká vánoční přání..tak zatím papa a všem krásný sluníčkový den :ooo:

  Nejprve se představím, jmenuji se Markéta, je mi 35 let, mám dva kluky - 17 a 10 a smanželem jsme se na starý kolena rozhodli, že potřebujeme ještě tu holčičku. Ale k dotazu - po 10 letech braní HA se 3 měsíce snažím otěhotnět.

  Ahoj holčiny, chtěla jsem se zeptat, měla některá z vás na úplném začátku těhotenství cca 6. týden problém s narůžovělým výtokem ? Mě se to stává každé ráno. Nevím, zda mám běžet k doktorovi, nebo je to normální. Měla jsem problém s přemnoženýma kvasinkama, můžete to být důsledek tohohle ?

  Ahojte holky,

  chtěla bych Vás poprosit o radu. Čím se mažete proti striím? Určitě je dobré co nejdříve, aby se tomu předešlo. Při mém prvním těhotenství jsem se nemazala, a popraskala mi prsa, tak bych tomu tentokrát ráda předešla.
  Máte některá dobrou zkušenost s nějakým krémem?

  Fotečka co jsem slíbila Pápá

  HOLKY-PORADÍTE MI? UŽ JSEM TO MĚLA ASI PŘED MĚSÍCEM-DOSTALA JSEM OD DR KLION NA ZAVÁDĚNÍ A NĚJAKÉ TABLETY. A UŽ TO MÁM ASI ZNOVU-HROZNÉ SVĚDĚNÍ DOLE-ASI ZASE NĚJAKÉ BAKTERIE ČI CO. JEN NĚJAK NEMÁM ČAS SI K DR DOJÍT A TAK NEMÁTE NĚKDO RADU, JAK SE TOHO ZBAVIT.

  Nevíte jestli v se v těhotenství může čerstvé kravské mléko? Jsem ve 28. tt. Manžel včera dovezl od kamaráda z farmy a prý mi chtěl udělat radost, tak nevím Sad
  Díky. Radka

  Nevíte jestli v se v těhotenství může čerstvé kravské mléko? Jsem ve 28. tt. Manžel včera dovezl od kamaráda z farmy a prý mi chtěl udělat radost, tak nevím Sad
  Díky. Radka