catse

11.11.2015

Ahoj tak už i my porodili. Honzík se narodil 3.11. v 12:17 hod s 3,86 kg a 52 cm v 40+5 tt. Kontrakce začali v 3:40 a vzbudili mě. Porod byl celkem rychlí a v klidu, bez nástřihu i šití no paráda, hned druhý den jsem nepoznala že bych rodila. Malý je krásný a strašné zlatíčko :-)

Nejmenší člen rodiny
Nejmenší člen rodiny
Nejmenší člen rodiny

Ahojky, obrovská gratulace ke krásnému uzlíčku :h: celé rodince a hlavně teď drobečkovi přeji moře zdravíčka :h: :h: :h: Je boží *wink*

No páni, to je ale krásný člen rodiny. Klidně bych takového také brala*smile* . Gratuluji a vše nej do života.

29.08.2015

Ahoj maminky a spolutěhulky :-) v pondělí jsme měli poslední velký utz, Honzík už je hezky nachystaný hlavičkou dolů takže se terčem staly žebra a okolní orgány :-) hlavičku i bříško má přesně veliké jak z učebnice odpovídající týdnu jen teda nožička je opět o týden delší takže čekám zase pořádného chlapa a ne nějaké tintítko (mám se zas nač těšit) :-D váha zhruba 1650g v 30+4tt. Nahoře plus 8,5 kg a přikládám fotečku domečku :-)

8 měsíc a poslední velký utz

Teda Kači, moc ti to sluší. Koukám, že máš navrch jen to bříško! :-) Tak hodně štěstí a sil do zbytku těhotenství !!! Ať to uteče !!!

no to to letí,za chvíli budeš mít mrnouska u sebe :h: ,krásný bříško,jinak jsi hubenounká :one: u nás taky zatím vše ok :)

20.06.2015

Ahoj holky, ve čtvrtek jsme byli na 2 screeningu, miminko je naprosto v pořádku a opět krásně spolupracovalo takže jsme si ho krásně prohlédli i s tatínkem a Davídkem, který celý utz komentoval po doktorovi :-) a opět to vypadá na dlouhána :-) jo a bude to i do třetice klučík takže nám přibyde Honzík :-) A ještě foto domečku z půlky těhu

Velký utz 21+0

Kači, kluci budou mít doma pořádnou přesilovku, co? Ale zase si tě budou určitě krásně hýčkat :-) Gratuluju k super zprávám. Bříško máš krásně kulaté, tak užívej druhou půli těhotenství :€s€:

22.04.2015

Ahoj holky máme za sebou screening na vvv a dopadl na výbornou :-) konečně můžeme do světa vykřičet jsme těhotní :dance: Mrňousek měří 6,5 cm a má se čile k světu hezky spolupracoval takže proměření a tak šlo hladce :-) TP zůstává 29.10. jako dle poslední MS :-)

24.4. Včera ukončen 1 trimestr a zítra začínáme 4 měsíc :-)

1 screening za námi
1 screening za námi
08.04.2015

Dnešní poradna dopadla na výbornou, mimísek odpovídá termínu má něco přes 5 cm a bublinka 14 cm. Utz mi dělala dr už přes bříško takže fotečka nic moc, ale krásně tam sebou mlelo srdíčko bušilo a maminka je naprosto v pořádku toto těhotenství takže doufám že do léta v práci vydržím :-) screening mám 22.4. A další poradnu 11.5. :-)
Ještě jsem přidala současný pupík

10+6tt poradna
10+6tt poradna

Super zprávičky, jsem mooooc ráda, že je vše ok a že jsi pořádně šťastná, užívej si to kočičko :-)

02.04.2015

Holky kdo má zájem přidat se do seznamu těhulek najde ho zde

http://www.mojetehotenstvi.cz/seznamek-zarijnatka-rijnatka-2015

26.03.2015

Ahoj mrňousku, už je to víc jak měsíc co o tobě vím, ale stále tomu nemůžu uvěřit :-D asi dokud mě pořádně nenakopneš :-) nicméně už se moc těším až tě zase uvidím, ale musím si počkat do 8.4. ;-) opatruj se máma

9+0 tt aneb vítej 3-tí měsíci

Jééé to máš krásné bříško. Ještě jednou obří gratulace, užijte si spolu dalších 7 pohodových měsíců a hlavně moře zdravíčka :h:

Já mám cca 75kg (170cm) tak jsem zvědavá, kdy bude vidět pupíček od mrňouse (a jak poznám, že to zatím není jen špíček :///: ) Krásný víkend :€s€:

Jůů pěkný pupíček.Hlavně že jste v pořádku :€s€:
To je tím,že jsi takový střízlík,že to bříško jde tak hezky vidět.
Mě taky hned na začátku vylezlo,všem přišlo nák moc rychle velký,ale pak už se zas tak moc nezvětšovalo a ke konci sem měla jedno z nejmenších :s:

06.03.2015

Ahoj holky :-) právě jsem se vrátila od dr. :-) máme plůdek se srdíčkem odpovídá 6+1tt dle utz i dle ms a termín tedy zatím vychází na 29.10. :-)

Je to tam :-)
20.02.2015

Ahoj holky kolik nás tu je s termínem v říjnu?

17.02.2015

Holky tak po 20-ti měsících to vypadá konečně že se zadařilo :-)
18.2. a sílí
22.2. Dnes dělaný digi test měl asi poruchu tak po půl hodině čekání a čučení na knížku jsem ho rozkuchala a uvnitř bylo to důležité a dokonce testovací už je silnější jak kontrolní :-)

Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo
Vypadá to že se podařilo

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka