Nápověda | Moje těhotenství.cz

Nápověda

Registrace

Zaregistrovat se na webu můžete na odkazu: http://www.mojetehotenstvi.cz/user/register - registrace na webu mojetehotenstvi.cz je zdarma, stejně jako jeho používání a služby. Registrace je podmínkou pro vkládání obsahu. K registraci je nutné mít vlastní platný email, na který budou zaslány informace k dokončení a potvrzení registrace.

Nové heslo

Pokud jste na webu registrována, ale nedaří se vám přihlášení např. z důvodu ztráty hesla, jděte na stránku http://www.mojetehotenstvi.cz/user/password - zde zadejte své uživatelské jméno na webu nebo email, použitý při registraci a klikněte na „Poslat nové heslo“. Heslo vám bude zasláno během chvíle na email – pokud heslo nepřijde, zkontrolujte si svoji složku s nevyžádanou poštou.

Uživatelský účet

Blok s odkazy k ovládání svého účtu najdete v pravém sloupci pod názvem „Můj účet“. Po kliknutí na první odkaz v bloku – Můj účet - http://www.mojetehotenstvi.cz/user - se dostanete na stránku svého profilu – po kliknutí na odkaz „Upravit“ pak můžete svůj účet editovat – např. nastavit nové heslo, email, profilový obrázek, kraj nebo zasílání upozornění na nové osobní zprávy či upozornění na komentáře.

Přidat obsah

V pravém sloupci se nalézá blok PŘIDAT OBSAH - zde najdete odkazy pro přidání jednotlivých typů obsahu do webu mojetehotenstvi.cz nebo jděte na stránku http://www.mojetehotenstvi.cz/node/add   - odkaz na ni je i v bloku Můj účet pod odkazem „Přidat obsah“.

Aktuálně jsou možné tyto typy vkládání obsahu:

Příspěvek v blogu

Vhodné pro vkládání blogů - deníčků, fotografií, videí.

Téma diskuse

Vhodné pro vkládání diskusních příspěvků do různých diskusních fór.

Záznam do kalendáře

Slouží pro záznamy do osobního kalendáře a ovulačního grafu. Zaznamená události jako: bazální teplota, menstruace, nevolnost atd.

Inzerát

Vhodné pro vkládání soukromé inzerce dětského nebo těhotenského zboží.

Ke stažení

Vhodné k nahrávání a sdílení různých materiálů, který si ostatní mohou stáhnout, např. omalovánky, vystřihovánky, hry pro děti atd.

Moje příspěvky

Na stránce „Moje příspěvky“ - http://www.mojetehotenstvi.cz/moje-prispevky - je přehled všech vašich vložených blogů, diskusí a záznamů do kalendáře nebo grafů. Příspěvky jsou řazeny dle nejnovějšího. Příspěvky můžete hromadně mazat (natrvalo) nebo schovat, poté nebudou na webu viditelné.

Moje komentáře

Na stránce „Moje komentáře“ - http://www.mojetehotenstvi.cz/moje-komentare - je přehled všech vašich komentářů. U každého komentáře je informace o datu zařazení a odkaz na příspěvek, ke kterému byl komentář vložen. Své komentáře můžete hromadně mazat.

Přehled nových příspěvků

Na stránce „Přehled nových příspěvků“ - http://www.mojetehotenstvi.cz/tracker  - je seznam všech nejnovějších příspěvků na webu.

Osobní zprávy

Osobní zprávy - http://www.mojetehotenstvi.cz/messages - slouží k soukromé komunikaci mezi jednotlivými uživateli, pomocí interní pošty webu. Novou zprávu jinému uživateli můžete poslat přes odkaz „Nová osobní zpráva“ http://www.mojetehotenstvi.cz/messages/new .

Oblíbené příspěvky

Každý příspěvek zařazený na webu si můžete uložit mezi své oblíbené příspěvky - http://www.mojetehotenstvi.cz/bookmarks . Odkaz na uložení mezi oblíbené najdete vždy pod každým příspěvkem – „Uložit do oblíbených“.

Oblíbení uživatelé

Každého uživatele webu si můžete uložit mezi své oblíbené a sledovat jeho příspěvky http://www.mojetehotenstvi.cz/oblibeni-uzivatele. Odkaz na uložení mezi oblíbené najdete vždy v profilu každého uživatele pod „Oblíbit uživatelku“. Stejným způsobem pak můžete sledování uživatelů zrušit.

Můj ovulační graf

Svoji naměřenou bazální teplotu si můžete zaznamenávat (viz „Záznam“) a vést si přehledný graf pro určení plodných dnů - http://www.mojetehotenstvi.cz/muj-ovulacni-graf.    

Graf hmotnosti

Postupný nárůst hmotnosti v těhotenství si můžete zaznamenávat (viz „Záznam“) a v grafu si zobrazit postupný nárůst hmotnosti - http://www.mojetehotenstvi.cz/muj-narust-hmotnosti.

Můj kalendář

V osobním kalendáři můžete zaznamenávat události jako: bazální teplota, menstruace, nevolnost, hmotnost atd.

Přidání komentáře

Ke každému příspěvku můžete vložit svůj komentář. Ostatní uživatelé pak zase mohou reagovat na komentář váš.

Vyhledávání

Na webu je stabilně zařazen blok „Vyhledávání“, kde je vyhledávací pole. Po zadání hledaného slova nebo fráze se zobrazí nad hlavním obsahem výsledek vyhledávání. Systém prohledává weby mojetehotenstvi.cz, tehotenstvi.cz a detskybazar.cz – výsledky lze filtrovat dle jednotlivých webů.

Mobilní verze

Stránky mojetehotenstvi.cz jsou responzivní a tedy plně přizpůsobeny pro zobrazení v mobilních telefonech nebo tabletech. Z mobilních telefonů tak můžete přidávat i blogy nebo fotografie.

Podmínky používání

Podmínky používání služeb webu mojetehotenstvi.cz jsou zde: http://www.mojetehotenstvi.cz/podminky-pouzivani-sluzeb-internetoveho-serveru-www-mojetehotenstvi-cz

Kontakt:

Kontaktní údaje na provozovatele webu jsou zde: http://www.mojetehotenstvi.cz/kontakt-1

Kontakt na správce webu je zde: http://www.mojetehotenstvi.cz/profil/admin

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Tak protože nevím,co s volným časem mezi kojením,přebalováním,uspáváním,žehlením a vařením,přemýšlím o tom,co se sebou udělám abych příští léto byla zase holka jako lusk.A v tom mě napadlo,že by z toho mohla být anketka,které se sice zúčastní pouze maminky,ale určitě ji ocení i těhulky a snažilky,protože se jich to co nevidět bude taky týkat.Takže vás prosím,vykecejte na sebe všechno a já to za

Že bych tě dnes chytl?Toník nespinká?

to neni mozny, to jen to moje miminko je vzhuru od peti od rana?? :s:
dobree raaaaaaanko prejeme

Ahoj holky, tak dneska máme náš velký den - bereme se :\r/ :\r/ :\r/ , tak nám držte pěstí, ať všechno zvládnem!

Ahoj holky,
moc Vám všem děkuji za gratulace moc mně to dojalo WinkHolčička :c:

Ahojky tak moje kamaradká už ma syna Onraška narodil se včera o pul desate večer. O pul devate dorazila do nemocnice a za hodinku mela chlapečka na svete. Oba jsou zdravi a v poradku. :||):

ahojik maminky a miminka, jak se vam vede? Uz jsem tady straaaaasneee dlouho nebyla Ne nestiham chystame malemu Honzikovi krtiny a je to fuska, porad nejake litani uz aby to bylo za nama.

Tak teď u nás byli policajti. Já byla v šoku, jak mi mamka přišla oznámit, že stojí před barákem. :jawdrop: Přijeli kvůli Martinovi, jak si na začátku července rozflákal tu hlavu. Chtěli všechno vědět ode mně, ale stejně už věděli, jak se to stalo, že se nerozflákal na silnici, jinak by to řešila dopravka.

Ahojky tak se hlásím jako pyšná maminka, dne 19.7. se nám narodil Zdeneček měří 48cm a váží 3,045kg.Fotečky dodám později mějte se krásně. Mimčo s dudlíkem Pápá

Tak jsem si tu ovu nevymyslela.. testy nelhaly, hlen jsem si nevsugerovala.. teplota leze nahoru.. taaaak se mi ulevilo! Tohle je normálně napínavý jak kšandy.. přes den se těším na večer (na miláčka), večer na ráno, na měření. Ráno, než se změřím, těším se, jak budu zase zkoumat grafy.. blbý je, že do toho vůbec nemám čas uklízet a vařit.. no ale musím, co by mi na to chlap řek?