megli

25.09.2012

Ahoj holky, nemáte tip na někoho šikovného kdo by mi rychle, levně a kvalitně nakreslil portrét podle fotky? Díky moc :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:
22.06.2012

Ahoj holky, nechcete někdo balík těchto plenek? Chybí tam asi 4. Už nepoužijeme. Jsem z Kolína a nic za to nechci, maximálně kinder vajíčko pro prcka:) Příští týden se stěhujeme a nechci to zbytečně tahat:)

Kliknutím vložíte smajlíky:
26.03.2012

Ahoj holky, co by jste doporučili za film? Potřebuju tak dva tři filmy na dovolenou. Takže žádný drasťárny a psycho filmy, ať nemám špatný sny :s: Něco odpočinkového a přece zajímavého? Děkuju :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Vyměřený čas a Všemocný na to jsem koukala nedávno a fakt dobrý a nebo ještě film v cizí kůži komedie taky dobrý:)

23.03.2012

Ahoj holky, potřebuju opět radu, díky tomu kdo vymyslel tohle fórum:) Příští týden se jdeme podívat na byt, který se nám moc líbí, chtěli bysme si ho vzít na hypotéku, velký závazek atd. To tu nemusím povídat. Na co si dát při té prohlídce pozor? Aby jsem potom nelitovali, to by mě asi hráblo, i tak z toho mám nervy jak to bude finančně.Tak aby jsme něco nepřehlídli. Díky za radu všem zkušeným :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:
21.03.2012

Ahoj holky, potřebovala bych poradit jak naučit mého chlapečka být beze mě. Je mu 28 měsíců a je to pořád mama, mama, mama a já už jsem z toho trošku na palici, nehledě na to, že by měl jít od září do školky a to bude trága. Vydrží být s tatínkem (nesmím být doma) v pohodě, vykoupou, uspěj, nají, pohrajou všechno zvládnou.Ale jak vidí babičku tak zdrhá a nedej bože když na něj šáhne, to je jak kdyby byla nabitá elektrikou, řve jak tur. S dědou lepší,lae stále mě musí mít za zadkem. Dřív ta občas spával, třeba jednou za měsíc a byl v klidu. Na podzim jsme byli v nemocnici a od té doby ani omylem. nPořád máma, máma. Ráda bych někam třeba s manželem vyrazila (jak sobecké), naši by snad i pohlídali, i když s kecama,ale on tam prostě nebude. Naposledy, když jsem s epokusila vzdálit,tak hystericky řval na zemi v kuchyni dokud jsem nepřišla. Co by jste poradili? Postupně nebo ho tam prostě nechat nebo jak? Děkuju :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já mám doma taky šíleného mamánka!! Malému je 20 měsíců. Já ho dávám jednou za 14 dní k babičce a to je v pohodě,je zvyklý od narození..ale ty komedie kolem toho vždycky.. :///: nejlepší se fakt vypařit jak pára z hrnce..to já mu dám vždycky nějakou hračku a utíkám..on si ani nevzpomene pak,že tam mama chybí..ale běda jak mě vidí odcházet!! :00: taky už mám hrůzu ze školky :? takže dítě určitě neodmamánkuješ..to vidím sama :) prostě nejlepší je se vypařit potichu :€s€:

Ahoj, my máme skoro stejně starého kluka 24m. Většinou u nás zabíralo, že jsem ho na něco odlákali, na nějakou super zábavu např bagr, auto, něco co doma němá a baví ho to. Dělali jsem to tak, že jsem se s ním rozloučili - aby věděl že jdeme pryč, ale moc to nevnímal, protože už byl natěšený na hračku. Když u Vás funguje dobře děda, tak by to mohl zkusit on. No držím pěsti, není to jen tak ty chytré hlavičky přelstít:-)

16.03.2012

Ahoj, úplně blbej dotaz, ale co dáváte v tomhle počasí zhruba 2 a půl letým na sebe? Teď tu máme zhruba 17,5 stupňů ve stínu. Vedro:) A já nevím co mu dát,aby nenastydnul a taky, aby mu naopka nebylo horko. Děkuju :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, tak včera měla Markétka na sobě tepláky , krátký tričko, lehoučkou mikču (od teplákovky) a jarní bundičku podšitou fleesem, čepičku neměla ale měla jsem jí pro jistotu v batohu, botasky. Dneska je ještě teplejš. Takže bych jí dala fleesovou mikču a vestu. Jestli nám vyjde jet zítra do ZOO, tak jí dám šusťákovou soupravu :-)

23.02.2012

Ahoj holky, dělala jste některá řidičák kolem třicítky? Bude mi 31 (fuj :n: ) a od konce srpna bych měla nastoupit do práce. Ať přemýšlím ze všech stran nejlepší by bylo jezdit autem, hlavně kvůli školce a času. Auto s vypětím všech sil zvládnu nastartovat, zařadit jedničku a rozjet se, dál jsem zatím nedošla, manželovi došla trpělivost :s: Tak mám trochu strach jestli to zmáknu... Máte někdo zkušenost, že jste vůbec neuměli jezdit a autoškola v pohodě?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já nad řidičákem taky dost přemýšlím. Už jsem koukala i na stránky autoškol.A jsem ještě o dva roky starší než ty. :s: :a:

myslím,že na řidičák není pozdě v žádném věku,určitě to zvládneš!!!Mě to taky časem čeká,teď se to zase asi o chvíli odloží,ale jednou budu muset :) a budu ještě starší,protože 31 mi bude už v květnu :)

Díky všem za povzbuzení, teď ještě zvolit správného učitele, kterej na mě nebude řvát a jdu do toho.

ahoj, já sice dělala řidičák 19, ale taky jsem nikdy předtím neseděla za volantem. hned první jídzty jsem jezdila 5minut mi ukázal co mám dělat a pak jsme prostě jeli. ježdění není těžký, mě spíš dělalo problém plynulé rozjíždění než jsem to vychytala tak to trvalo.. během autoškoly jsem jinde nejzdila, sice jsem řidičák udělala až na poduhé, ale u nás ve mestě je to normální, na poprvé nedali skoro nikomu (komisaři z toho mají další prachy když si musíš zaplatit další zkoušku :( ) pro řidičák jsem si šla na silvestra a od té doby jsem jezdila dost- a bylo to nejlepší co jsem mohla udělat skvěle jsem se v té zimě vyjezdila. je to fajn mít možnost auta zvlášť k dětem, sám se člověk nějak dopraví, i s dětma to samo jde busem, ale autem je to většinou pohodlnější ;) teda když zrovna nemusím 15minut škrabat to si pak nadávám že jsem si nezjistila bus :s:

07.12.2011

Ahoj, co kupujete mamkám? Nebo lépe řečeno co kupují vaši tátové manželkám? Táta neví co mámě pořídit a vyhlásil soutěž, kdo něco vymyslí dostane prémii :s: Ráda bych mu pomohla,ale fakt nevím. Je to úplně normální ženská. Knížky ne, kupuje si je sama, poukázky ne, nikam nepůjde, oblečení netrefíme, takže? Nějaký origoš nápad? Díky moc.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, tak mi kupujeme taky ten elektronickej fotorámeček a k narozenínám (v únoru má 55) dostane soupravu šperků a od táty dostala k vánocům nový telefon a v loni dostala poukaz na masáže lávovými kymeny a mooooc si to pochvalovala a ještě si pak přikupovala sama jak se jí to líbilo.

mamka dostane elektrický fotorámeček - původně mi to přišlo jako blbina, ale když jsme ho zkusmo zapojili, nejraději bych si jeden pořídila i nám - můžeš tam nastavit i hodiny a některé mají meteostanici. Loni jsme se složili druhé na lázně. Jinak jim kupujeme zdravotní kosmetiku, u níž nám je jasné, že by ty peníze za to mamka nedala, ale prospívá jí. Pak klasika knížky, rozmazlovací pitomůstky do kuchyně od Tescomy apod.

řeším to samé
právě vybírám nějaký inštrument na kávu...... tu pije ráda.. asi Tassimo od Bosch jinak ji nechám uděat kalendář s dětmi
také to mám složité, knížky nečte, za kulturou ani omylem, stále jenom pracuje a pracuje
vloni dostaa pernamentku na kryoterapii - to si moc pochvalovala
letos ještě asi přidám i vstupenky do sauny, tu má ráda ale vymlouvá se na nedostatek času - aspoň ji donutím se sebou něco dělat

ha,letos jedeme v zážitcích:) a tak jede mamina na víkend do domku kata Mydláře :) jede s přítelem a máme dvě mouchy jednou ranou:) na slevomatu za tisícovku :)

16.10.2011

Ahoj, máte někdo doma Stinkyho? Hrají si s tím kluci? Chtěla bych ho malému koupit k narozeninám, líbí se mi, ale pořád váhám, jestli ho to bude bavit. Děkuju:-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka