boou

14.01.2011

nevíte prosím někdo jak se dá sklepat lihový teploměr ???? Dnes jsem s ním měřila poprvé a vůbec nám to nejde. Ani podle přiloženého návodu :(

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky!
Jojo, dneska jsme měřili teplotu asi 4x a už mne bolí ruka - manžel mne chtěl vystřídat, klepal 5min, pohnulo se to o 0,2 st dolů a pak to chtěl hodit o kouta ...
Musíš švihnout celou paží, jako by sis chtěla vykloubit rameno a ještě na konci oblouku prutký švih zápěstím ... pak máš trochu šanci, že to sklepeš :-D
My měli rtuťový, ten byl zlatý, ale už není, a digitál měří pokaždé jinak ... :-(
Je to o nervy - přeju hodně štěstí!
V.

In reply to by vvendulka

Jsem rád, že již nebudete plnit čekárny ortopedů, ale ušetřite své zápěstí pro lepší činnosti
než je sklepávání teploměru.

Např můžete
zadělat na buchty a nějaké mi jako díky poslat.

K věci -

první krok - sundejte si botu
a přetáhněte svého chotě, pokud je to europoslanec.

druhý krok - druhou si nechte kopněte ho do prdele

třetí krok - sundejte druhou a společně s ní i obě ponožky

4. - zabalte teploměr do jedné a to všechno nacpěte do druhé at špička teploměru směřuje dolů

5. - roztočte jako když se David trefoval do Goliáše, tentokráte už nemiřte na europoslance ten
teploměr má větší cenu
!

6. - ještě můžete tak třikrát akcelerovat švihem, vyndejte změřte sebe či svou ratolest a jděte koupit povidla.

In reply to by vvendulka

my jsme si koupili nakonec druhý teploměr, také lihový. A konečně se nám to sklepnout podařilo. Byl na něm totiž přesně návod který popisuješ ty. Ale na tom prvním bylo napsáno že se nemá prudce skepávat ale mávat s ním odsrředivou silou což jsme tedy vůbec nepochopili. Nakonec jsme sklepli oba. Tedy já ne ale můj přitel. Já jsem to zatím nezkoušela, tak jsem zvědavá jak v tom budu úspěšná. Jinak jak píšeš, Zlatý rtuťový teploměr :a:

Jde to hůř než když býval rtuťový....musíš jakoby dlouhým silným švihem...sklepávání nestačí.

23.12.2010

Šťastné a veselé vánoce, bohatého Ježíška dětslá rozzářená očička, pevné zdraví do nového roku plného jen těch nejmilejších překvapení přeje Dana s rodinkou :k: :h:

24.11.2010

Pár foteček naší malé Martinky

To je bobina!!!! Krásný fotečky cikánečky :girl: , ta je tak krásně snědá!!!!!!!!! Čeri jí teda koukají z oček, strašně se mi líbí fotečka, jak jde Martinka zkontolovat dědovu zahrádku. :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Martinka ráda zkouší všechno ale vždycky jen na chvilku. Tak doufám že si najde to své co jí bude opravdu jednou bavit.
Akvárium je krásné , škoda jen že není naše :a:

pěkné, živé fotečky, Martince v nádherných očích září čertíci jako vždy! ;) Na zahrádce je vždy fajn, že :) Malování ji jde náramně a u kláves taky vypadá jak doma. Nejvíc se mi líbí rozesmátá fotka v lehátku a akvárka vzadu jsem si tedy taky hnedka všimla, paráda! je fakt nááádherné, taky doma jedno docela velké máme, ale pořád bojujeme s řasama.

In reply to by Cmelda

Martinka je opravdu malá }:) už od narození. Je to malá naschválnice. Pořád dělá nějaké nekalosti Danečkovi a pak se utíká schovat k mamince :s:
My máme také akvárium ale to na té fotečce to zrovna není. No a řas tam máme také požehnaně. A také šnečků. Těch je tam několikanásobně víc než rybiček.

18.11.2010

Do Krtečka chodíme každý čtvrtek. Malujeme, zpíváme, cvičíme, hrajeme si s dětičkama a klábosíme s maminkama.

Je vidět, že si to Martinka mezi dětmi moc užívá :one: :) Moc jí to sluší, připadá mi, že se od té doby co jsem ji viděla na fotečkách naposledy trochu změnila, vyspěla :) Také na jedno cvičeníčko se zpíváním chodíme, Kubík to má moc rád.

Krááásné fotečky! Martince to moc sluší, je to pěkná holčička :girl: a vidím, že si mezi dětmi užívá a je spokojená. Jako naše Nelinka. A tak to má být :-).
P.S.: akorát my bychom asi nevydržely u jedné činnosti nějak dlouho... malá si chce pořád hrát...

Ahojky máte to tam moc hezký :\x: :qu: :\x: .My taky chodíme v úterý do herny a ve čtvrtek máme cvičení.Dětičky si to moc užívají vid? :€s€:

04.10.2010

Prožili jsme moc hezké léto i když začátek prázdnin nám poněkud pokazily Danečkovi neštovice.

Moc krásné fotky, Martinka i Dan jsou určitě pohodoví sourozenci :-) A na Máchově jezeře jsem nikdy nebyla, taky bych se tam někdy ráda podívala, je tam určitě moc hezky :k:
Markéta s Marcelkou :k:

23.06.2010

pár foteček

Krásná oslavička, krásný dětičky, krásný dort a těch dárečků!!! :00: To musel být Daneček nadšený! :\x:

Jéé, to jste to Danečkovi krásně nachystali :c: a ty balonky okolo dárečků, to je moc pěkné! dortíček je úžasnej, ty zvířátka jsou prostě k sežrání :hu: To muselo být radosti!!!

In reply to by Veru5

radosti bylo dost, co by člověk neudělal pro rozzářený a šťastný dětský očička. Stačí pár balónků a hned to vypadá krásně. Dortíček byl krásnej a výbornej.Bohužel, já jsem na něm žádnou zásluhu neměla.

Danuško, to je nádhera, jak dort, tak dárečky a na prvním místě, samozřejmě, ty tvoje krásný okatý dětičky. Je vidět, že si to Daneček užíval a že se s Martinkou mají moc rádi, to je skvělé. Není nad to mít velkou rodinu. :\x: :qu: :€s€: :C]]: :a:

31.05.2010

na návštěvě v porodnici za Nikolkou a její maminkou

Přejeme Nikolce hodně zdravíčka, štěstíčka a krásný i veselý živůtek :) Je moc pěkná, myška jeda, a těch vlásků! :)

Moc krásná holčička :k: :k: :k: :k: :k: :k: :|P: :|P: :|P: přejeme jí hodně zdravíčka :h: štěstíčka :\x: :qu: a milující rodinku kterou má :k: :h:

19.05.2010

NAŠLA JSEM TAKOVÝ HEZKÝ ČLÁNEK :h: :k:
Život po porodu...! V bříšku těhotné ženy byla dvě miminka. První se druhého zeptalo: Věříš v život po porodu? Určitě. Něco po porodu musí být. Možná jsme tu hlavně proto, abychom se připravili na to, co bude pak. Blbost, žádný život po porodu není. Jak by vůbec mohl vypadat? To přesně nevím, ale určitě tam bude víc světla, než tady. Třeba budeme běhat po svých a jíst pusou. No to je přece nesmysl! Běhat se nedá. A jíst pusou, to je úplně směšné! Živí nás přece pupeční šňůra. Něco ti řeknu: Život po porodu je vyloučený - pupeční šňůra je už teď moc krátká. Ba ne, určitě něco bude. Jen asi bude všechno trochu jinak, než jsme tady zvyklí. Ale nikdo se přece odtamtud po porodu nevrátil. Porodem prostě život končí. A vůbec, život není nic, než vleklá stísněnost v temnu. No, já přesně nevím, jak to bude po porodu vypadat, ale každopádně uvidíme mámu a ta se o nás postará. Máma? Ty věříš na mámu? A kde má jako podle tebe být? No přece všude kolem nás! V ní a díky ní žijeme. Bez ní bychom vůbec nebyli. Tomu nevěřím! Žádnou mámu jsem nikdy neviděl, takže je jasné, že žádná není. No ale někdy, když jsme zticha, můžeš zaslechnout jak zpívá, nebo cítit, jak hladí náš svět. Víš, já si fakt myslím, že opravdový život nás čeká až potom... :||):

Kliknutím vložíte smajlíky:

jo to znám, článěk jsem četla někde k tématu život po smrti - toto bylo přiroznání, miminka vbříšku přemýšlí co bude po porodu stejně jako my přemýšlíme co bude po smrti .... moc pěkné

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka