Dnešní kontrola

11.03.2015

Tak jsem dneska po další kontrole. Vše v pořádku, mimísek krásně prospívá, srdíčko jako zvon, odpovídá 9+2tt a má 2,5 cm. Prý obřík :///: Už se tam krásně mrskal :dance: a prý se předvádí. No vtipný pan doktor. Jinak mám nového gyndaře ve staré ordinaci :) byla jsem z toho paf. Hlavně protože jsem byla u ženský. Ale super příjemný doktor, vše vysvětlil, objasnil, tak že spokojenost. Akorát mám zase problémy s vysokým tlakem a to buhužel už teď na začátku :( Tak že zítra musím k obvodačce pro prášky a prý mě pošlou na iternu, kde mě budou hlídat. S Honzíkem jsem to měla taky, ale až od nějakého 7měsíce. Leželi jsme kvůli tomu i v nemocnici. Sice jsem s tím tak nějak počítala, ale né tak brzy. Prý léto bude záhul. Dneska jsem si upravila rodičák, ale přesto nestihnu vybrat vše. JSem měla jít trubka dříve....jenom že to jsme zase nevěděla za jak dlouho se to povede. Přikládám fotečku ,,obříka,, :C]]:

Dnešní kontrola

Krásná fotečka, super zprávy... tedy až na ten tlak, ale snad to nebude tak hrozný, když budeš pod kontrolou :-) Tak přeji příjemné těhulení :-) pokud možno s dobrým tlakem :-D

In reply to by Macinka Dobroška

Fotečka je krásná :kiss: :kiss: na to jak se tam prcek vrtěl, byl snad až zázrak, že ho dr.takto odlapil :D Už jsem objednaná na internu, tak jsem zvědavá. No ale včera u mé obvodní lékařky tlak v normálu. Tak uvidíme. Ale jak říkám, měla jsem problém už u prvního, a dokonce podezření na preeklampsii, tak jsem ráda, že je to sledováno brzy :) tím se nemůže nic pokazit.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka