cifrspionka

04.02.2014

Ahoj holky, dostala jste se někdy některá do situace, že jste musela vyhledat psychiatrickou ambulanci? já skončila z minuty na minutu na RIAPSu v Praze tam jsem mluvila jak s psycholožkou tak s psychiatričkou, dostala jsem na akutní stav neurol a hypnogen na spaní a doporučení ať vyhledám psychiatra u nás na P9 a že je nutné přeléčení antidepresivy.

tak jsem dnes dostala FLUZAk mate s nim nekdo zkusenost? jak rychle zabere? vim ze AD zabiraji tak po 14 dnech i dele.. kontrola za mesic

Jasně,po událostech v kvetnu 2012 jsem antidepresiva brala 3 měsíce,napsal mi je normálně obvodní lékař,pak jsem zjistila,že jsem těhotná,tak vysadit,no zvládla jsem to,ale někdy mi bylo strašně. Nyní se mi stav trošku zhoršil,tak je beru 14 dní a uvidím jak dlouho budou potřeba.U mně se z obrovského stresu rozvinula hraniční porucha osobnosti lehkého typu,vím,že třeba jednou za 2- 3 roky budu zobat 4 měsíse AD a pak mám na několik let klid. Neboj,AD nejsou návyková,netlumí mozek,pouze upravují chemické procesy v mozku :) Já beru citalopram 10 mg,mám dvě malé děti 4 roky a 9 měsíců,taky jsem na mě sama(chlap stále v práci) Kdyby jsi něco chtěla vědět napiš,psychiatrii trošku rozumím :a:

07.05.2012

Kryštůfek měl křtiny 21.4.2012 v Praze v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na Náměstí Jířího z Poděbrad

Křtiny Kryštof
Křtiny Kryštof
Křtiny Kryštof
Křtiny Kryštof
Křtiny Kryštof

jeeee super, 15 kdyz bude divadylko, tak bych prijela :) nebo se nekdy muzeme domluvit na hriste,ale ted mi to zatim nevychazelo :/

09.02.2012

Náš porod KP.. příjem v neděli 5.2. ve 22hod :-) do 4 se nedelo nic moc od cca 22 hod na monitoru pak pripravna a ve 24 odchod na porodni box..

Teda moc gratuluji a obdivuji, cos musela vydržet...hlavně že jste v pořádku! Přeji ať se vše pěkně a brzy zahojí!

no Jitu,huste.... ale hlavne,ze jste v poradku! na jare se nekde sejdeme! :) moje porody byly zlate, takove bych prala kazde! brrr jako beha mi mraz po zadech! pa a tesim se na vas. :€s€:

Předně moc gratuluji k Tvému Štěstí a smekám...:-)
Mám ale otázku - co je myšleno tím hraničním věkem a tím vším okolo?? To jako dřív (nebo později) už se KP rodit nesmí? Nebo proč?
Děkuji moc.

03.12.2011

Tak tady je pár fotek perníčky jsou pro školku na stromeček a věnce dělala dcera 1 pro babicku a 1 pro tetu

dnešní vánoční tvoření s dcerou
dnešní vánoční tvoření s dcerou
dnešní vánoční tvoření s dcerou
dnešní vánoční tvoření s dcerou
24.11.2011

Tak jsem se tu nechala inspirovat a toto je náš výtvor

perníkový adventní věnec

ten je fakt nádhernej :) takže jsem se rozhodla, že peču na jehličí a upeču letos poprvé perníkovej! :+^*:

11.11.2011

Ahoj holky vím, že to tu bylo milionkrát. Dnes mi přišel z práce zamítavý dopis, že mi neprodlouží RD do 4 let věku dítěte. Tudíž bych měla 18.12. nastoupit, ale jsme těhotná a 20.12. bych měla nastupovat na novou MD a to 8 tydnu pred porodem. Musím v práci hlásit, že jsem znova těhotná? nebo stačí poslat nemocenskou na cca 14dní a na MD nastoupit až 6 týdnů před porodem. Mám smlouvu na dobu neurčitou.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak jsem volala k nam na mzdovku a velmi ochotna sefova mi rikala ze 18.12. mam nastoupit na 14 dni na neschopenku a pak 6 tydnu pred porodem na MD.

Ahoj - pokud vím, tak Tě vyhodit z práce nemůžou, pokud jsi těhotná... A s tím nástupem na mateřskou - domluv se s doktorkou, jestli Ti neposune termín porodu o dva dny zpět, pak bys mohla nastoupit normálně osm týdnů před TP a nemusela bys nic takový řešit. Slyšela jsem, že to někteří lékaři dělají. Pokud nebude chtít, tak Ti snad dá na dva dnn (nebo 16 dní) nemocenskou. Pa

nebylo by lepsi,jit se do prace se domluvit na ty 2dny na dovolenou?-nevim jestli to jde-zkus cinknout na socku?nebo ty dva dny na neplacene volno?myslim ze by to bylo lepsi,ale jestli ti tol zamestnavatel umozni...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka