lidus84

13.01.2014

Ahoj holky, tentokrát se hlásím s fotečkou mimča, které už jako mimčo vypadá, dnešní kontrola v caru dopadla dobře, srdíčko tlouklo, mimi má 2,7cm a odpovídalo velikostí na 9+6. Další kontrola v nemocnici 11.2. Pořád je mi hrozně zle, doktorka dnes konstatovala, že je to dobré znamení, tak alespoň to je na tom potěšující :°:

Ultrazvuk 9+4, nově 13+5, nejnověji 20+6, 5.8. se nám narodila Natálka
Ultrazvuk 9+4, nově 13+5, nejnověji 20+6, 5.8. se nám narodila Natálka
Ultrazvuk 9+4, nově 13+5, nejnověji 20+6, 5.8. se nám narodila Natálka
Ultrazvuk 9+4, nově 13+5, nejnověji 20+6, 5.8. se nám narodila Natálka

Liduško..je nádherná...vlastně obě dvě hočičky. Moc gratuluji. Ať vám holčičky dělají jen samou radost a jsou zdravé a usměvavé. :k: Tak ses taky dočkala....... :h:

16.07.2013

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch co podstoupili IVF a měly krátké cykly (26 dní a méně), jak to u vás prosím bylo s vajíčky, kolik jich bylo k odběru a kolik se jich podařilo oplodnit? Proč se ptám, dočetla jsem se, že u žen s cykly 34 dní a delšími je téměř dvojnásobná šance na úspěch při IVF než u cyklů o délce 26 dní a méně. Sama ovuluji kolem 12. dne cyklu, cyklus mám cca 25 - 26 dní a nemohu otěhotnět už přes 3 roky. Moc děkuji předem za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj Lidus, málem sem Tě nepozanla, nová ikonka :€s€: No já sem po prvním IVF a nedopadlo to. 2.8. jdu na konzultaci k doktorce tak uvidíme a sestra mi říkala, že další IVF nejdřív za 3 měsíce a já nemám čas čekat }:) Jinak práce dopadla?

In reply to by lidus84

Ahoj Lidus, jsem tu pořád a ještě asi dlouho budu :r: Foliku bylo 6, vajíček taky 6, ale žádné se neoplodnilo :( Ještě se to dozvěděli v práci, že se snažíme a nutí mš do skončení dohodou, nebo porušení pracovní kázně (když chtějí tak si vždy něco najdou..) když mi to řekli, tak sem 2x zkolabovola v práci a sem teď na neschopence. Takže budu hledat novou práci, nebo se prostě musí zadařit :€O: :€O: a budu pokračovat do mateřský na neschopence, kéž by to tak vyšlo :dance: :€s€:

In reply to by lus11

tak tohle je mazec, na to snad ani nemají právo ne? To by mě teda zajímalo jakou kázeň jsi porušila - ještě jsem neviděla, že otěhotnění by bylo porušení pracovní kázně. Já bych spíš řekla, že je to z jejich strany určitá diskriminace a vyhrožování - to je spíš na žalobu na ně...jak se to tam dozvěděli?
Já jsem v práci naštěstí měla podporu, na kontroly v Brně mi dávali volno a podporovali mě. Neuvěřitelné, jak se někde dokážou zachovat k cizímu "neštěstí" Moje nervy.

In reply to by lus11

Teda, to snad není možný, že ještě v práci to máš takhle, fuj to je hnus :r: Co si to vůbec dovolují, z toho se mi úplně zvedl tlak :O :( :n: Ach jo. S tím že se neoplodnilo ani jedno vajíčko, to je mi strašně moc líto :r: Přišli ti na nějaký problém nebo seš jinak podle dr. zdravá?

05.11.2012

Ahoj holky, ráda bych vyzvěděla ze zkušeností, jak jste to při užívání Clostilbegytu měli. Prosím o odpovědi na pár otázek. Moc děkuji všem, kteří si dají tu práci a odpoví :+^*:
1. Jak dlouhý jste měli cyklus před jeho užíváním?
2. Kdy byla ovulace při jeho užívání a v jakém dákování jste ho brali?
3. Kolik narostlo folikulů?
4. Projevily se u vás nějaké vedlejší účinky?
5. Pomohl vám k těhotenství?

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak napíši to svoje pokusy...
1) 28 dní
2) ovulaci jsem měla 16 den
3) asi jeden, nebyla jsem kontrolována dr.
4)nez vedlejších účinků
5) ano syn...
ale víš že ted jsem brala i tři najednou a ani prd...ani folikul
tak držím moc palce

In reply to by tuki

Deni děkuju, moc mě mrzí, že ti napodruhé nezabral a že jsi ani s ním neovulovala. Moc ti držím palečky do dalšího roku, na další pokus IVF.

Ahoj Lidus,taky prispeji :)
1. 19-80 dni
2. ovu 14 nebo 15 den, brala jsem 5-9 den 1xdenne a od 15 dne utrogestan.
3. folikul jen jeden a stacilo to :)
4. bez vedlejsich ucinku
5. zadarilo se sice hned prvni mesic,ale skoncilo to zamlklým tehu na zacatku 11t. Ted se zadarilo i bez nej,jen jsem brala cely rok utros na srovnani cyklu,pak na mesic vysadila a cekali jsme, co na to moje telo a jsem :€O:
Preji at se brzy zadari a date si ten nejkrasnejsi darek k Vanocum...

Ahoj Liduško, takže
1) cyklus po vysazení HA byl 32-48dní
2) OVU 17-18DC a brala jsem jednu tbl ráno 5-9DC
3) folíky nevím, páč jsem na UTZ nechodila
4) nevolnost, závratě
5) asi ano první dva cykly jsem brala ještě proveru na sliznici a po vysazení provery ve 3tím cyklu jsem otěhulila, další MS už nedorazila :h:

Držím palečky aby i Vám pomohl a konečně jste se po takové době dočkali :€O: :k: :h:

Holky, moc děkuji ještě jednou za odpovědi. Docela mě překvapilo, kolik z vás ho bralo při svých vlastních vcelku pravidelných a ani né dlouhých cyklech. Což je taky můj případ. Jak jsem tak pročítala, většina z vás se k tomu miminku propracovala, ať už s Clostíkem nebo potom bez něj. To je skvělá zpráva. Snad se nám taky brzy zadaří, čekáme dva a půl roku a byla bych strašně ráda, kdyby tomu čekání byl už konec ;)

06.10.2012

Miminkovské skóre :
Červenec: :cc): :cc): :cc): :cc): :cc): :cc):
Srpen: :cc): :cc): :cc): :cc):
Září: :cc): :cc): :cc): :cc): :cc): :cc): :cc):

Říjnové neočekávání aneb snažilky sem2

In reply to by lidus84

Tak ja se hlasim mezi MRCHA DORAZILA... :? Nechapu to, tak se snažime, budem muset asi přestat. A ono to přijde samo. Byla jsem na gindě a tam mi řekli že v lednu at se hlasim na Ultrazvuk když do te doby neotěhotnim.... Už aby to bylo. Myslim ze ve 30 je nejvišši čas byt maminkou :)

22.08.2012

Ahoj snažilky, blíží se nám září, a s ním přichází i nový seznámek neočekávání.

Zářijové neočekávání aneb snažilky sem

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

a už to zase nefunguje :00: :00: :00: at to smaže,tohle je o nervy :(

19.07.2012

Ahoj holky, nevím, jestli tady najdu nějaké příběhy ze života, ale chtěla bych se zeptat, zda některé z vás pomohl k otěhotnění Clostilbegyt nasazený jen tak na zkoušku v případě, že jste sami každý měsíc ovulovali... Snažíme se přes 2 roky, mám ho doma, nechce se mi do něho z vícero důvodů, jedním je ten že ovuluji spontánně a toto je lék na vyvolání ovulace a druhým to, že u nás nejsou gynekologie a bylo by dost problematické cyklus s Clostilbegytem ohlídat (ať už kvůli tomu, jak zapůsobil, tak kvůli případným než. účinkům, např. cystám). Prosím piště jen pokud jste ho začali brát po delším než ročním snažení a sami jste ovulovali i bez něj a jak vám pomohl či nepomohl. Děkuji :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Vůbec nevím jak jsem měla ovulaci :s: před tím jsem potratila, pak jsme museli 3 měsíce počkat a pak jsme se asi 2 měsíce snažili znovu a pak mi to nasadil.

Poprvé jsem ho brala a dle doktora jsem neovulovala, pomohl mi v dávkování 1.0.1 a utvořil se mi folikul, na druhej cyklus jsem otěhotněla. Při snažení o druhé dítě jsem myslím ovulovala, ale úplně jistá jsem si nebyla, brala jsem clostík a v dávkování 1.0.1 se my vytvořili najednou 4 folíky k oplodnění :00: doktor měl strach, aby jsme neměli čtyřčata :s: ale jelikož má chlap blbej spermio, neuchytilo se nic, nakonec jsem otěhotněla v přirozeném cyklu. Pokud ovuluješ, nebrala bych to, kor pokud jsi to nekonzultovala s doktorem, je to tak trochu svinstvo, může ti být blbě a nesmí se to brát déle jak 6x pak je větší riziko rakoviny, takže být tebou, vyprdnu se na to. Hlídej si ovulku, nakup si testy a budeš mít jistotu kdy to dělat. Tak přeji ať se brzy zadaří :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky, tak to slyším prvně, ale stejně, my jsme v Irsku, tady jsou sto let za opicema, takže tady budeme teď rádi, když se po více než roce čekání na podzim dočkáme caru... A jak tam ti konkrétně pomohli? Jinak mám test na protilátky hotový, nic se nezjistilo, jestli je to ono........ :?

19.02.2012

Zdravím všechny maminky, těhulky i snažilky. Už jsem se tu jednou ptala (je to asi 5 měsíců), ale odpovědí nebylo mnoho, tak to zkusím ještě jednou. Ráda bych, aby mi napsali všichni, kteří jsou touto vakcínou očkovaní a buď už dítě mají, nebo se o něj snaží. Neměli jste problém otěhotnět po tomto očkování??? Děkuji všem za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, jsem očkovaná silgardem a žádný problém s otěhotněním nebyl, myslím že očkováním to nebude...

Holky, děkuji za odpovědi, jsem ráda, že ve dvou případech to v otěhotnění nebránilo... Já už to očkování mám a zatímco s prvním dítětem problém nebyl - vyšlo to hned na poprvé, na druhé čekám již skoro 2 roky (začali jsme se snažit hned po tomto očkování), tak proto se ptám, protože se zatím pořádně nezjistilo, v čem je problém.

Liduško já jsem očkovaná už 3 roky a sama víš dobře, jak to máme, ale nemyslím si že je to tim očkováním, ale doteď mi nefungovali vaječníky

23.01.2012

Zdravím všechny maminky, těhulky a snažilky a ráda bych poprosila všechny, kteří mají nějakou zkušenost s nízkou hladinou amh, aby mi ji napsali... Osobně mám AMH 1,1 ng/mL... Výsledky mi přišly před dvěma dny. Potvrdila se špatná ovariální rezerva. Otěhotněli jste s takovou nebo i nižší hodnotou? Případně jak reagovaly vaječníky na stimulaci při IVF. Je mi 27 let. Moc děkuji předem všem za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:
30.12.2011

Zdravím všechny a chtěla bych se zeptat, kdo máte zkušenost se Sanusem v HK - jedná se mi o CAR, za jak dlouho vás objednali? Budu si volat v pondělí 2., tak by mě zajímalo co můžu čekat, nežiji v ČR a do Čech poletím už 9., takže budu potřebovat aby mě vzali brzy, ale teď nevím jestli si nedávám zbytečné naděje... :? Moc děkuji za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by Andrejka...

Ahojky, moc děkuji za odpověď. Já právě budu potřebovat toho 10. nebo 11., no tak snad mě vezmou. A můžu se zeptat jak to třeba probíhalo? Byla jsi spokojená? Dělali ti hormonální profil a jak často jsi tam pak chodila? Ohlídali ti hned ovulaci? Děkuji. Mám hodně otázek, ale přiletím jen na 1 cyklus, tak bych toho chtěla absolvovat co nejvíc...

In reply to by lidus84

ahoj nemáš za co byli strašně moc hodný ale bylo to dlouhý takže se na to připrav budeš tam jezdit častějc no oni spíše čekali kdy dostanu MS a pak už to vypuklo samí hormony atd. a hlídali si to neboj jen tam budeš častěji jezdit.držím palce

In reply to by Andrejka...

Už jsem objednaná na 10., bylo to bez problémů. Já jsem se dnes dozvěděla kdy se dočkám caru tady v Irsku, už čekám na nějaký dopis 4 měsíce... Představ si, čekací doba je 1 rok... :00: Takže jsem ráda že pojedu do Čech. Krev si tu nechám vzít 3. den cyklu a 7. den cyklu budu mít první návštěvu v tom Hradci... To je fajn že jsou tam hodní. Budu to potřebovat, už jsem tady z toho čekání dost zdeptaná, taky se nám už nedaří skoro 2 roky. Tak ještě jednou děkuji za zprávu. Můžu se ještě zeptat za jak dlouho jsi otěhotněla od první návštěvy?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka