Matelka

01.08.2012

Ahoj holky, kdo jste z Jeseníků...rostou (zrají) teď aktuálně borůvky? Jedeme zítra na pár dní, tak jestli se mám těšit? :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:
06.12.2011

Tak jsme asi letos první, co jsme začali s oslavama?

Dorotčiny 3. narozeniny
Dorotčiny 3. narozeniny
Dorotčiny 3. narozeniny
Dorotčiny 3. narozeniny
Dorotčiny 3. narozeniny
Dorotčiny 3. narozeniny

"mala" uz je holka velika a jakou paradni oslavu mela se vsim vsudy :qu: gratulujeme opozdene a prejeme jenom samou radost :€s€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkujeme za přání :-) Obdivuje Tě, že vedeš v patrnosti přesné datum narozenin, to já tedy nevím u ostatních prosincovek :-)
To ale neznamená, že i já Tomáškovi nepřeju krásné narozeniny... Hodně radosti, zdraví a dnů plných sluníčka ke třetím narozeninám!

01.07.2011

Ahojky, Dorotka nemá gymnastiky dost a tak trénuje s dalším náčiním, po obruči je to švihadlo :-)
http://www.youtube.com/watch?v=4rKc2g5wXZ0
Přeji krásné léto všem !

opravdu krásný video. Maminka je určitě moooc pyšná a sestavička Dorotky je velice povedená. Vyrůstá nám tu nový veliký talent. Až bude velká tak o ní určitě uslyšíme.

Ahojky, sice nepatrim k vam do klubu, ale video jsem skoukla a nemam slov...Dorotka je opravdu sikulka, ty deticky jsou hrozne ucenlivy..

09.04.2011

Zajímalo by mě, do kdy vaše ratolestí spávaly po obědě. My máme 2 a 4 měsíce a už se kolikrát stane, že nechce spát. Dávám ji do postele do pokojíčku. Ještě před týdnem spala krásně. Dostala pusinku, řekla jsem dobrou noc a usnula sama i na 2 hodiny. A teď teda z pokoje nevyleze ale přes dveře slyším, jak si hraje, zpívá a pod...,ale zkrátka nespí.
Příjde mě brzo, aby už přes den nespala... Jak je to u vás?
Díky za odpovědi :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak nám budou dva roky a přes den spíme vyjímečně. Musí vstávat kolem šesté ráno aby usnula přes den, pokud spí do půl sedmý do sedmi tak nespí vůbec. Ještě před dvěma týdny si schrupla tak dvakrát týdně, tenhle spala dnes poprvé a to proto že vstávala před šestou a ještě sme jeli autem. Schrupla si hodinku a stačilo jí to. Spát každý den přestala tak před dvěma měsíci. Sice od tchyně poslouchám že to není dobrý, že by měla spát, jenže ona neusne ani v kočárku, nehledě na to že v něm už moc nevydrží. Usíná večer kolem půl osmé třičtvrtě na osm. Nehrotím to, spí celou noc tak 11 hodin a moc to neřeším

Naše malá (22m) po obědě spí, ale když je nemocná, tak třeba 14 dní neee, a taky občas jen tak se stane, že prostě nezabere, tak ji nenutím, ale dodržujeme ten polední klid, takže je i tak v postýlce a tam si povídá a válí se ;) Myslím si, že tak do třech let taky přestane spát. ale od švíci malej (31m) spí po obědě pořád jako špalek, i 2 - 3 hodiny :00: :00: takže je to asi na dítku, jak je spavé

Díky všem za odpovědi :-)
Jak je vidět, není to v tomto věku nic neobvyklého...dnes jsem si s ní šla lehnout a samozřejmě jsem vytuhla :s: , takže takhle to nepůjde. Zítra zase půjde spát sama a uvidíme, co bude.

Tak náš Dominik spává po o pořád, budou mu dva, ale Bára od roku přes den nespavala a mohla bych se na hlavu stavět. To už muselo jo bý, aby usnula. Já bych to nehrotila. Až bude chodit do školky, tak se do toho zas dostaneů

28.03.2011

Ahoj prosincovky. Po nějaké době vás opět zdravím a přeji všem krásné jaro!

No néé, je to šikulka obrovská, až mě to dojímalo :) nejhezčí vystoupení, jaké jsem kdy v gymnastice viděla! :)

Díky všem :-) Je to holka šikovná :-) Nejkrásnější na tom je, jak je na ní vidět jak ji to baví!

No musím reagovat. To je naprosto úžasné, kdybych to neviděla, řekla bych, že to není možný. Je to opravdu nádhera, určitě budoucí mistrně světa.

09.02.2011

Chtěla jsem se zeptat, zda máte některá stejný problém a hlavně, zda jste některá nebyla na chirurgickém zákroku iplantaci TOT pásky.
Průběh operace, délka pobytu v nemocnici, jak jste spokojené...
Budu ráda za každé vaše příspěvky.

Kliknutím vložíte smajlíky:

máš stresovou inkontinenci a jsi těhotná nebo nee? já měla tyto potíže v těhu, bála jsem se, že mi to zůstane, ale naštěstí to přešlo. Zkoušela jsi cviky na posílení pánevního dna? asi jo, že jinak by jsi nemluvila už o operaci. S tímto zkušenosti naštěstí zatím nemám, takže bohužel neporadím, ale vím, že to cvičení má úspěch.

27.12.2010

Vánoce byly nádherné! Škoda, že už jsou pryč :-(

Vánoce 2010
Vánoce 2010
Vánoce 2010
Vánoce 2010
Vánoce 2010

Ahoj Markétko, plně souhlasím s holkama pode mnou, jste opravdu jak reklama na šťastnou a pohodovou rodinku. Vaše krásné tvářičky blaží jistě každému oku, opravdu krásné!!! Přeji do nového roku všechno dobré, zdraví a neustálou pohodu Tobě i celé rodince.
Martina :a:

13.12.2010

Ahoj holky. Tak už i my jsme dovršily dvou let. To tak strašně uteklo!
Všechny vás zdravím, přeji vašim drobkům hodně zdraví a všem krásné vánoce :h: :heart: :h:

Dorotčiny 2. narozeniny
Dorotčiny 2. narozeniny
Dorotčiny 2. narozeniny
Dorotčiny 2. narozeniny
Dorotčiny 2. narozeniny
Dorotčiny 2. narozeniny
Dorotčiny 2. narozeniny
Dorotčiny 2. narozeniny

Děkuji holky za pochvaly.
Šatečky jsou z bazaru. Někdy se tam najdou skvosty :-) Už je měla i na svatbě kamarádky.

holky vy jste vsechny tri k pokukani :cat: ndherny dortik dostala mala a tech darecku :qu: to musel byt nekdo hodny :c: a taleta ve vecernim me rozesmala :s: krasne jste to oslavili a ted hura do tretiho roku :\x:

Krásná oslavička a těch dárků!!! :00: Dorotka je nastrojená jako modelka!!! A dortík je taky moc pěkný, takový něžný, úplně se k ní hodí. :€s€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nějak nebyl čas udělat společné foto:-) Nejstarší dcera fotí a taťka dělá to kafe :-)

Koukám, že Dorotka je krásná malá dámička :) Fotečky jsou krásné, dortík také :) Vlastní výroba? Vypadáte spokojeně :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka