NESCHOPENKA + PLAVÁNÍ

26.08.2015

Ahoj holky, mohu se prosím poradit? Jsem na neschopence a ráda bych chodila plavat. Bohužel plavání vychází zrovna hodinu před tím, než mám vycházky. Myslíte, že to vadí... kdyby přišla kontrola. Zda mohu chodit na těhotenské plavání nebo rehabilitační tělocvik pro těhulky i mimi vycházky?? děkuji Lucie

Nech si upravit vycházky tak,aby šlo chodit na to plavání..neriskovala bych,že přijde kontrola a nebudeš doma.I když plavání je dobré na záda v těhotenství,tak jedině se domluvit s lékařem,jestli by ti to pak potvrdil,že to je ze zdravotních důvodů :?

přesně tak,jak píšou holky-vadí to a ty si musíš nechat upravit vycházku,pokuď nechceš riskovat :n: dobu vycházky si určuješ sama,stačí se jen domluvit s doktorem ;)

Přesně jak píše femme.fatale - nech si posunout vycházky od lékaře nebo si nech zajít chuť. Jsi na nemocenské z nějakého důvodu (i kdyby pofidérního,no stává se,co si budem nalhávat),tudíž jsi ve stavu nemocných a měla by ses podle toho chovat.

Ahoj, noo...myslím, že to vadí. Daleko jednodušší než trnout, aby nepřišla kontrola, bude domluvit se s lékařem, aby ti posunul nebo upravil vycházky.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka