bella.v

02.11.2011

Jdu se k Vám poradit nebo spíš zjistit co můžu čekat za prohlídky.
Dneska jsem se dozvěděla, že podezření na endometriózu se potvrdilo. Že mám kdykoliv příští týden odpoledne dojít, že mě chce doktorka vidět... a bude se řešit co dál.
Holky, co máte podobný problém. Co s vámi dělaly?? Co mám čekat?
Děkuji Verča

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by mamamia

Mě na to dr. přišla taky z krevních testů, nevím jaká hodnota byla zvýšená, to si nepamatuju. Ale problémy mám a vadí mi to. Nikdy jsme to tahle jako teď neměla, že jsem měla lehce bolestivou menstruaci trvající i +-7 dní, ano.
Příští týden jdu k dr. a budeme to řešit dál, nevím co mě čeká. Ale dám vědět :-).
Plánuji ještě jedno mimi, ale později. Takže uvidíme :-). Poprvé jsem otěhotněla během 5-6 měsíců snažení :-).

30.05.2011

Pro ty které nejsou na FB :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Že si ho chceš půjčit, viď? :metal: Jj, krásný ale děsný zlobidlo a vztekloun. Dnes u mě byla kamarádka a dost zírala co předváděl :bulva: . Doufám, že ho to přejde a co nejdřív.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Gábi, bylo to fajn to jo. Ale musím říct, že to jeho vztekání a válení se po zemi je nad moje síly. Takže jsem občas dělala, že není můj :00: . Dokonce nám zdrhnul na parkovišti a hooolky, krve by se ve mě nedořezal, jak jsem o něj měla strach. Dostal pak na prdel, protože jsem měla pocit, že mě odvezou do Kosmonos ... :metal:

31.12.2010

Pár vánočních od nás + nějaký zimní radovánky :-)

Verča a Přemík

spousta autíček a Přemík vypadá mooc spokojeně. Koukám že i tatínek si vyhraje :one: podobné to bylo i u nás.
A jak statečně tlačí sáňky, Přemíček je prostě správnej kluk.

23.12.2010

Tady jsou fotečky z oslavy ...

Vypadá to na vydařenou, "živou" oslavičku, skvělé, že tam měl Přemík i dětské kamarády :) Dort byl pěkný a vozový park tedy parádní! Koukám, že Přemík dostal i hondě omalovánek, kreslí rád? :)

23.12.2010

Přejeme Vám všem krásné prožití svátků vánočních a do Nového roku mnoho zdraví, štěstí, lásky, pohody a ať se vám celkově daří :-)

Verča a Přemík

19.12.2010

A pár zimních foteček :-)

Přemíkovi to na sněhu moc sluší a taky se má k práci! :one: Koukám, že můj Kubík je asi jediný, kdo se sněhu bojí, doufám, že ho to brzy přejde! Takhle na fotkách na mne Přeík nepůsobí zase tak drobný, i když by měli být s Kubíkem stejně vysocí. Nadílka byla za jeden den teda parádní. A kdypak uvidíme narozeninové fotečky? ;)

19.12.2010

Něco od nás :-)

Mikulášská vypadá pěkně, kolik tam byl vlastně lidí? Přemíkovi se zase tak moc nedivím, že byl trochu vykulený, ale jinak vypadal s rodinkou spokojeně :)

Mikuláš fungoval tak trochu jako strašidlo, ne? přeci jen u maminky v náručí je nejbezpečněji :)

Veru, pěkné fotečky, Mikuláš se Přemíkovi asi moc nelíbil, co?Do tance se mu taky moc nechtělo, ale to nám také nee, hl. když to po nás někdo chce. :///:

03.11.2010

Tady je pár foteček :-) ...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Díky Marti, ano toto si fakt moc užívá ... uvidíme co bude dělat ve sněhu :P

to je strasne jak ty deti uz jsou velike :00: s tatkou mu to moc slusi jsou to hold chlapaci :c: a maminka zakonite za fotakem :) take mate moc pekne hriste to by si tady mohli ty burti odkouknout ://:

Ahojky, moc hezké fotečky, je vidět, že se Přemík na hřišti pěkně vyřádil a vypadá moc spokojeně! :) S tátou mu to svědčí, že? a kde je mamča? ;) To máte někdy blízko to hřišťátko? Ta klouzajda je parádně velká a je vidět, že hřiště dělala stejná firma jako jedno hřiště, co chodíme my, tu loď tam máme také :)

In reply to by Cmelda

Ahojky, moc děkujeme za chválu ... Přemík si to vždy užívá, baví ho to tam :-). A tátou mu to hodně svědčí a jsem ráda, že na něj má větší vliv než v poslední době já :00: . Mamka to všechno fotila a nějak se zapomnělo ji taky vyfotit :€Ss€: , musíme to napravit, už jsem to říkala tatínkovi.
Hřiště je u přehrady a to máme kousek, pěšky tam jsi za 10 minut. Jsem ráda že tu něco podobnýho, páč v našem okrsku je houbelec, ani u paneláků není nic extra ...

07.08.2010

Ahojky holky,
tak jsem se konečně dostala k těm fotkám :jawdrop: . Přikládám fotku svoji, aby jste viděly, proč můj manža chce abych zhubla - upozorňuju, že zatahuju břicho :metal: .

Děvčata moc vám děkuji za chvály :). Je to moc milé. Přemík je šikulka, i když trošku nervák a vztekloun, po kom asi :€Ss€: .
Jooo s tím bříškem je to pravda..., už s tím něco zkouším dělat, ale bude to běh na dlouhou trať :metal:

14.06.2010

Holčiny, tady je pár prvních foteček ...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:+^*: :+^*: :+^*:
Bylo to fajn... škoda, že to trvalo jen týden

Krásné fotečky, vypadáte všichni moc spokojeně a Přemík byl z tolika písku úplně nadšen, že? :) Co slaná voda, jak na ni reagoval? Jen se mi některých fotkách zdá na pláži až dost lidí, ale to asi jen vypadá? Zas měl Přemík společnost a co pozorovat. :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka