Brčule

24.10.2015

Ahoj Holky, dnes synovi 6 let píchli ouško, byl bez teploty.Příští týden máme jít na kontrolu, jen by mě zajímalo jaký je po píchání ouška režím.Chodí do školky, tak jestli ho odhlásit, jestli může ven atd. píchali nám to poprvé.Díky moc.

Kliknutím vložíte smajlíky:

zanet stredniho ucha neni nakazlivy, nakazlivy je zanet nosohltanu nebo proste ryma, ktera jej zpusobila. Do kolektivu bych jej nedavala, je ted nachylnejsi k nemocem, to stejne, kdyby dostal ATB, po jejich dobrani jeste par dnu bez kolektivu. Jinak prochazky proc ne, jen at neprochladne a nenafouka do ucha. hodne tekutin a odpocinek

do kolektivu nesmí,pozor při sprchování na vodu do ucha,když nemá teplotu tak nedostal ani atb tudíž by na procházku mohl,ale pořádně to ouško schovat

05.01.2015

Holky mám dotaz, dcera(2,5roku) spadla na konferenční stolek, byly jsme na šití má dva stehy od rtu k nosu.Platíme jí úrazové pojištění, myslíte mám to dát na pojištovnu?Nemám s tím zkušenost.Může to mít jako trvalý následek, nebo tu jizvu jako kosmetickou vadu.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Hlásím stehy dnes vytažené, a máme přijít na kontrolu a domluvíme se pak na těch papírech na pojištovnu, máme příjít až v tom týdnu od 19.1. takže nám to vyjde skoro na 20dní.jinak jizvička tam sije je,ale je pěkná, než se vdá, tak už po ní nebude ani památky a doufám, že to šití bude poslední.

30.01.2014

Ahojk Holky, mám taký problém, byla jsem na pohotovosti s močákem(ukázal se zánět), dostala jsem ATB, jenže kojím,malé už je 16m, takže mi to bodlo, že mám ATB,aspon už přestanu kojit,ale problém je v tom, že od úterý jsem nekojila a mám prsa jak balon a bolí, jsou plné mléka,ale co s tím, když to odstříkám, tak se mi to mlíčko bude tvořit pořád.U prvního s odstavením problém nebyl, šlo to bez problémů.
Poradíte co s tím?Jestli vydržet a tvorba mléka přestane.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Trošku jsem odsála, tak uvidíme,jestli mlíčko se bude postupně ztrácet.Ale chudák malá, ta je závislák a pořád se sápe po prsu.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

U prvního to bylo v pohodě, tak uvidíme co teď, trošku jsem odsála a pak zkusímtrošku znovu.

06.01.2014

Holky nevíte, jak je to s lázněmi, když jedno dítě má na ně nárok a sourozenec je zdravý?
Syn 4 roky astma a dcerka 15m zdravá, jen navštěvujeme neurologii kvůli migréně.
Nevíte jak je to, jestli by se dal nějak napsat poukaz na dcerku, nebo by si platila plnej pobyt.Asi záleží na dr. jestli je ochotna si něco vymyslet do žádosti o lázně?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Byla jsem loni v říjnu v Kynžvartu a byly tam dvě maminky s více dětmi. Starší (nemocné) chodilo na procedury a maminka s mladším ho doprovázely. Plně hrazené pojišťovnou to mělo nemocné dítě a doprovod a mladší dítě platilo pouze přistýlku a dětskou stravu.
Když byl třeba bazén a sauna,hlídali jsme mladšího sourozence mamince,aby si mohla užít tuto aktivitu se starším :a:

kamarádka byla v Kynžvartu s oběma (5 let a 2 roky) a měla to bez problémů,jedno zdravé (mladší),druhé s problémem a byl tam s nimi sama,sama na pokoji,moc si to chválila ;) doktork mladší nic nevymýšlela ;)

minuý rok jsem taky řešila lázně.Dcera (astma,atop.ekzzém)Syn měl tehdy 4 měsíce (relativně zdravý,kromně toho,že prodělal ve 3 měs. bronchitidu.Psala jsem tehdy do Luhačovic,jestli bych ho mohla vzít sebou (k vůli kojení apod...) a z lázní mi odepsali,že bych ho mohla vzít,ale musel by mít sebou svůj doprovod ://: což nepřicházelo v úvahu,protože ten doprovod by si musel platit všechno sám, tzn. ubytování,stravu apod...Před týdnem jsem psala do Klimkovic (kde léčí atopák) a tam by mi syna povolili vzít sebou.Musela bych ho logicky brát sebou na dceřiny procedury a zaplatila bych mu jen přistýlku na pokoji a stravu (pokud bych mu chtěla dávat jejich)Snad jsem to popsala alespoň trochu srozumitelně.Ideální je domluvit se přímo s lázněma.

30.11.2013

Holky co háčkujete čepičky neděláte i háčkované žvířátka panenky?Chtěla bych malé něco nechat uháčkovat ale já to neumím.

Kliknutím vložíte smajlíky:
29.11.2013

Holky nevyměníte některá, máme na výměnu a ještě nám chybí.
Navíc máme:
manhaten, baterky,persil, tanju,uherák,horčici,olmík,milka

chybí:olej, apetito, banán,piccolinis,colgate, fitnrs šunka,tvaroh, bebe, mléko,penny karta,rajče,

syn si s tím hrozně vyhraje, děkuji moc.

Kliknutím vložíte smajlíky:
28.11.2013

Holky co budtete kupovat princeznám, malá má 15m,hodně hraček má pro bráchovi(kostky, vkládačky, hrací hračky, odrážedlo...)Nic mě nenapadá, panenky dostala na narozeniny.A to co se mi líbí je ještě malá(žehlička, prkno, kuchynka....)
:s:

Kliknutím vložíte smajlíky:
17.11.2013

Holky, máte to některá, přišel mi od nich dopis, uvažuji o tom,ale nechci nějak naletětPlatí se za to?

Kliknutím vložíte smajlíky:

pokud jsi doteď používala Bonus program ČP, tak tyhle Ibody budou od nového roku místo toho (teď to nějakou dobu běží souběžně, pak ten starší Bonus program zruší a body z něj se dají převést na tyhle Ibody). Je to naprosto zdarma, jen se musíš zaregistrovat a pošlou ti kartu. Doteď v tom Bonus programu byly body jen za placení kartou, v tom Ibodu budou body i za jiné věci, takže by se body měly nasbírat rychleji.

Ahoj,
my to využíváme, už jsme si vybrali hodně dárků. Máme od ČP
kartu, kterou platíme veškeré nákupy, peníze už skoro nepoužíváme(není to karta klasická, teď nevím jak ti tu kartu popsat, bych se musela zeptat manžela, ale ten už spí )za každou platbu kartou z toho nákupu se nám ještě vrací pár korunek. No a body nasbíráme docela rychle, když s ní platíme vše. Teď sme si tam objednali společenskou hru, tak nám v týdnu dojde. Nic za to neplatíme

21.09.2013

Holky syn, 4 roky mi poslední 4dny začal pořád mrkat, když se dívá na televizi tak mrká pořád a mouří očka, nevíte co to může mít?

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, může hůře vidět /tj. jít na ko s očima na oční/
může to být ale i vrozené či "nervové, stresové"...
syn měl k mrkání i bolesti hlavy /byl na rtg dutin hlavy, očním pozadí, rozboru krve, EEG a mag. rez./
nález měl jen na EEG /což je běžné u migrenozniků/
dr. nám doporučil vitamíny EXPRICO, volně prodejné, obsahují magnezium, omega 3,6, zinek....už po týdnu pozoruji zlepšení, zřejmě jeho tělíčku něco chybělo :a:

Ahoj mám úplně stejný problém.Syn 3 roky mě začal od nástupu do školky pořád doma mrkat.Říká,že ho teda palí oči.Před 10 dny měl zánět v očičku tak jsme kapali antib.kapky,ale stejně pořád mrká a očka už má dobrá.Tak nevím.....:-(

25.03.2013

Holky mám hromadu kuponku do dm z knížek pro miminka, paltnost do 30.6.13, škoda,aby to propadlo, nepotřebujete něco?Mám i ze 150b. platnost do 6.5.13
např.pleny, mlíčka....

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka