Jak vypadá vytok při zahnízdování?

11.07.2013

Holky je to blbý ale prosím mužete mi napsat jak vypadá jakou barvu má vytok při zahnízdování? Dneska jsem 6.den po transferu a mam světle hnědy-žlutý a píchá mě v pochvě a trochu bolí podbříšek.Já teda doufam,že to zahnízdování je.. :cc): díky

je tu připravená milující duše, která by byla ochotna a schopna se postarat o právě narozené mimi?A má splněné všechny náležitosti k přímé adopci?

Srazík v MB máme úspěšně za sebou, podle chvály Říjňátek se opravdu vydařil a i počasí nám přálo . Bylo krásné vidět tolik batolátek pohromadě :°O°: , zatím si spolu moc nehrála, jen se škádlila, ale na příštím srázku bude vše jinak, rostou jako z vody, jsou naprosto úžasná . První várka k nám přijela ráno kolem půl desáté a poslední odjela večer v půl osmé, opravdu to byl super den.
Kdo nechodíte na FB, jukněte na malou ochutnávku z mých 248 nafocených fotek. Jeste muzete juknout na kratke videjko z mumraje batolat

ahojky, tak jsem taky dnes šla na wc a mám strašně slaboulinký narůžovělý výtok, strašně doufám, že je to uhnízdění embryek, dneska mám totiž 9.den po transféru, tak pořád doufám. Na testu totiž ráno nebylo nic, zkusila jsem to,ale asi je ještě pořád brzo. Ale obavy tu jsou, tak snad se jen zakousávají :-)

In reply to by yetinka

muže byt! i ja to tak měla asi tři dny a 7den po transferu už byl krasný duch a dneska jsem 12den a mám dálnicu jak blázen :-) Zaváděla sis dvě nebo jedno? Zkus znovu pozítří,neboj ;) ono je to u každého jinačííí :a:

In reply to by Kirsche

nakonec se to objevilo pro dnešek jen jednou jak jsem šla na wc, od té doby nic, ulevilo se mi. Máme tam dvě. Zítra ráno zkusím test, budu 10.den po transféru. :dance:

s malou jsem měla výtok světloučce hnědý, asi tři dny ale jednorázově, hrozně malinko.. teď ho bylo trochu víc, ale pořád nahnědlý, dva dny a tak nějak průběžně byl pořád.. jakoby když špiníš jak ti končí ms, tak taková barva.... tolik ode mě, jak to měly ostatní, to ti bohužel nepovím :s:

In reply to by Peťule..

díky. No ja si ho chtěla dneska koupit abych měla na ráno a zapoměla jsem na něj takže musím až zítra a zkusim ho v sobotu.odpoledne ho dělat nebudu ;) strašně si přeju at sou tam!! :h:

In reply to by Kirsche

budou, určitě!! já teď dělala první test odpoledne, citlivost 25.... 10dpo... a byly tam :) sice slabě, ale jo, tak držím moc moc palce! :€O:

In reply to by Peťule..

No já jsem dneska 7.den po transferu tak nevím.říkali mě at si test udělam až 10.den ale to nemam šanci vydržet :s: test s citlivost 25 je lepší než s 10? Zkusím zítra ráno ;)

In reply to by Kirsche

jestli je, nebo není lepší, ti nepovím, každopádně 10 je citlivější ( detekuje už 10 jednotek hcg v moči), ale u 25 jsou ty čárky většinou výraznější, tudíž tam aj ty duchové jsou viditelnější :) ale když si koupíš nějakej obyčejnej test, tak tam i ty s citlivostí 10 budou mít čárku dobře vidět.. mamatest stojí za prd, je hrozně světlej (myslím i ta kontrolní čárka, natož pak duch v testovacím poli)

In reply to by Peťule..

K tomu se můžu jen přiklonit-testovala jsem mamatestem "10" a můj večer tu druhou čárku neviděl, aniž bych mu ji ukázala (jak se rozsvítilo byla hůře viditelná) a dneska jsem dělala clearblue s citlivostí "25" a ukazuje 2-3tt (na něm jsem čekala tak 1tt vzhledem k té čárce)

In reply to by Paulette

tak to gratuluji :-) Ten test clearblue je digitalní? No jo jenže ty jsi už kus od ovulace tobě už to ukazuje kráááásně ;) ale ja jsem 7.den po transferu a obávám se že mě to ještě nic neukáže.Vyzkouším zítra ráno a snááád.Mocinky si to přeju!!! :h:

In reply to by Kirsche

Ale slaboulinko špiním... od prvního těhu mám za sebou jedno potvrzené mimoděložní a teď v lednu to nenašli na 100% nikde... O to větší stres.... Jinak je digitální a ukáže i týden a může už 4 dny před termínem MS ;) Tak tfuj tfuj... a snad se sejdeme v tom správným klubíku :q:

In reply to by Peťule..

děkuji mooooc :-) Po 10ti měsicich konečně vidim // a byla tam za minutu :dance: Pořád mam strach aby se ještě něco nepokazilo,ale snad už nee,prcek je silnej ;) Zitra ráno test zkusim znovu :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka