Nika 16

08.12.2014

Ahoj holky, :a:

prosím Vás hledáme pediatričku pro naše dětičky ( nejlépe Bystrc, Žabovřesky, Komín, Řečkovice nebo něco kolem ) a obvoďáka pro nás.. Kam chodíte? Kde jste spokojené?? Prosíme o radu :k: :k: :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:
29.10.2014

Ahoj holky :a:

mám takovej zajimavej dotaz..
Nebyla jste někdy některá v nějakém studiu nebo tak něco kde by mě naučili oblékat, jak se správně malovat a celkově o sebe starat??

Hodte mi tu nějaké stránky :) Je mi celekm jedno kde to bude.

Děkuji Vám moc moc :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:
29.10.2014

Ahoj holky,

nechcete některá 2 platíčka antikoncepce QLAIRA?
Nesedí mi a byla celkem drahá..

Stála: 1000,- nevím přesně
Teď: 500,- + dobírka ( netuším kolik to může být )

Kdyžtak pište domluvíme se :)

Kliknutím vložíte smajlíky:
13.10.2014

Ahoj holky brňačky, :k:

prosím prosím vím, že to tu moc nepatří, ale můžete mi napsat kam chodíte na gyndu a k dět. lékaři? a zda můžete doporučit??
někoho v okolí Bystrc, Koním, Kohoutovice,Žabovřesky???

Nemáte některá dět. lékařku v Bystrci na ul. 28. dubna? Jste spokojené?

Děkuji moc - vy mi vždycky super poradíte !!! :h: :h: :k: :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

To je jestli jsem pochopila správně gyndařka tedy? tak děkuji moc!!! a pro dětičky doktorku doktora?? poradíte? :k: :k: :dance:

Souhlasím, za mě určitě dr. Žalmanová, chodila jsem k ní a skoro jsem obrečela, když jsme se odstěhovali a já potřebovala chodit sem a ne 60km, když jsem otěhotněla ...

Já už šest let chodím k MUDr. Žalmanové. Teď od října je na Kubíčkově 8 v Bystrci. Já jsem s ní nad míru spokojená :dance:

07.10.2014

Ahoj holky brněnský :a:

pijete kohoutkovou vodu? a děti? převařujete??? nebo kupujete balenou? :00:

Děkuji :dance: :dance: :dance:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Děkuji holky.. Někteří říkali, že ve velkém městě není voda dobrá a my máme mimino a děláme x-krát za den mlíčko..

Tak díky :s:

no my ji normalne pili, v te dobe jsme deti nemeli. Pak jsme sli par km od Brna, tu vodu neprevarujem. Ale zalezi v jake casti budes, Brno je velike a urco zdroju vody je vice....

zrovna piju. teda máme filtrační konvici a to pak pije dokonce i manžel, ale momentálně nemáme filtry. :s:

01.10.2014

Ahoj holky, :dance:

můžete nám prosím některá poradit?
Když má někdo vlastní byt - tam trvalé bydliště, přestěhuje se do jiného města a chce si změnit trvalé bydliště tam, tak automaticky přehlašuje i děti? Nebo jde nechat děti tam kde jsou a přehlásit jen sebe.. Ale to je asi zase blbost že? Hmm.. Jde nám i o školku a doktory a ti nám je bez tval. bydliště asi nevemou.. Mám v tom hokej :00:

Neřešila jste to prosím některá?? děkuji :h: :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Děkuji a ještě když se odlásíme tady a nahlásíme tam, tak co popelnice?? Budu platit tam? i když tam budeme mít trvalé bydliště pouze na podnájem.. ? díky moc holky :€s€: :a:

Přidám se s dovolením do diskuze, zajímalo by mne jak dlouho zhruba trvá změna trvalého bydliště a kde se to podává? a hlavně co všechno k tomu potřebuji? Koupili jsme před časem byt a já i manžel a tudíž i naše dcerka máme trvalé bydliště v jiném městě ještě u rodičů. Děkuji za odpovědi

In reply to by verca homca

O změnu žádáš na obecním úřadu ve městě nového bytu. Potřebuješ k tomu platný OP( ten Ti nastřihnou roh a dají doložku nebo dají doložku a OP vezmou), kupní smlouvu na byt a výpis z katastru nemovitostí-na některých úřadech mají možnost udělat si vlastní, raději ale mějte s sebou. Jo a po jedné fotce na novou OP. Tu dostanete za 2-4 týdny už s novou adresou...jak kde. Musíte tam oba osobně, nelze někomu přehlásit trv. bydliště bez jeho přítomnosti.

Nemusela jsem řešit trv. bydliště kvůli dětem a doktorům, ale svůj byt pronajímám a realitkou mi bylo doporučeno trv. bydliště neměnit. Že prý podle nového obč. zákoníku tím pozbývám některá práva k tomu bytu a nájemníky by v případě potřeby bylo o dost těžší z bytu dostat...a to i v případě, že by porušili náj. smlouvu, popř. by jim skončila.
Navíc, trvalé bydliště je pouze kvůli evidenci obyvatel a nijak nesouvisí s přijetím dětí u lékaře. Resp. by nemělo souviset. Osobně bych to vyřešila přehlášením trv. bydliště jednoho z rodičů a dětí (pokud je lékař jinak nepřijme) a druhý rodič ať si nechá trv. bydliště v bytě, který vlastníte.
Navíc na školku a lékaře by měla stačit nájemní smlouva, že v tom daném městě opravdu bydlíte.

04.07.2014

Ahoj holky, :a:

prosím o rady.. Vy co jste se stěhovala z malého města do velkého nebo prostě jen stěhovala a kupovali jste si tam byt co všechno jste si museli zařídit, vyřídit, museli jste se někde nahlašovat nebo tak?? Zařídit školu, školku a vzali vám je když tam nebude nahlášeno trvalé bydliště? doktory to je jasné, ale co dál???

Moc moc díky !!! Jo a kde jste si hledali nové kamarády? :? :one:

Kliknutím vložíte smajlíky:
03.07.2014

Ahoj holky :a:

prosím vás vy co bydlíte ve Zlíně můžete poradit? Brácha hledá nějakou hezkou, klidnou část Zlína. Mají se tam stěhovat, ale vůbec to tam neznají.. Mají dvě malé děti takže nejlépe, aby bylo v dosahu nebo dobře dostupná školka/škola, obchod a přáli by si, aby to bylo v nějaké zelenější části právě kvůli dětičkám.. Prosím poradte!!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jestli přímo Zlín, tak bych šla do částí: Vršava, Podhoří, Lesní čtvrť, Mladcová, Obeciny, Zálešná, někde u zimního stadionu a možná některé koncové části Jižních Svahů - Paseky (určitě ne Segment apod...) - tyhle všechny části jsou blízko lesa nebo jsou hodně zelené, jsou tam hřiště, blízko nebo velmi snadno dostupné školky/školy, dr, obchod. Celkově je Zlín hodně zelený, ale zase mu chybí dech starší historie a atmosfére je taková - nevím jak to říct - občas divná... Pokud by uvažovali i o vesnici velmi dostupné (cca 10min. busem nebo MHD do Zlína) jsou určitě Želechovice nad Dřevnicí, Lípa, Lůžkovice, Kostelec, Malenovice... Tak ať dobře vyberou a jsou tu spokojení :a:

28.05.2014

Ahoj holky, :k: :a:

prosím o radu.. Malé asi nesedí mléčko - kroutí se, je nafouknutá, trápí nás prdíky.. Tak jsem koupla SUNAR PREMIUM S PROBIOTIKY a nevím jestli ho mám nasadit hned nebo postupně ??? Malá má sotva měsíc :?

Vy co jste měnila mléka za jak dlouho bylo zlepšení ???

Děkuji :h:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děujii :dance: a můžu poprosit o odkaz na stránku kde jej kupujete ???

Děkuji :€s€:

In reply to by Nika 16

já jsem je objednávala na aaaleky.cz, tenkrát je tam měli za cenu 246Kč/ks, ale teď jsem se dívala, že už tam taky šoupli 319Kč :00: .
Jinak se mrkni v lékárnách. u nás třeba je stabilní cena 290Kč, což se taky dá. Ale jinak třeba v DM drogerii ty mléka nastřelili na 409Kč, což už je celkem raketa. Obešla bych ty lékárny

27.03.2014

Ahoj holky, :dance:

víte co by mě zajímalo?
Za jak dlouho se může zkrátit čípek? Jakože je možné, aby když je čípek kolem 4 cm byl třeba za týden jen poloviční?

děkuji :a: :€O: :dance: a hezký večer!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka