catse

11.11.2015

Ahoj tak už i my porodili. Honzík se narodil 3.11. v 12:17 hod s 3,86 kg a 52 cm v 40+5 tt. Kontrakce začali v 3:40 a vzbudili mě. Porod byl celkem rychlí a v klidu, bez nástřihu i šití no paráda, hned druhý den jsem nepoznala že bych rodila. Malý je krásný a strašné zlatíčko :-)

Ahojky, obrovská gratulace ke krásnému uzlíčku :h: celé rodince a hlavně teď drobečkovi přeji moře zdravíčka :h: :h: :h: Je boží *wink*

No páni, to je ale krásný člen rodiny. Klidně bych takového také brala*smile* . Gratuluji a vše nej do života.

29.08.2015

Ahoj maminky a spolutěhulky :-) v pondělí jsme měli poslední velký utz, Honzík už je hezky nachystaný hlavičkou dolů takže se terčem staly žebra a okolní orgány :-) hlavičku i bříško má přesně veliké jak z učebnice odpovídající týdnu jen teda nožička je opět o týden delší takže čekám zase pořádného chlapa a ne nějaké tintítko (mám se zas nač těšit) :-D váha zhruba 1650g v 30+4tt. Nahoře plus 8,5 kg a přikládám fotečku domečku :-)

Teda Kači, moc ti to sluší. Koukám, že máš navrch jen to bříško! :-) Tak hodně štěstí a sil do zbytku těhotenství !!! Ať to uteče !!!

no to to letí,za chvíli budeš mít mrnouska u sebe :h: ,krásný bříško,jinak jsi hubenounká :one: u nás taky zatím vše ok :)

20.06.2015

Ahoj holky, ve čtvrtek jsme byli na 2 screeningu, miminko je naprosto v pořádku a opět krásně spolupracovalo takže jsme si ho krásně prohlédli i s tatínkem a Davídkem, který celý utz komentoval po doktorovi :-) a opět to vypadá na dlouhána :-) jo a bude to i do třetice klučík takže nám přibyde Honzík :-) A ještě foto domečku z půlky těhu

Kači, kluci budou mít doma pořádnou přesilovku, co? Ale zase si tě budou určitě krásně hýčkat :-) Gratuluju k super zprávám. Bříško máš krásně kulaté, tak užívej druhou půli těhotenství :€s€:

22.04.2015

Ahoj holky máme za sebou screening na vvv a dopadl na výbornou :-) konečně můžeme do světa vykřičet jsme těhotní :dance: Mrňousek měří 6,5 cm a má se čile k světu hezky spolupracoval takže proměření a tak šlo hladce :-) TP zůstává 29.10. jako dle poslední MS :-)

24.4. Včera ukončen 1 trimestr a zítra začínáme 4 měsíc :-)

08.04.2015

Dnešní poradna dopadla na výbornou, mimísek odpovídá termínu má něco přes 5 cm a bublinka 14 cm. Utz mi dělala dr už přes bříško takže fotečka nic moc, ale krásně tam sebou mlelo srdíčko bušilo a maminka je naprosto v pořádku toto těhotenství takže doufám že do léta v práci vydržím :-) screening mám 22.4. A další poradnu 11.5. :-)
Ještě jsem přidala současný pupík

Super zprávičky, jsem mooooc ráda, že je vše ok a že jsi pořádně šťastná, užívej si to kočičko :-)

02.04.2015

Holky kdo má zájem přidat se do seznamu těhulek najde ho zde

http://www.mojetehotenstvi.cz/seznamek-zarijnatka-rijnatka-2015

26.03.2015

Ahoj mrňousku, už je to víc jak měsíc co o tobě vím, ale stále tomu nemůžu uvěřit :-D asi dokud mě pořádně nenakopneš :-) nicméně už se moc těším až tě zase uvidím, ale musím si počkat do 8.4. ;-) opatruj se máma

Jééé to máš krásné bříško. Ještě jednou obří gratulace, užijte si spolu dalších 7 pohodových měsíců a hlavně moře zdravíčka :h:

Já mám cca 75kg (170cm) tak jsem zvědavá, kdy bude vidět pupíček od mrňouse (a jak poznám, že to zatím není jen špíček :///: ) Krásný víkend :€s€:

Jůů pěkný pupíček.Hlavně že jste v pořádku :€s€:
To je tím,že jsi takový střízlík,že to bříško jde tak hezky vidět.
Mě taky hned na začátku vylezlo,všem přišlo nák moc rychle velký,ale pak už se zas tak moc nezvětšovalo a ke konci sem měla jedno z nejmenších :s:

06.03.2015

Ahoj holky :-) právě jsem se vrátila od dr. :-) máme plůdek se srdíčkem odpovídá 6+1tt dle utz i dle ms a termín tedy zatím vychází na 29.10. :-)

20.02.2015

Ahoj holky kolik nás tu je s termínem v říjnu?

17.02.2015

Holky tak po 20-ti měsících to vypadá konečně že se zadařilo :-)
18.2. a sílí
22.2. Dnes dělaný digi test měl asi poruchu tak po půl hodině čekání a čučení na knížku jsem ho rozkuchala a uvnitř bylo to důležité a dokonce testovací už je silnější jak kontrolní :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka