Michaela

01.08.2015

Konečně jsem se taky dostala k nějakému příspěvku. Pavlínka včera odjela na 14 dní na prázdniny k babičce a tak jsem tu zůstala jen s Honzíkem a zbývá mi tedy i více času. Zrovna usnul, tak přispěju do svého deníčku, využiju času a tak se nejpíš více rozepíšu :///:

Jak děti rostou a moje staronová vášeň :-)
Jak děti rostou a moje staronová vášeň :-)
Jak děti rostou a moje staronová vášeň :-)
Jak děti rostou a moje staronová vášeň :-)
Jak děti rostou a moje staronová vášeň :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jituš spinkal krásně, ale jak nastaly ty horka, tak prostě špatně spal a prso mu asi nestačilo, tak jsem mu začala dávat čajík a je to hodně znát! Teď se poslední 4 dny vzbudil jen jednou :one: Pořádně se napije a chrní do rána.

Teda Daník už šel sám? To je šikulka :dance:
Díky za pochvalu stránek :-)

22.03.2015

Zdravíme všechny! Nevěřila bych, jak ten čas s druhým dítětem utíká tak rychle!!

Honzík měl 9 měsíců
Honzík měl 9 měsíců

To je smíšek :€s€: .A jak mu jdouvidět krásně zoubky. Vidím, že takové dítko mít, je opravdu radost :) Dany se už konečně začal taky plazit a kojím 1 x za noc. Ale celou noc, ještě neprospal. To je Honzík šikula :)
Honzík baští všechno? Mě se zdá, že Dany je stále dost kojený. Říkám si, že bych to měla asi už trochu utnout. Chtěla bych přestat kojit kolem roku, tak ať pak nemám problém s odstavením. Ale už celkem dokáže požmoulat sušenku či křupku. Hrneček, ale také odmítá.

20.12.2014

Zase utekl další měsíc a našemu broučkovi je půl roku! V minulém deníčku v pěti měsících jsem ani nenapsala, že už mu vyrostl první zoubek, protože jsem ho našla až večer :-) No a k dnešnímu dni už má dva dole :€Ss€: Začíná papat mrkvičku a dnes měl i brambůrek, moc mu to chutná, je moc šikovný.

Honzík má 6 měsíců

Ahoj Míšo,
moc gratuluji Honzíčkovi k půlkulatému výročí a taky k prvnímu zoubku :-)
Utíká to jako voda, přijde mně to jako před pár týdny, jak jsi psala, že se Honzíček narodil a ono už je to půl roku ...
Je to šikulka, že dělá takové pokroky, tak jen tak dál :-).
Tak hlavně ať už teď netrápí nikoho z vás žádné větší zdravotní problémy, abyste si mohli užít Vánoční svátky v klidu a v pohodě.
U nás je to se zdravím trošku horší - spíš tedy kluci jsou v podstatě nonstop nemocní od konce října, ale teď máme v práci volno až do 4. ledna, tak konečně s nimi budu moci být doma já i manžel a naši si trochu odpočinou od hlídání. Je to jako zákon schválnosti, že jen co jsem 1. listopadu nastoupila do práce, tak od té doby se to s kluky pořád táhne. Oba kluci se teď léčí se zánětem průdušek a dobírají ATB Sumamed. Předtím v listopadu měl Honzík Ospamox na začínající zánět průdušek, ale stejně to moc nepomohlo, protože si to s Tomáškem pořád předávají jako štafetu. Ale snad se to už obrací k lepšímu. Hlavně, ať už se zlepší počasí, abychom s nimi mohli začít chodit ven. Taky kdyby napadlo aspoň trochu sněhu na sáňkování, tak by to bylo hned veselejší, ale to teď v nejbližší době asi nehrozí.
Tak si užijte krásné a veselé svátky a ať mají Pavlínka i Honzíček radost z nadílky od Ježíška :-)
:a:

In reply to by alenkas

Jé díky Ali! Jsem ráda, že máš práci, je to fajn! Jinak ty děti vědí, kdy tu nemoc naplánovat, je to vždycky jak naschvál. My se ATB zatím naštěstí vyhnuli, děti nemají teploty a tak snad to zvládneme doma, Pavlinka je už ok, tak ještě já s Honzíkem. Teď jsem ani Pavlínku nedávala na ten poslední týden před Vánocemi do školky, protože by tam zákonitě zase onemocněla akorát na ty Vánoce, aspoň že zatím můžu být doma s ní, když jsem na rodičáku s Honzíkem. Taky doufáme, že ta zima bude přece jen trochu lepší, nepotřebujeme zrovna haldy sněhu, ale snad nebude tak teplá a bez sněhu jako loni :? no to by mě už mrsklo, pak sekvůli tomu pořád šíří nemoci, když vůbec ani nemrzne.
Přejeme vám taky krásné Vánoce!!!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No my máme jen domácí brambory a mrkev, no a květák a brokolici se mi kupovat taky nechce......uvidím jak to ještě spáchám, jestli budu kupovat skleničky, nebo biozeleninu - ani nevím, kde bych ji teď kupovala... :00: Kolikrát prý ale vyšla biozelenina i hůř co se týká kvality než ta normální Mám strach z dusičnanů, teď v zimě se kumulují hlavně v košťálové zelenině a hlávk. salátech, když jsou skladovány ve tmě - prý ale stačí doma mít chvíli zeleninu u okna na stole a ona se těch dusičnanů zbaví :one: Co si pamatuju, tak Pavlínce jsem kupovala asi normálni zeleninu co jsme zrovna ze zahrádky neměli a vařila doma, je květnová, tak příkrmy dostávala taky až na zimu.

20.11.2014

Ahojte všichni, přidávám zase další příspěvek o Honzíkovi :-) Dnes je to 5 měsů, co se narodil a je to stále hodné miminko, které celou noc spinká. Přetáčí se zatím na bok, ale když pase koníčky na vyvýšeném místě (ruce má výš než nohy) - např. na mém steh ně, tak používá už nožičky-trošku péruje na kolínkách.

Honzík má 5 měsíců

téééda Honzík i Pavlínka jsou krásné děti :€s€: :€s€: a očividně i spokojené,no utíká to jako voda,mějte se dál tak krásně,Soňulka posílá pusinku :kiss:

Teda, máš moc pěkné děti. Závidím to spaní, u nás se ještě celou noc nikdy nespalo. Jinak bych možná zkusila namazat calgelem, třeba ti pak lépe usne. :a:

22.09.2014

Zdravím zase po delší době, musím udělat zápis o Honzíčkovi :cc): Je to pořád neskutečně hodné zlatíčko, od víkendu se mu jaksi nelíbí v kočárku, tak snad je to jen přechodné :///:

Honzíkovi byly 3 měsíce :-*
Honzíkovi byly 3 měsíce :-*

Teda z Honzíka už je taky pěkný chlap :) :€s€: Závidím tedy to spaní. Danča víc spal jako miminko. Teď se budí v noci tak 1-2x s tím, že kolikrát to poslední kojení znamená vstávat a to je v 5.30 :00: Ale si pomalu zvykám. Když mi párkrát spal do 6.30, byla jsem úplně přespaná :///: Fakt je, že zase přes den si v kočárku schrupne i na 3-4hodinky.
Na očko budu taky dávat odklad.
Dnes jsem se s ním vážila a nám váha vychází už na 7,5 kg :00:
Opatujte se a ať tak stále krásně rostete :a:

20.08.2014

Honzík už má dnes dva měsíce, připadne mi, že jsem ještě včera měla bříško a čekala, kdy se vyloupne na svět :h: Na první fotce jsem je musela srovnat jak jsou si s dcerkou podobní, jsou jim tam oběma 2 měsíce, je hodně podobný do Pavlínky když ona byla miminko, no je vidět, že jsou z jednoho těsta :///:

Honzík má dnes 2 měsíce
Honzík má dnes 2 měsíce
Honzík má dnes 2 měsíce
Honzík má dnes 2 měsíce
Honzík má dnes 2 měsíce
19.07.2014

Letí to šíleně rychle, není možné, že jsou to už 4 týdny, co se narodil. Je moc hodný, někdy kňourá jen k večeru, ale je to z toho, že se musí naprat k prasknutí, poslední dva dny má asi spurt, nebo mám možná já míň mlíčka, protože jsem dvakrát v noci zaspala a chudák jedl až po 6 ti hodinách, místo po 4. TAkže si na to musím dát pozor :s:

Honzík měl včera 4 týdny
Honzík měl včera 4 týdny
Honzík měl včera 4 týdny
Honzík měl včera 4 týdny

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Díky Marti, no Pavlinka ho přijala dobře, tím, že skoro nepláče, tak mám čas si hrát i s ní, pomáhá mi, je to zatím v pohodě, tak snad to tak vydrží :-)

Honzíček je jak obrázek :h: Je úžasný, že je tak hodný :) A Ty jsi tedy moc šikovná švadlenka ;) Opatrujte se :a:

23.06.2014

Tak jsem se dostala k tomu, abych popsala porod našeho Honzíčka :€s€:

Tak to jsi měla Míšo teď opravdu krásný porod :-) - ani jsem nevěděla, že ve Svitavské porodnici je možné si takhle zvolit polohu, tak je to super :one:
Je moc dobře, že tento druhý porod se Ti rozběhl tak rychle a bez problémů. I já jsem měla druhý porod o hodně rychlejší, i když kontrakce při otevírání byly podruhé taky o hodně intenzivnější než u Honzíka.
Ještě jednou Ti moc gratuluji a přeju vám všem hodně zdravíčka :k: :a:

In reply to by alenkas

Díky moc Ali, no taky jsem čekala, že mi budou odporovat, no možná k druhorodičkám přistupují už jinak, taky jsem měla štěstí na porodní asistentku - Šárku Prudilovou, slyšela jsem na ni hodně chválu a opravdu jsem s ní byla spokojená, neměla s ničím žádný problém. Měla jsem i v papírech napsáno, že souhlasím s přítomností mediků u porodu, byla tam minimálně jedna holčina, tak jsem si pak říkala, že jsem aspoň přinesla pro její praxi něco nového, že i takhle se dá rodit-nebo spíš by se takhle MĚLO rodit :one:

30.04.2014

Letí to letí, dnes mám přesně ukončený 34. týden. Na příští kontrolu jdu 13.5.

Dnes přesně 34+0

Ahoj Míšo,
moc Ti to sluší, vypadáš s bříškem opravdu krásně :one:
Přeju Ti, ať Ti ten zbytek těhotenství uteče bez problémů a ať máš porod hezky v termínu a hlavně co nejrychlejší a bez komplikací. Opatruj se, pa :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka