Diskuse

Vyberte fórum diskusí
11.07.2013

Holky je to blbý ale prosím mužete mi napsat jak vypadá jakou barvu má vytok při zahnízdování?

Srazík v MB máme úspěšně za sebou, podle chvály Říjňátek se opravdu vydařil a i počasí nám přálo . Bylo krásné vidět tolik batolátek pohromadě :°O°: , zatím si spolu moc nehrála, jen se škádlila, ale na příštím srázku bude vše jinak, rostou jako z vody, jsou naprosto úžasná . První várka k nám přijela ráno kolem půl desáté a poslední odjela večer v půl osmé, opravdu to byl super den.
Kdo nechodíte na FB, jukněte na malou ochutnávku z mých 248 nafocených fotek. Jeste muzete juknout na kratke videjko z mumraje batolat

ahojky, tak jsem taky dnes šla na wc a mám strašně slaboulinký narůžovělý výtok, strašně doufám, že je to uhnízdění embryek, dneska mám totiž 9.den po transféru, tak pořád doufám. Na testu totiž ráno nebylo nic, zkusila jsem to,ale asi je ještě pořád brzo. Ale obavy tu jsou, tak snad se jen zakousávají :-)

In reply to by yetinka

muže byt! i ja to tak měla asi tři dny a 7den po transferu už byl krasný duch a dneska jsem 12den a mám dálnicu jak blázen :-) Zaváděla sis dvě nebo jedno? Zkus znovu pozítří,neboj ;) ono je to u každého jinačííí :a:

In reply to by Kirsche

nakonec se to objevilo pro dnešek jen jednou jak jsem šla na wc, od té doby nic, ulevilo se mi. Máme tam dvě. Zítra ráno zkusím test, budu 10.den po transféru. :dance:

s malou jsem měla výtok světloučce hnědý, asi tři dny ale jednorázově, hrozně malinko.. teď ho bylo trochu víc, ale pořád nahnědlý, dva dny a tak nějak průběžně byl pořád.. jakoby když špiníš jak ti končí ms, tak taková barva.... tolik ode mě, jak to měly ostatní, to ti bohužel nepovím :s:

30.12.2009

Jsem otravná já vím,ale mám o5 dotázek :°: .Podle výpočtů a různých kalendářich na netu mi vyšlo,že by 29-30.12 mělo být zahnízďování.Holky jak to u toho je?Je většinou špíně

Dobrý den prosím vás chtěla bych si zeptat udělala jsem si test s odpolední moči a vyšla mě jedna slabá čárka tak druhy den ráno jsem si udělala další test a nevyšel mi tak jsem zašla do lékárny a koupila si test na týdny a nevyšel mi ale moč měla divnou barvu měla moc průhlednou a poznám na sobě ze jsem jiná než obvykle poradíte mi prosím

já osobně jsem zahnizďování vůbec nijak nepocítila :n: Dokonce jsem byla přesvědčená, že jsme to absolutně prokaučovali, protože miláček byl nemocný a skoro 14 dní, a v tom nejdůležitějším období, jsme vůbec ne :*O*: .
Ale říká se, že zahnizďování může způsobil lehké špinění... ale jestli i výtok to opravdu netuším :#o:
Já měla první příznaky v podstatě až těsně před očekávanou :spid: , citlivější prsa, náladovost a co teda úplně nejvíc ještě teď cítím, že mi zduřela nosní sliznice, cítím jakobych měla nos ucpaný, ale nemám a ani rýmu :#o:
Ale u každé z nás je to úplně individuální...
Vím, že už je to otřepaná hláška, ale opravdu mi pomohlo na to celý prosinec nemyslet, domnívat se, že to nemohlo v žádným případě vyjít a hlavně se nepozorovat... :ww: Ani jsem pořádně nevěděla, kdy mám ovulaci, vlastně jsem si myslela, že jí mám mnohem později než bylo poslední :|-|: před dlouhou pauzou a zřejmě jsem se spletla :°:
Moc ti držím palečky abys ty // čárečky našla a nový rok ti nastal s tím nejkrásnějším začátkem! :||):

In reply to by Báří

jj ja si to taky pořád říkám....nedělam ovu testy nic...jen se snažíme,ale mě ty bolesti podbříšku nedovolí na to nemyslet :) .Uvidíme mno,každopádně bych už moc ráda byla těhulka to čekání mě zabíjí!!!!!!!!!!!!!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka