Nápověda

Registrace

Zaregistrovat se na webu můžete na odkazu: http://www.mojetehotenstvi.cz/user/register - registrace na webu mojetehotenstvi.cz je zdarma, stejně jako jeho používání a služby. Registrace je podmínkou pro vkládání obsahu. K registraci je nutné mít vlastní platný email, na který budou zaslány informace k dokončení a potvrzení registrace.

Nové heslo

Pokud jste na webu registrována, ale nedaří se vám přihlášení např. z důvodu ztráty hesla, jděte na stránku http://www.mojetehotenstvi.cz/user/password - zde zadejte své uživatelské jméno na webu nebo email, použitý při registraci a klikněte na „Poslat nové heslo“. Heslo vám bude zasláno během chvíle na email – pokud heslo nepřijde, zkontrolujte si svoji složku s nevyžádanou poštou.

Uživatelský účet

Blok s odkazy k ovládání svého účtu najdete v pravém sloupci pod názvem „Můj účet“. Po kliknutí na první odkaz v bloku – Můj účet - http://www.mojetehotenstvi.cz/user - se dostanete na stránku svého profilu – po kliknutí na odkaz „Upravit“ pak můžete svůj účet editovat – např. nastavit nové heslo, email, profilový obrázek, kraj nebo zasílání upozornění na nové osobní zprávy či upozornění na komentáře.

Přidat obsah

Na titulní stránce naleznete jednoduchý widget pro vkládání příspěvků, podobně jako např. na Facebooku. Na výběr máte ze dvou variant příspěvků:

Osobní blog - vhodné pro vkládání blogů - deníčků, fotografií, videí.

Téma diskuze - vhodné pro vkládání diskusních příspěvků do různých diskusních fór.

Upravit obsah

V záhlaví svého příspěvku klikněte na ikonku tří vodorovných teček a vyberte možnost "Upravit". Nezapomeňte pak kliknout na tlačítko uložit.

Moje příspěvky

Na stránce „Moje příspěvky“ - http://www.mojetehotenstvi.cz/moje-prispevky - je přehled všech vašich vložených blogů, diskusí a záznamů do kalendáře nebo grafů. Příspěvky jsou řazeny dle nejnovějšího. Příspěvky můžete hromadně mazat (natrvalo) nebo schovat, poté nebudou na webu viditelné.

Moje komentáře

Na stránce „Moje komentáře“ - http://www.mojetehotenstvi.cz/moje-komentare - je přehled všech vašich komentářů. U každého komentáře je informace o datu zařazení a odkaz na příspěvek, ke kterému byl komentář vložen. Své komentáře můžete hromadně mazat.

Přehled nových příspěvků

Na stránce „Přehled nových příspěvků“ - http://www.mojetehotenstvi.cz/tracker  - je seznam všech nejnovějších příspěvků na webu.

Osobní zprávy

Osobní zprávy - http://www.mojetehotenstvi.cz/messages - slouží k soukromé komunikaci mezi jednotlivými uživateli, pomocí interní pošty webu. Novou zprávu jinému uživateli můžete poslat přes odkaz „Nová osobní zpráva“ http://www.mojetehotenstvi.cz/messages/new .

Oblíbené příspěvky

Každý příspěvek zařazený na webu si můžete uložit mezi své oblíbené příspěvky - http://www.mojetehotenstvi.cz/bookmarks . Odkaz na uložení mezi oblíbené najdete vždy pod každým příspěvkem – „Uložit do oblíbených“.

Oblíbení uživatelé

Každého uživatele webu si můžete uložit mezi své oblíbené a sledovat jeho příspěvky http://www.mojetehotenstvi.cz/oblibeni-uzivatele. Odkaz na uložení mezi oblíbené najdete vždy v profilu každého uživatele pod „Oblíbit uživatelku“. Stejným způsobem pak můžete sledování uživatelů zrušit.

Můj ovulační graf

Svoji naměřenou bazální teplotu si můžete zaznamenávat (viz „Záznam“) a vést si přehledný graf pro určení plodných dnů - http://www.mojetehotenstvi.cz/muj-ovulacni-graf.    

Graf hmotnosti

Postupný nárůst hmotnosti v těhotenství si můžete zaznamenávat (viz „Záznam“) a v grafu si zobrazit postupný nárůst hmotnosti - http://www.mojetehotenstvi.cz/muj-narust-hmotnosti.

Můj kalendář

V osobním kalendáři můžete zaznamenávat události jako: bazální teplota, menstruace, nevolnost, hmotnost atd.

Přidání komentáře

Ke každému příspěvku můžete vložit svůj komentář. Ostatní uživatelé pak zase mohou reagovat na komentář váš.

Vyhledávání

Na webu je stabilně zařazen blok „Vyhledávání“, kde je vyhledávací pole. Po zadání hledaného slova nebo fráze se zobrazí nad hlavním obsahem výsledek vyhledávání. Systém prohledává weby mojetehotenstvi.cz, tehotenstvi.cz a detskybazar.cz – výsledky lze filtrovat dle jednotlivých webů.

Mobilní verze

Stránky mojetehotenstvi.cz jsou responzivní a tedy plně přizpůsobeny pro zobrazení v mobilních telefonech nebo tabletech. Z mobilních telefonů tak můžete přidávat i blogy nebo fotografie.

Podmínky používání

Podmínky používání služeb webu mojetehotenstvi.cz jsou zde: http://www.mojetehotenstvi.cz/podminky-pouzivani-sluzeb-internetoveho-serveru-www-mojetehotenstvi-cz

Kontakt:

Kontaktní údaje na provozovatele webu jsou zde: http://www.mojetehotenstvi.cz/kontakt-1

Kontakt na správce webu je zde: http://www.mojetehotenstvi.cz/profil/admin

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka