Screening 12+3

05.05.2015

Krásný den všem, včera jsem byla na screeningu v Liberci v Genettu. Mrňous je čilej (čilá), pěkne se mrskal (mrskala). Máme 6cm. Vše ok :one: Nic jsem neplatila, jen za fotečku.

Jen mám prý méně plodové vody :r: doufám že se to změní. Máte někdo prosím zkušenost?

A u odberů z krve mám rozdílné biochemické hodnoty než by měli prý být.
Hodnota PAPP-A: 0,47 MoM (má být přes 1MoM)
a hodnota FbhCG: 0,83 MoM (má být méně než 0,5MoM) Nevím co to znamená :00:

Ve čtvrtek jdu ke svému gynekologovi na ultrazvuk, tak mi to snad lépe vysvětlí.

Do Genettu jdu 1.6. znovu na odběry a 8.6. na genetiku a kontrolní ultrazvuk (v 16tt).

Cítím se dobře, tak zatím neplašim. Dřív stačil ke kontrole miminka jen trychtýř na poslech a metr na změření břicha a bylo :dance:

Screening 12+3
Screening 12+3

No moc tě nepotěsím ty hodnoty plus ta voda můžou značit že miminko má nějaký problém nebo ty. Nejčastěji jde o špatnou funkci močového ustrojí u děti a nebo vysoký tlak u matky. Proto ta kontrolní genetika asi tě budou víc kontrolovat aby měli jistotu jestli opravdu je nějaký skutečný problém. Jinak i s málem plodové vody se rodí naprosto zdravé děti ;-) takže se zatím drž a určitě to bude dobré ;-)

In reply to by catse

Snažím se ;) Dnes jsem byla na ultrazvuku u svého gynekologa. Že mě ultrazvuk ani dělat nebude, když jsem byla v Genettu v pondělí. Jen si to vše opsal. Já ho ale poprosila ať mi mrkne aspoň na tu plodovou vodu a prý ok :s: Mrňousek byl vidět lépe než v pondělí (i prstíky na rukou boží) :dance:

In reply to by spicy

No vidíš ona ta krev umí vyjít špatně i když je mimi úplně zdravé a ta plodovka může být zkreslená podle toho jak tlačil na břicho. Kvůli tomu se dělají jeśtě kontrolní odběry a utz aby si ověřili že je důvod udělat třeba plodovku. Myslím že se u tebe nic nepotvrdí ;-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka