twinka

24.09.2015

V úterý 1.9. jsem šla na běžnou kontrolu do porodnice a na pásy. Dopadlo to tak že si mě tam rovnou nechali jelikož malá měla tachykardii a pan primář řekl že půjdem na císaře. Byl to už můj druhý císař ale o 100% lepší než první. Tentokrát jsem měla jen spinální anestezii a bylo to super vidět hned maličkou. Jelikož se beruška nadýchala plodovky tak ji dali do inkubátoru kde si poležela 3 dny. Jsem za ni neskonale šťastná. Milujeme ji i bráška ji zbožňuje.

porod naší Sofinky

twinko strašně moc gratuluji, jste š´tastná rodina, šetři se a užívej miminko, to je paráda, trošku ti závidím a hlavně ti to přeju.

Moc gratuluji, hlavně že vše dobře dopadlo .-) a mimochodem, to jméno jste nakonec vybrali parádně :-) :one: 

02.07.2015

Líbí se vám jméno Kateřina nebo Katka Štěrbová?

15.05.2015

Potřebuji nezaujatý názor. k příjmení Štěrbová jméno: ANNA, STELA, SOFIE,
díky za každý názor

05.02.2015

Chtěla bych se zeptat zda máte některá zkušenosti s tímto vyšetřením? čeká mě to 16.2. a mám z toho docela strach protože sem těhotná. Doktor sice říkal že to bude v pohodě ale i tak. :\/:

09.01.2015

z dnešního rána :?
tak duch po 2dnech zesílil asi sme jasní :€O:

duch
duch
17.09.2014

Ahojte,
je tu nějaká maminka nejlépe z Mistřic u Uherského Hradiště a okolí na společné procházky a kafíčko?

Ahojky zrovna jsem se koukla k tobě na stránky a ty si z Mistřic? Já také. Ten svět je malý. :a:

Ahoj, je ještě seznámení aktuální? Nastěhovali jsme se do Mařatic a rádi bychom se seznámili. Máme 4,5letou holčičku a 2letého chlapečka. Budu ráda za odpověď. Bára

19.02.2014

Potřebovala bych poradit. Dostala sem prášky na zástavu laktace ze zdravotních důvodů, doktor mi řekl že nesmím odstříkávat což je podle mě logické ale je něco čím zmírnit napětí a bolest prsou? :\/:

Ahoj, když jsem musela přestat kojit, tak se to bez odstříkání nedalo vydržet. Normálně jsem brečela. Laktační poradkyně za mnou přišla a poradila odstříkat do úlevy jen malinko, aby zmizly ty boule a chladit prsa. Stahování už spíš ne, nepomohlo to k ničemu, ale to ochlazování bylo prima. Tak ti pořád přemýšlím, jelikož jsem na tom jako ty a mlíka jsem měla jak mlíkárna, jestli teda budu chvilku kojit nebo se na to mám radši rovnou vyprdnout. Protože vím, jak je to hrozně těžké přestat, hlavně psychicky. Ach jo :( Tož to zvládněte a co malej, papká mlíčko z lahvičky pěkně? a pro jaké mlíko ses nakonec rozhodla? Mějte se

In reply to by indoska

malej z flašky přímo hltá, musim ho brzdit aby se neutopil :s: ale dobrý je že mu chutná. dávam mu BEBU manžel ji dávali i prvnímu synovi tak sme to zkusili i u Ladika a šmakuje mu takže sem spokojená a další ohromná výhoda vydrží mi spinkat od 21:00 do 3:30 a co ty jak si na tom?

Já taky u prvního musela přestat ze zdrav.důvodů a odstříkávat jsem musela a stejně jsem druhý den nemohla ani zvednout ruce jak mě to bolela nalitá prsa,tak na to bacha.

25.01.2014

potřebovala bych poradit s jakým umělím mlíkem máte nejlepší zkušenosti pro miminka cca od 1 měsíce věku?

Ahoj, já ani jednoho kluka nekojila plně, u druhého jsme naštěstí mohli dokrm kolem 10měs vypustit a kojit 27měs, ale jako dokrm jsem vždy dávala Bebu HA. Musím říci, že i potencionálně nealergickému dítku bych standardní mléko nedala. Důležité je, aby mléko mělo probiotickou složku, ideální by byla i prebiotická.
No uvidíš, budete muset vyzkoušet, co miminku sedne.

Nejdrive jsem zkusila Nutrilon- tuha,zelena, stolice,plac pri kakani. Nasledne jsme zkusili Hami-o trochu lepsi,ale porad mela mala problemy se vykadit. Tak jsme po case zkusili Hami Citlive brisko-u nas teda zadne zlepseni. Tak jsme zasem menili a to za Beba Pro-porad tuha stolicka,mirne nazelenala a zase problem s kakanim.Nasledovalo Hipp Bio Combiotic a jupiii,hned po 2 dnech stolice jak u kojeneho ditka :€s€:
Jinak o Nutrilonu jsem pak cetla ve vice diskuzich,ze stavi..

14.09.2013

holky mám dotaz chodili ste některá na předporodní kurzy do Břeclavské nemocnice? Jak to probíhalo? Co sebou? Je potřeba se objednat? A další postřehy. Díky

Ahoj,
já jsem tam minulý rok chodila každý týden na cvičení pro těhotné vedené porodními asistentkami. Zhruba 3 týdny před porodem jsme s manželem byli na asi tříhodinovém kurzu v porodnici (myslím, že to bylo první úterý v měsíci), kde jsme se mohli podívat do čeho půjdeme. Tam jsme se neobjednávali, jen jsme zaplatili poplatek (o to méně pak manžel platil jako doprovod při porodu), poslechli jsme si přednášku porodníka, dětské sestry a měli jsme možnost se na cokoliv zeptat. Zároveň jsme si pak prošli porodní sály a oddělení šestinedělí. Bylo nás tam zhruba 10 párů. Byla jsem moc ráda, že jsem kurz absolvovala, protože jsem pak měla pocit, že tak nějak vím, do čeho jdu, tváře personálu už mi také nebyly neznámé a určitě jsem byla aspoň trochu klidnější :) !

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka