spicy

26.08.2015

Ahoj holky, mohu se prosím poradit? Jsem na neschopence a ráda bych chodila plavat. Bohužel plavání vychází zrovna hodinu před tím, než mám vycházky. Myslíte, že to vadí... kdyby přišla kontrola. Zda mohu chodit na těhotenské plavání nebo rehabilitační tělocvik pro těhulky i mimi vycházky?? děkuji Lucie

Nech si upravit vycházky tak,aby šlo chodit na to plavání..neriskovala bych,že přijde kontrola a nebudeš doma.I když plavání je dobré na záda v těhotenství,tak jedině se domluvit s lékařem,jestli by ti to pak potvrdil,že to je ze zdravotních důvodů :?

přesně tak,jak píšou holky-vadí to a ty si musíš nechat upravit vycházku,pokuď nechceš riskovat :n: dobu vycházky si určuješ sama,stačí se jen domluvit s doktorem ;)

Přesně jak píše femme.fatale - nech si posunout vycházky od lékaře nebo si nech zajít chuť. Jsi na nemocenské z nějakého důvodu (i kdyby pofidérního,no stává se,co si budem nalhávat),tudíž jsi ve stavu nemocných a měla by ses podle toho chovat.

Ahoj, noo...myslím, že to vadí. Daleko jednodušší než trnout, aby nepřišla kontrola, bude domluvit se s lékařem, aby ti posunul nebo upravil vycházky.

13.08.2015

Ahoj holky, jsem ve 27tt a už bych moc ráda měla kočárek a autosedačku. Už mám vše do výbavy pořízené, ale to nejdůležitější nejsem schopná vybrat. Byla jsem ve spoustě obchodů, na internetu a přečetla moře rezenzí a testů...

Pořád nemohu vybrat. Zda koupit trojkombinaci nebo autosedačku zvlášť. Když už se mi líbí kočárek, sedačka je děsná :-(

:h: Předem děkuji za Vaše rady, zkušenosti, názory :h:

Lucie :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

U autosedačky hlavně bezpěčnost, taky jsem vybírala podle toho. Dobrá je MaxiCosi. A koukej na 2kombinaci, kde se dá dokoupit adaptéry na autosedačku. Je to nejlepší. V těch 3kombinacích, hlavně u polských kočárků jsou ty autosedačky takové pofidérní, já osobně tomu nevěřím. A ze zkušeností doporučuji, jestli jezdíte autem, tak ta autosedačka na kočárek je fakt super věc!!! Využívali jsme takřka pořád, dokud byli děti nechodící, nesedící.

Tak my jsme si nakonec pořídili kočárek Tako Laret a rovnou i s autosedačkou :-) jsem zvědavá,jak se mi s ním bude jezdit,ale už v prodejně jsem byla nadšená ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

už by se mi nechtělo tahat do kopce 11,4 kila podvozku a 6 kilovou sportovní sedačku plus dítě které váží 15 kilo :D takovéto kočárky už nikdy.. . koupili jsme valco snap 4 který váží 6 kilo a supr a může se hned od narození

04.08.2015

Ahoj spolutěhulky, 4D ultrazvuk byl krásný. Chlapeček se krásně ukázal :s: takže potvrzeno. Na videu se usmíval, zíval, cucal si prstík a otvíral očičko. Na fotečce se tváří zamyšleně ;) Super zážitek :€s€:

4D ultrazvuk + test na cukr

Krásná fotečka to jsou takový bobísci že. Cukr jsem absolvovala minulý týden v pátek a zvladla to teda i když zle mi taky bylo a pak jsem hned musela vypit hořký čaj ať si zpravím chuť :-) tak hlavně ať dopadne dobře.

Krásná fotečka :) já byla na cukrovce předminulý týden a kupodivu jsem to zvládla v pohodě,měla jsem to s příchutí limetky.ale podruhé bych to teda nechtěla absolvovat,to čekání bylo hrozné :( snad ti výsledky dopadnou dobře :a:

Moc hezká fotečka :h: Já měla u dětiček jen 3D. Téda, to jsou vymoženosti :) A jaký je v 3D a 4D rozdíl?
Blahopřeji k chlapečkovi :k: Hlavně ať jste zdraví :) :a:

In reply to by Jitule78

Děkuji :one: Vám též přeji moře zdravíčka :€s€:

Nevím jaký je v tom rozdíl a proč tomu říkají 4D...

Našla jsem toto = 2 rozměry = plocha (2D), 3 rozměry = prostor (3D), za 4. rozměr bývá někdy uváděn čas, tzn. 4D ultrazvuk je to samé, co 3D fotografie, ovšem v čase (pohybu), nahrajou ti ji třeba na DVD

20.07.2015

Ahoj holky, jak se máte? Občas nakouknu, ale jinak stále chodím od práce. Bříško už mi konečně roste, i když jsem zatím přibala jen 1kg :-) Na velkém ultrazvuku vše ok, mimi konečně krásně spolupracovalo a bylo vše vidět na jedničku, plodové vody mám už prý také dost, takže super :dance:

Nyní 23+3 velký ultrazvuk za námi, 4D před námi :-)

Tak to je super :-) pupík už taky pěkný :one: a kluci jsou fajn ;-) vím to čekám třetího :-) . Čípek u mě kontroluje vždy teda, ale setkala jsem se is tím že ho kontrolují utz tak na něj asi kouká tak ;-) jinak tlak je v pořádku pokud není vysoký, takže pokud neomdlíváš nemusíš si s nízkým tlakem dělat hlavu případně si klidně dopřej i kafíčko na tlak

In reply to by catse

Ahojky, musím se Dr. zeptat. Jinak, že mám nižší tlak jsem radši než kdyby byl vyšší, právě i kvůli kafíčku :-) to já ráda :-) Holky máte přebalovací pultík? Máte s nějakým zkušenost, jaký... jak vysoký mít atd? A jaké chůvičky jsou nejlepší? České? S monitorem dechu? Nevím zda jít do nových nebo stačí nějaké z bazárku...

díky moc krásný víkend :€s€:

19.06.2015

Zdravím všechny těhulky, snažilky i maminky :a:

Chvilku jsem tu nebyla. Rychle to utíká že :///:

Naposledy po prvním screeningu, kdy jsem měla nižší hodnoty PAPP-A a čekala mě kontrola + genetika.

Odběry na Genetice vyšli super a ultrazvuk také ok.

05.05.2015

Krásný den všem, včera jsem byla na screeningu v Liberci v Genettu. Mrňous je čilej (čilá), pěkne se mrskal (mrskala). Máme 6cm. Vše ok :one: Nic jsem neplatila, jen za fotečku.

Jen mám prý méně plodové vody :r: doufám že se to změní. Máte někdo prosím zkušenost?

A u odberů z krve mám rozdílné biochemické hodnoty než by měli prý být.
Hodnota PAPP-A: 0,47 MoM (má být přes 1MoM)

Screening 12+3
Screening 12+3

No moc tě nepotěsím ty hodnoty plus ta voda můžou značit že miminko má nějaký problém nebo ty. Nejčastěji jde o špatnou funkci močového ustrojí u děti a nebo vysoký tlak u matky. Proto ta kontrolní genetika asi tě budou víc kontrolovat aby měli jistotu jestli opravdu je nějaký skutečný problém. Jinak i s málem plodové vody se rodí naprosto zdravé děti ;-) takže se zatím drž a určitě to bude dobré ;-)

In reply to by catse

Snažím se ;) Dnes jsem byla na ultrazvuku u svého gynekologa. Že mě ultrazvuk ani dělat nebude, když jsem byla v Genettu v pondělí. Jen si to vše opsal. Já ho ale poprosila ať mi mrkne aspoň na tu plodovou vodu a prý ok :s: Mrňousek byl vidět lépe než v pondělí (i prstíky na rukou boží) :dance:

In reply to by spicy

No vidíš ona ta krev umí vyjít špatně i když je mimi úplně zdravé a ta plodovka může být zkreslená podle toho jak tlačil na břicho. Kvůli tomu se dělají jeśtě kontrolní odběry a utz aby si ověřili že je důvod udělat třeba plodovku. Myslím že se u tebe nic nepotvrdí ;-)

19.04.2015

Ahojky, konečně máme první fotečku :h: Mrňousek od minule krásně vyrostl z 0,6cm na 2,5cm. Pan doktor mi teď ultrazvuk ani dělat nechtěl, já si ho vyžádala, páč mi přestalo být nevolno (celodenní žaludek na vodě). Ale zase se přidala únava. Nemůžu se dočkat dalšího ultrazvuku 7.5. dlouhé čekání... :P První termín porodu 16.11.

Naše milovaná fazolka 9+5tt

Ahoj,krásná fotečka. To máš dobrý že ti přešly navolnosti,mě se zatím drží. :( Angelsounds nemáme,a neměly sme ani na první a ani jsem nad ním nikdy nepřemýšlela. Ale jinak si ho chválí. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka