renyyzza

07.08.2015

Tak dnešní screening za námi odpovídáme 20+4,vše je v pořádku no a čekáme druhého chlapečka,tak to bude Tomášek.Bylo malinko zklamání těšila jsem se na holčičku ale hlavně že je vše v pořádku.

2 screening za náma

Gratuluji.Ja mam dva kluky presne dva a pul roku od sebe a jsou to nejlepsi partaci.Ted teda mame jeste tu vytouzenou holcicku :a:

16.06.2015

screening dopadl dobře nosní kůstka byla vidět teď už jen čekat na výsledky z krve.pohlaví ještě vidět nebylo,prcek měří 7cm a termín nám zůstal 21.12.placentu mám na přední straně snad to není nějaký problém,na další jdeme v srpnu

screening za námi

Ahojky taky čekám mimi. na prosinec :||): termín mám teda 7.12. a o te placentě to mám podobné :( + řešíme problém že se mimi. špatně vyživuje a tak neroste jsem stoho špatná a stále doufám že něco do 19tt kdy jdu na velký UZ nabere na váze :00: já jím dost už mám dokonce 3kg nahoře ale mimisek je maličký.. a čekáš první miminko ? ;)

Paráda! Placenta na přední straně určitě nevadí, pokud nezasahuje do porodních cest - což by ti řekli ;) Jen můžeš později cítit ¨pohyby, ale u mě to na to vliv nemělo, při druhém jsem měla placentu taky na přední stěně a pohyby jsem cítila od 16. týdne ;) :a:

11.06.2015

Dnešní kontrola dopadla super.mimčo odpočívalo.hematom se vztřebal už dva týdny nešpiním.v sobotu doberu utrogestan a možná půjdu v červenci do práce asi jsem cvok ale dva měsíce jsem doma a mám toho plné zuby.v úterý jdem na screening a genetiku tak snad bude vše v pořádku.

12.05.2015

Pomohl vám Ascorutin?je divné že špiním hlavně po ránu je to do tmavá a postupně světlá až to přestane a ráno zas nanovo.podle dr je vše v pořádku.neměl jste to také někdo?začínám z toho být nervozní

Kliknutím vložíte smajlíky:

Je tam hematom a ten se postupně vyprazdňuje, takže za noc se tam té krve asi trochu nasbírá a jak se zvedneš...těžko říct, důležitý je že to nijak neohrožuje prcka. Já prošpinila celý první trimestr, to bylo o nervy a ve 20.týdnu dokonce budíček v kaluži krve, prasklý hemtom a prcek si tam hověl jako by se nechumelilo, jen máma byla zralá na Jedličkárnu :-D držím pěsti, ať to rychle přestane a máš už těhu bez starostí!

11.05.2015

Tak dnešní kontrola dopadla docela dobře.Srdíčko tluče mimčo odpovídá podle ms 7+5 a podle utz 8+0.hematom tam stále je ale nezvětšuje se takže pokračuje klidový režim a bohužel i špinění.už jsem objednaná na genetiku,za dva týdny další kontrola a konečně dostanu těhotenskou průkazku.Pohlaďte bříška a opatrujte se :€O:

Dnešní kontrola a utz
04.05.2015

Tak dnes ráno jsem začala slabě špinit tak jsem radši jela k dr.udělala utz a mám malinký hematon,už bylo vidět embijko a byla patrná srdeční akce,nasadila mi Utrogestan a vypsala neschopenku,na další kontrolu jdu za týden tak snad bude krásně vidět i srdíčko.

15.04.2015

Synovi je pět let,zatím jsem na začátku těhu tak to ještě neví ale již brzy mu to oznámíme tak jsem zvědavá jak to přijme,

Kliknutím vložíte smajlíky:

U nás to proběhlo naštěstí v klidu. Dcerka měla dva roky a tři měsíce, když se narodila mladší a od začátku jsem ji zapojovala do všeho co šlo. Začala jsem s ní o tom mluvit, když mi začalo růst břicho a prohlížely jsme spolu hodně časopisy a obrázky s miminky. Pořídila jsem si i dvojitý kočárek pro sourozence vedle sebe a jsou z nich skoro dvojčata :) Ale každá je povahově jiná, hezky se doplňují. Držím všem palce.

U nás to proběhlo naštěstí v klidu. Dcerka měla dva roky a tři měsíce, když se narodila mladší a od začátku jsem ji zapojovala do všeho co šlo. Začala jsem s ní o tom mluvit, když mi začalo růst břicho a prohlížely jsme spolu hodně časopisy a obrázky s miminky. Pořídila jsem si i dvojitý kočárek pro sourozence vedle sebe a jsou z nich skoro dvojčata :) Ale každá je povahově jiná, hezky se doplňují. Držím všem palce.

Hojky ,jsem na tom skoro stejně a obavy jsou také stejné :k: . Můj syn bude mít v červenci 5 let a já teď v červnu rodím. Také kluka. Mám děsný obavy, že staršího budu muset odstrkovat, zase na druhou stranu o miminku celé těhu mluvíme a věřím, že už je rozumnej a vše zvládne. 8) Nejvíc se bojím odloučení v porodnici od staršího, přece jenom máme silné pouto a jsme na sobě zavislí..
Hlavně už je samostatnej a to mi u mimča bude chybět :D
Jsi na začátku těhu, uvidíš, že se do samo vyvrbí a na konci už budete mít všichni jasno :) Ať se daří celé Tvé rodince!!

mám holky od sebe 4 roky,starší se hrozně těšila,vybírala se mnou výbavičku,nadšení.Časem teda na sebe začla víc upozornovat tím že víc zlobila.Jinak teda mi ty 4 roky přijdou dost,měly vždy jen chvíli společné zájmy,ted už jim je 18 a 22 tak mužu říct že ted si rozumí nejvíc,což tvrdí i oni.No a ted máme ještě "jedináčka" 5 let :s: mám bráchu o 6 let a je to taky prostě moc,každý měl jiný zájmy,super to bylo když mi bylo 12 a jemu 18 ale to netrvalo dlouho protože se odstěhoval

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka