19+1 = zatím ani deka nahoře + stále méně plodové vody

19.06.2015

Zdravím všechny těhulky, snažilky i maminky :a:

Chvilku jsem tu nebyla. Rychle to utíká že :///:

Naposledy po prvním screeningu, kdy jsem měla nižší hodnoty PAPP-A a čekala mě kontrola + genetika.

Odběry na Genetice vyšli super a ultrazvuk také ok.
Jen mám stále méně plodové vody (tím mě dost straší v Genettu) ale můj gynekolog mě vždy utěší, že to zase není tak hrozné - že tam nějaká je a že mimčo je ok.

Ještě se musím se objednat k obvodnímu lékaři.

Na začátku těhu jsem měla 86kg. A nyní mám 78kg. Mimčo asi čerpá ze zásob :s: Teď na kontrole jsem prvně měla stejně. Nic jsem nepřibrala, ale ani nic nezhubla. Tak teď předpokládám, že začnu přibírat. Sestra si ze mě dělala srandu, že jsem těhotná - abych zhubla a že na příští vážení si mám obléct baloňák :P

Kdy jste cítili pohyby mimča prvně? Já zatím asi nic.
Myslela jsem, že když má mimčo méně plodové vody, že ho budu cítit dřív. Ale zase mám silnější břišní stěnu (měla jsem trochu pupík) Naštěstí mám Angelsound a je super si mimčo občas poslechnout. Srdíčko buší pěkně nahlas a slyším i pohyby :h:

Nevíte jak se dá z Angelsound nahrávat??

Přes bříško už mám skoro o 2cm víc :€O: a začíná trochu svědit. Tak se snažím dost mazat.

Na začátku těhu cca do 9týdne mě dloubalo v podbřišku, asi jak se mimčo uvelebovalo. Pak klídek. Včera mě začalo bolet v podbřišku, jako při MS - na levé straně. Bodavá nepříjemná bolest mě vyděsila :r: Asi za 20min. to přešlo, když jsem se natáhla. Nejspíš to bylo náročnou směnou a stresem v práci. Teď se to ještě trochu vrací, ale není to tak hrozné. Máte to také? To bude asi tím, že se zvětšuje děloha atd... a bude hůř že??

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky