Diskuse

Vyberte fórum diskusí
11.07.2013

Holky je to blbý ale prosím mužete mi napsat jak vypadá jakou barvu má vytok při zahnízdování?

je tu připravená milující duše, která by byla ochotna a schopna se postarat o právě narozené mimi?A má splněné všechny náležitosti k přímé adopci?

Srazík v MB máme úspěšně za sebou, podle chvály Říjňátek se opravdu vydařil a i počasí nám přálo . Bylo krásné vidět tolik batolátek pohromadě :°O°: , zatím si spolu moc nehrála, jen se škádlila, ale na příštím srázku bude vše jinak, rostou jako z vody, jsou naprosto úžasná . První várka k nám přijela ráno kolem půl desáté a poslední odjela večer v půl osmé, opravdu to byl super den.
Kdo nechodíte na FB, jukněte na malou ochutnávku z mých 248 nafocených fotek. Jeste muzete juknout na kratke videjko z mumraje batolat

30.12.2009

Jsem otravná já vím,ale mám o5 dotázek :°: .Podle výpočtů a různých kalendářich na netu mi vyšlo,že by 29-30.12 mělo být zahnízďování.Holky jak to u toho je?Je většinou špíně

ludomíra (neověřeno)

:sex::sex::sex::sex::sex::sex:ano jsi otravná. o2 aleee neeeee to byl JOKE WWWW WEIN LOL X Ú
:sex:
ÚDOLNÍ NIVY A MEANDRY TO JE ŘÍČMÍ FENOMÉM NIVO...:a:

já jsem ve špíně.- stephen hawkings

Dobrý den prosím vás chtěla bych si zeptat udělala jsem si test s odpolední moči a vyšla mě jedna slabá čárka tak druhy den ráno jsem si udělala další test a nevyšel mi tak jsem zašla do lékárny a koupila si test na týdny a nevyšel mi ale moč měla divnou barvu měla moc průhlednou a poznám na sobě ze jsem jiná než obvykle poradíte mi prosím

já osobně jsem zahnizďování vůbec nijak nepocítila :n: Dokonce jsem byla přesvědčená, že jsme to absolutně prokaučovali, protože miláček byl nemocný a skoro 14 dní, a v tom nejdůležitějším období, jsme vůbec ne :*O*: .
Ale říká se, že zahnizďování může způsobil lehké špinění... ale jestli i výtok to opravdu netuším :#o:
Já měla první příznaky v podstatě až těsně před očekávanou :spid: , citlivější prsa, náladovost a co teda úplně nejvíc ještě teď cítím, že mi zduřela nosní sliznice, cítím jakobych měla nos ucpaný, ale nemám a ani rýmu :#o:
Ale u každé z nás je to úplně individuální...
Vím, že už je to otřepaná hláška, ale opravdu mi pomohlo na to celý prosinec nemyslet, domnívat se, že to nemohlo v žádným případě vyjít a hlavně se nepozorovat... :ww: Ani jsem pořádně nevěděla, kdy mám ovulaci, vlastně jsem si myslela, že jí mám mnohem později než bylo poslední :|-|: před dlouhou pauzou a zřejmě jsem se spletla :°:
Moc ti držím palečky abys ty // čárečky našla a nový rok ti nastal s tím nejkrásnějším začátkem! :||):

In reply to by Báří

jj ja si to taky pořád říkám....nedělam ovu testy nic...jen se snažíme,ale mě ty bolesti podbříšku nedovolí na to nemyslet :) .Uvidíme mno,každopádně bych už moc ráda byla těhulka to čekání mě zabíjí!!!!!!!!!!!!!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka