10+6tt poradna

08.04.2015

Dnešní poradna dopadla na výbornou, mimísek odpovídá termínu má něco přes 5 cm a bublinka 14 cm. Utz mi dělala dr už přes bříško takže fotečka nic moc, ale krásně tam sebou mlelo srdíčko bušilo a maminka je naprosto v pořádku toto těhotenství takže doufám že do léta v práci vydržím :-) screening mám 22.4. A další poradnu 11.5. :-)
Ještě jsem přidala současný pupík

10+6tt poradna
10+6tt poradna

Super zprávičky, jsem mooooc ráda, že je vše ok a že jsi pořádně šťastná, užívej si to kočičko :-)

In reply to by catse

Jo mám se fajn,já v těhu taky nikdy naštěstí nezvracela(když teda nepočítám zánět žaludku co sem měla v 1.těhu :s: ) Jen sem někdy moc nafouklá a trochu pobolívá břicho.Už se ale nemůžu dočkat příštího čtvrtka,kdy půjdu na 1.kontrolu achjo...Pak to zase ale všechno celé těhu uběhne jak voda,tak si to musím vychutnávat už od začátku ne. :€s€:

In reply to by verunka24

Jako nafouklá jsem doteď a myslím že budu až do konce :-D pobolívání je taky normální takže určitě to bude oki ;-) jako zatím se mi to stále vleče, ale asi proto že stále čekám na ten screening a počítám že po něm to půjde rychlostí blesku

In reply to by catse

Jo to čekání na další k.o.je vždycky zabíjející :///: Já už odečítám dny a noci..Už jenom 6x se vyspím a jdu na první k.o.Su hrozně unavená,blbě se mi někdy spí,dnes sice dobře,ale obě dvě děti něco v noci chtěli.Malá vyčůrat a malej chtěl kašu z dudlíku..takže už na probrání nefunguje ani kafčo a těhu vitamíny. :00:
Já si to ale nědovedu vůbec představit bez toho kafe,ikdyž ho piju,tak vždycky stoupání a poklekání to se mě tam točí hlava a rozbuší srdce..musím všecko pomalu. :O

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka