mrejmon

22.03.2015

Tak se hlásíme po půl roce, před týdnem bylo naši Pepince 18 měsíců. Tak jen ve zkratce... Přesné míry doplním později, ale má cca 9,5kg a 14 zoubků. Ty zuby nám dávají vždycky zabrat, ale naštěstí jen přes den, v noci to je v pohodě.
Jak začalo jaro, začala vstávat i se ségrou o hodinu dřív, v 6 ráno, to je hrůza :-D :s: .

18 měsíců - Pepinka
15.09.2014

Tak už je to mu rok. Ráno v 5:35 se nám narodila naše Josefínka. Utíkala rychle na svět. Od pocitu na wc byla naše princezna za 1,5hod venku. Porod jsem si tak nestačila ani užít. Byla to bleskovka. Dodnes mám v paměti, jak jsem z toho byla paf.
Utíkala na svět, utekla i roku. Běhá tu teď kolem mě. Je to neskutečné :-).

Pepi slaví rok!

Celá tatínek ale neskutečně :///: Těší mě váha .. jsem ráda za každého prcka, který se od našeho zvířete moc váhově neliší :///: Klaudinku jsem vážila v půlce září a měla 7,9kg (bylo to + 400g za 17 dní) tak se snad brzy zbavíme těch hnusných komentářů :n: Hodně zdravíčka !!!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkujeme moc .. už i poslední záříjňátko má první rok za sebou :00: Ono je to někdy těžký, já si z toho často dělám srandu .. že obleče to co před rokem, že nosí velikost 3-6 měsíců a tak .. ale někdy ty komentáře jsou fakt zlý .. je hbitá, je rychlá, je to blázen a ďáblík :///: Doktor mě sám ujistil, že je naprosto v pořádku a že se nemám divit s tou její hyperaktivitou :///: ale přeci jen to někdy zabolí. Po kontrole napíšu poslední článek a pak tu s tim končim. Za ty urejpaný komentáře mi to nestojí :) Tak hlavně hodně zdravíčka i nadále! :€s€:

02.09.2014

Ahoj všem, jdu se pochlubit...
V neděli jsem akorát zapisovala do deníčku děťátka, že naše Josefínka už chodí. Před týdnem udělala své první samostatné krůčky a od neděle krásně ťapká. Ještě teda občas spadne na zadek, ale to si časem vypiluje. Je to naše veliká/malá šikulka. Mám z ní radost!!!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Hlásím, že se Pepi včera sama postavila bez opory .-). Vlastně 8 dní na to, co začala chodit. A asi 14 dní na to, co udělala první krůčky. Je to fakt fofr.
Mimochodem, když tvoje dělá takhle ty mosty, taky si brzy stoupne :-). A pak se určitě už rozejde definitivně :-). Držím palce :-)

In reply to by mrejmon

je to fofr no..:)...2x se mi sama postavila venku u babičky na zahradě ... doma na vše prdí a radši leze nevím jakto :00: :s: předevčírem jsme byly na hřišti a bylo tam strašně moc dětí, tam chodila jak profesionálka až jsem z toho nechápala za dětmi utíkala... sama si šla ke klouzačce pak k houpačce :Dpřijdem domů a šup na 4..:Dasi se jí líp chodí v botičkách :?

In reply to by Novomamina

To je možný, že v botkách má větší stabilitu. Ale taky velká pravděpodobnost jsou ty děti. Motivace :-) A pak se ani na sebe tak nesoustředí a chodí krásně :-).
Pepinka se zase zprvu venku chodit bála. Ale už šlape v pohodě, i do kopečka, hlavně, že tam jsou děti a písek a klouzačka :-D :s:

31.08.2014

Ahoj, potřebuji, inspiraci, poradit, co koupit dceři ke 3. narozkám. Tchánovci kupují kolo, od moji mamky dostala nový kočárek. Mimochodem oboje jsme měli v plánu my rodiče :-D, takže teď fakt nevím. Samozřejmě helmu na kolo, chrániče je samozřejmostí, ale to furt není ono :-/.
Děkuji za rady, tipy. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Moc děkuju za tipy, docela dost mi to pomohlo. Budu pořádat dětskou party a to helium by bylo suprový, ale ještě to zvážím. Dorta budu dělat sama, ale vymazlím se s ním a určitě nějaká marcipánová postavička tam bude a 3 svíčky. Bude už jenom nadšená, že je bude sfoukávat :-).
Tabule, nad ní jsem uvažovala už o Vánocích, takže děkuju za osvěžení paměti, určitě ji pořídím! Výborný nápad.
Na kuchyňku bohužel není místo, i když bych moc ráda...
Oblečení, sukýnky, šaty už nějaký dostala od babičky, ale ode mě dostane ušitě, jestli to stihnu :-).
Všem moc děkuji :-) :one: :one: :one: :a:

U nás měl velký úspěch "tablet", který dostala od babičky. Říkáme tomu tablet, ale je to taková tabulka s tlačítkama, kde jsou písmena a číslice a mluví to a hraje nějaké melodie. U každého písmena je obrázek zvířete nebo věci, která tím písmenem začíná a tablet se ptá "kde je A", když ho dítě zmáčkne správně, zahraje to melodii, když ne, tak to řekne něco jako Zkus to znvou. Učí se tím čísla a písmena a hlavně si připadá děsně důležitá, že má "tablet" :-D

15.08.2014

Dneska je naší Josífce už 11 měsíců. A za chvilku už budeme slavit její první narozeniny. Pane jo, nějak to na mě jde, jsem z toho naměkko :-D :s: :s: :s:

In reply to by jana03

Děkuju za tip. Tyhle 3kolky se mi nelíbí zrovna, a kočárek bude mít po sestřičce, malý golfky. Ale dneska se nám zalíbila jedna malá hadrová panenka. Pepi se moc líbila. Tak asi to, nebo ji ušiji, když bude čas :-D.
Děkuju moc :-)

15.07.2014

Všechny zdravím, zase po měsíci, tento měsíc byl nějaký dlouhý a ne zrovna sluníčkový. Totiž Pepince rostly zuby a hned 6 najednou, takže teploty, horečky, noční buzení, blbá nálada. No prostě na palici. Ani nechtěla jíst, v pusince nic nesnesla. Už je to ale v pohodě. Takže celkem má již zubů skoro 8, ten 8. se stále dere. Pěkně si to protrpěla, chuděrka naše.

16.06.2014

Začnu trochu jinak...
Včerejšek byl vůbec parádní den, hlavně pro maminku. Skočila si tandem seskok ze 4km a naprosto jedinečný zážitek!!! :h: :h: :h: A chce určitě někdy znovu! Zamilovala si to :s: . Opravdu nádhera, naprostá bomba. Lepší jak sex :///: :one: .

Včera bylo Josífce 9 měsíců
Včera bylo Josífce 9 měsíců
Včera bylo Josífce 9 měsíců

Tak ta je boží :one: !!!!!! Ta fotka v sedě nemá chybu! Gratuluji ke krasne a šikovné holcicce!!!! :€s€:

15.05.2014

Dneska je Pepince přesně 8 měsíců. Nějak to fakt letí, ale už mi to tak nepřijde líto, asi jsem se s tím prostě smířila, že čas letí.

Pepinka je proste DOKONALA :one: uzasne slunicko - a ke vsemu silene akcni... :dance:
maci, tu fotku z postylky ja opravdu silene miluju :h: :h: :h: a i kdyz to neni moje decko, mam chut ji ponuchnat a zulibat :///: :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka