Lenuška90

11.03.2015

Tak jsem dneska po další kontrole. Vše v pořádku, mimísek krásně prospívá, srdíčko jako zvon, odpovídá 9+2tt a má 2,5 cm. Prý obřík :///: Už se tam krásně mrskal :dance: a prý se předvádí. No vtipný pan doktor. Jinak mám nového gyndaře ve staré ordinaci :) byla jsem z toho paf. Hlavně protože jsem byla u ženský. Ale super příjemný doktor, vše vysvětlil, objasnil, tak že spokojenost.

Dnešní kontrola

Krásná fotečka, super zprávy... tedy až na ten tlak, ale snad to nebude tak hrozný, když budeš pod kontrolou :-) Tak přeji příjemné těhulení :-) pokud možno s dobrým tlakem :-D

In reply to by Macinka Dobroška

Fotečka je krásná :kiss: :kiss: na to jak se tam prcek vrtěl, byl snad až zázrak, že ho dr.takto odlapil :D Už jsem objednaná na internu, tak jsem zvědavá. No ale včera u mé obvodní lékařky tlak v normálu. Tak uvidíme. Ale jak říkám, měla jsem problém už u prvního, a dokonce podezření na preeklampsii, tak jsem ráda, že je to sledováno brzy :) tím se nemůže nic pokazit.

18.02.2015

Ahoj :a: tak se Vám představuji. TP mi vychází dle UTZ na 15.10.2015, doufám že jsem :girl: Terezka. Zatím jsem veliká 3mm, ale srdíčko mi už bije :h: zdravím kamarádi a kamarádky

Říjňátko 2015

Gratuluji k cervickovi v brisku :a: a kdyz to bude Terezka, bude mit nahradni termin svatku? :s: mam kamaradku Terezku s narozkama ve svatek, tak slavi svatek se svou sestrou. Teda aspon jako mala, aby ji nebylo lito :dance:

In reply to by bacilka

No nejdříve jsem měli vymyšlené jméno Terezka ( už z prvního těhu, kdy to byl nakonec Honzík ) a až teď se červíček uchytil, a zrovna vyšlo takto :D jelikož toto jméno chceme oba s manželem, nebudeme to řešit :D jestli to bude jako u prvního, bude mít stejně dárků více než je kalendářních měsíců :D třeba je to znamení že t vyšlo přesně takto na den :///:

11.02.2015

Holky, byla jsem na odběrech krve kvůli HCG jako samoplátce. V pátek jsem měla hodnutu 285. Pak jsem byla v úterý a na výsledku je pouze více jak 1000, ale žádná přesná hodnota :? docela mě to překvapilo. Čekala jsem nějaké číslo. A když jsem se ptala sestřičky, tak prý nad 1000 už nedělají přesná číslo a říkají jen hranice. A další je prý až nad 5000 :n: nevím, přijde mi to divné. díky a pá :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

já teda měla vždycky přesné číslo :? ale asi to má každá laboratoř jinak, ale ještě jsem od nikoho neslyšela, že by neměl přesné číslo

Ahoj, hlavni je, ze roste tak, jak ma:-) Ja teda mela v papiru z laborky cislo. Napr. 5780. Nevim o tom, ze by to nebyla presna cisla?

31.01.2015

Krásný víkend všem :) tak vypadá že čtvrtý měsíc se zadařilo :€O: a vypadá to na říjňátko 2015 :///: . Tak teď aby dušík sílil. Je tu už někdo další?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já vidím :one: gratuluji. Taky jsem našla pozitivní tt, před 4 dny první dušík a dnes už celkem silná čárka :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka