mala.manelka

10.05.2017

Bříško v 30tt. Zatím prej pořád holčička, ale snad to bude už stoprocentně vidět 23.5. kdy jdu na velký ultrazvuk. Už mam ale postýlku, i kočárek a spoustu výbavy :-) Jo a 7.5. jsem byla na festivalu těhotenství a bylo to úplně žůůůžo! V Brně, kdo tam byl taky?

 

30 týden těhotenství
30 týden těhotenství
25.01.2017

Tak jsem dneska byla v poradně. Protože nás NT+ tak odbili, požádala jsem svého doktora, jestli by miminko neosvětlil přítel jak se patří. Holky, to bylo úžasné. Nejdřív me prohlidl, klasika a pak zavolal mojeho a ukazoval mu miminko na ultrazvuku. Popsal každou kostičku, každý orgán, poslal nam fotky na mail a nechal nas chvilku kukat jak se tam drobeček mlel. Pohlaví ale neviděl. Tak třeba přístě. Jinak vše ok :)

Kontrola
12.01.2017

Ahoj holky, dneska jsem absolvovala NT+ vyšetření. Přítel poprvé viděl svoje miminko a byl hrozně unešený. Projasnění má prďolka 1.3, takže úplně super. Odpovídá na den přesně, takže dle MS i ultrazvuku bude termín 22.7.2017 (přítel je 17.7. tak se třeba poštěstí). Jen mě mrzí, že nás paní doktorka trochu ošidila... Tady vidíte ruky, nohy, srdce, fotku vám natisknu a výsledky budem volat - nashle. Myslím, že se vším všudy jsme byli za 5minut venku... Ale i tak jsme oba nadšení!

 

NT+
12.12.2016

Tak je taaaaam! Jeden mrňousek, nádherné srdíčko a zatím vše ok. Mám dojít 29.12. dostanu průkazku atd. Jupííí!

 

8+1

Moc a moc gratuluji k zázraku :€O: :€O: 

Preji ať vše probíhá bez problémů. 

Já naivně doufám že se štěstí taky unaví a sedne i na mě a taky se dočkáme :€O: :cc): 

 

06.12.2016

Tohle je 8. týden třetího těhotenství??? A to to musím do konce ledna v práci tajit... U doktora jde ještě nebyla. Mám dojit až 13.12. což budu už 9týden. Zatím termín dle MS je 22.7.2017. Tak se nemůžu dočkat návštěvy u doktoraaaa

 

8týden...8týden?!

Ahoj, tak to se musím fakt smát, když vidím Tvé bříško jako bych viděla sebe. Při prvním mimi jsem byla do pátého měsíce skoro plochá a teď v 11+2 vypadám jak balón:)) Ještě, že je zima, protože tohle se už nedá utajit :))) hodně štěstí :a: 

Ahoj, jsem na tom úplně stejně :) také třetí těhotenství a začíná to být vidět (nejen bříško, ale i prsa) a taky bych to chtěla v práci utajit do konce ledna *smile* termín mám 29.7., ale asi jako vždy budu přenášet, takže zřejmě budu rodit až v srpnu...nevíš prosím tě jak to tu teď funguje? Byla jsem tu naposledy tak před 6 lety a bylo to úplně jiné, našla jsem tu spoustu kamarádek, co měli TP ve stejný měsíc jako já, ale teď už tu nic takového nevidím...(něco jako seznámek nových těhulek pro daný měsíc)

Ahojky ja to mela stejne jen u druheho tehu hned to zaclo byt videt drzim palce at to tajis co nejdele a pak se pochlub fotkou s utz :-)

21.11.2016

Holky, začínám mít vážně strach... Vůbec to už nesílí a rozhodně to není silné jako kontrolní... Mám jít radši k dr?

Nemám žádné obtíže... Nic mě nebolí, nešpiním... Jen prsa mám neuvěřitelně citlivé, ale to patří k těhu. Bojím se, že je něco špatně.

Nízká hladina hCG ???

a co vyřeší lékař? řekne, že máte počkat. na UTZ stejně nic moc neuvidí, srdíčko nejspíš ještě nebude, nedá se odhadnout, jestli je něco špatně objednejte se na nějaký 7--8. týden a vyčkejte. a nedělejte si testy

In reply to by mala.manelka

no jasně, ale z toho taky nic moc nevyplývá....možná kdyby vzal krev opakovaně a viděl, zda hcg stoupá nebo klesá. taky jsem byla těhotná několikrát a v úplném začátku nevěděl nikdo nic s jistotou. i když se jedno těhotenství nevydařilo, tak nezbylo nic jinýho než čekat.... ovulace může proběhnout trochu později a pak je všechno trochu "posunuté"

Ahoj,

 

hlavně se uklidni. Já jsem měla stejně silné čárky, nikdy nebyly tak silné, jako ta kontrolní. A teď mám 18ti měsíčního syna a jsem ve 27 tt. Kdy jdeš na kontrolu? Pokud by ses tím uklidnila, tak si zajdi do laboratoře a nech si nabrat krev na HCG.

15.08.2013

Kdo má taky vzorek zdarma??? :-)

Šmoulácké Albert Plenky

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka