pusi24

17.01.2014

Nevíte co koupit svému manželovi, mamince, tatínkovi, nebo sestře k narozeninám?Nebo čím podarovat manžela či přítele k Valentýnu? Určitě by jim velkou radost udělal třeba poukaz k masáži V nabídce jsou tyto masáže:

Medová masáž zad a šíje..........................45min...............290,- Kč
Partnerská masáž.........................70min...............549,- Kč
Masáž zad a šíje.........................45min.................200,- Kč
Čokoládová masáž zad a šíje.........................45min.................260,-Kč
Masáž lávovými kameny záda+šíje....................45min.................250,-Kč
Celková masáž................70-80min..............390,- Kč
Čokoládová masáž záda+šíje+nohy zezadu.......................70min.................350,-Kč
Masáž lávovými kameny záda+šíje+nohy zezadu.......................70min.................320,-Kč

Poukazy jsou platné až do 1.1.2016. Masáže jsou prováděny v relaxačním a rekondičním studiu Anabella v Ostravě-Porubě.

Zájemci pište tady, nebo do zprávy

Kliknutím vložíte smajlíky:
10.01.2014

Ahoj maminky, určitě to už tady bylo hodněkrát, ale nečtu všechny příspěvky. Náš Davídek má 10 měsíců a teď mu byl potvrzen atopický ekzém. Chci se zeptat maminek, které mají dítko se stejným problémem. Jak s tím bojujete? Čím mažete dítko? V čem ho koupete? Na jaké potraviny si dávat pozor? Dáváte dítku nějaké homeopatika? Zajímá mě vše a moc bych si přála, aby mu to ještě v tomhle miminkovském věku zmizlo. Co pro to můžu udělat? Moc díky!

Kliknutím vložíte smajlíky:
10.01.2014

Ahoj maminky, určitě to už tady bylo hodněkrát, ale nečtu všechny příspěvky. Náš Davídek má 10 měsíců a teď mu byl potvrzen atopický ekzém. Chci se zeptat maminek, které mají dítko se stejným problémem. Jak s tím bojujete? Čím mažete dítko? V čem ho koupete? Na jaké potraviny si dávat pozor? Dáváte dítku nějaké homeopatika?

Ahoj Miši,
my mažeme Excipialem, koupeme v Linole a používáme i Biodermu nebo Eucerin.
Dávám pozor na citrusy - ty s mírou. :a:

Ahoj, moje dvouletá dcerka ho má taky a já jako dítě totéž, zmizel mi až s pubertou a po porodu dcerky ho mám zas na rukou...Každému pomůže něco jiného, ale u mé malé pomohlo koupat v koupelích pro citlivou pokožku bez parfémů a mažu jí obyč Niveou v tom plechovym kalíšku a můžu říct, dobrý...Jinak já na ruce dostala kortikoidy, ale ty si teď v těhotenství mazat nemůžu, takže taky Nivea...chce to furt promazávat no...určitě vynechat chlórované bazény atd...

holky opravdu jste nezkoušely něco jiného než ty kortikoidy a samou chemii? já mám syna ma 5let také atopáka, nic nám nezabíralo jen kortikoidy... le nakonec má přírodní výrobky, které užívá a už je to více jak rok, co se nemusí hlídat ani v jidle a ekzém vubec nemá. Jestli chcete poradit co a jak a co nám pomohlo, písněte mě zprávičku a nebo na zanulinek.k@seznam.cz, aby uveřejnění třeba nevadilo adminovi, neb se mě už několikrát stalo, že když jsem poradila on to vymzal.

Ahojky mylý měl atopický exém asi od 3 měsíců,měl to na pusince a měl to hodně škaredé,on měl ten mokvavý...nepomáhaly ani mastičky od kožního...tak jsme se dozvěděli o janssen cosmetics-essential a jsem za to moc ráda,neskutečně nám to pomohlo,jsou to jen přírodní oleje,je to sice drahá kosmetika,ale nám zabrala neuvěřitelně,po roce malému zmizel atopák teď bude mít dva roky a sem tam se mu objeví vyrážka,ale jen lehce,jak namažem do druhého dne zmizí,takže já můžu jen doporučovat,a já ji taky používám na své exemy a to mi zabírali jen krémy s kortikoidama..

ahoj malý má ae od 3 měsíců...vyzkoušeli jsme hooodně mastiček a nakonec nám pomáhá konopná kosmetika a ještě si dělám z konopného oleje mazání a to je vubec nejlepší...jinak koupu ruzně, porád zkoušíme nové a nové věci, ted zrovna v oleji od karla hádka jindy v balmandol oleji, nebo v ovsi nebo slézu...strídáme to...kdyz má ae v dobrém stavu tak mazu biodermou, kdyz ji má v akutním stavu tak jedině tím konopím a na hodně akutní místa krém blue cap...musíte holt zkoušet a zkoušet co vám sedne nez narazíte na to co bude pro vás dobré protoze na kazdého to učinkuje ty ruzné mazání jinak...jinak dodrzuju dietu (občas zhresim) protoze malý má i alergie a kdyz zhresim tak se mu ae právě zhorší...homeopatika taky dáváme ted druhý měsíc a musím ríct ze poslední dny to má velmi krásné tu kuzi tak snad taky trochu pomáhají...

03.12.2013

Nabízím dárkové poukazy k masáži v relaxačním a rekondičním studiu Anabella v Ostravě-Porubě. Poukaz je vhodný jako dárek k Vánocům a je platný až do 1.1.2016.
V nabídce jsou tyto masáže:
*** Masáž záda a šíje*** - 170,- Kč
*** Celková masáž*** - 350,- Kč
***Masáž lávovými kameny*** - 250,- Kč
***Čokoládová masáž*** - 200,- Kč
Dárkové poukazy jsou slevněné, perfektní dárek k Vánocům, neváhejte :)

Kliknutím vložíte smajlíky:
21.11.2013

Nabízím dárkové poukazy k masáži v relaxačním a rekondičním studiu Anabella v Ostravě-Porubě. Poukaz je vhodný jako dárek k Vánocům a je platný až do 1.1.2015.
V nabídce jsou tyto masáže:
*** Masáž záda a šíje*** - 170,- Kč
*** Celková masáž*** - 350,- Kč
***Masáž lávovými kameny*** - 250,- Kč
***Čokoládová masáž*** - 200,- Kč
Dárkové poukazy jsou slevněné, perfektní dárek k Vánocům, neváhejte :///:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj Miši, já si určo vezmu 2 poukazy, jen se musím s polovičkou domluvit jaké - bude to dárek pro tetu a strejdu :-). Ceny jsou to fakt dobré. :a:

In reply to by pusi24

Tak tedy 2x poukaz na čokoládovou masáž, prosím :) . Nechceš se Miši stavit na návštěvu? Že bychom to spojily? Ještě přemýšlím, zda nekoupit jeden poukaz pro kamarádku - pozjišťuji zda by na masáž šla.

In reply to by eelfik

Ok, kuponky ti odložím :-) Jinak taky jsem přemýšlela, že to můžeme spojit s návštěvou, ráda uvidím tvé malé miminko, to víš, já už mám obra :s: Jsem teď ještě trochu nachlazená, tak bych ti v pondělí písla jak to se mnou vypadá a domluvíme se, jo? Pokud budu ok, přijela bych úterý, středa, nebo čtvrtek někdy dopoledne s Davídkem, vyhovuje ti to?

18.10.2013

Ahojky, už jsem tady dlouho nedala fotečky našich dětiček, tak to musím napravit. Linduška už má skoro 3,5 roků a začala v září chodit do školky. Zvykla si poměrně rychle, akorát máme problém, že nám tam vůbec nechce mluvit, nekomunikuje ani s učitelkou, ani s dětma. Přitom doma je tak ukecaná až mě z ní bolí hlava. Tak proč to tak je? Potřebuje více času?

Je to šílené, jak ty děti rychle rostou, ještě si tě živě pamatuju s bříškem, když jsi čekala Davídka. Jinak Pavlínka je doma taky jak utržená z řetězu a ze začátku byla ve školce zaprdnutá, hlavně ráno, když jsem ji tam vedla, ale odpoledne zase nechtěla domů, zvlášť když bylo ještě teplo a byli na hřišti :s: Chodila i do jeslí, tak už měla průpravu, uvidíš, že se to s Linduškou zlepší, jen jí to bude trvat dýl. :a:

Ahoj, to je jak když píšeš o naší Kačce, je hrozně nedůvěřivá. Teď už chodí druhym rokem do školky a začátky byli uplně stejné, nekomunikovala s učitelkami, dětmi. Jen to nejdůležitejší. Nezapojovala se moc do ničeho. Také nevím, proč taková je. Od malička se pohybovala mezi lidmi, dětmi a stejně než si k někomu najde cestu, tak jí to strašně dlouho trvá.Chce to určitě čas a s ničím na ní netlačit. Když k nám někdo přijde na navštěvu, tak čím víc do ní hučím, ať si jde s dětmi hrát, tak jde proti. Musí vždycky sama od sebe.
Dětičky jsou krásný :a:

05.09.2013

Mám toho i víc, nebudu všechno tady rozepisovat. Pište si, co potřebujete a domluvíme se :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Moc bych prosila kdyby jste mela Nutrilon a příkrmy...můžu Vám také nějaké poslat kdyby jste měla zájem..:)

01.07.2013

Ahojky, hrozně to letí, Davídek už brzy oslaví 4měsíčniny :-) Hezky už pase koníčky, umí se otočit na bok, ale ze zad na bříško se mu to zatím povedlo jen jednou.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka