Ajinka181

27.08.2014

Tak za dva dny to budou tři měsíce, co jsme jeli ráno do porodnice. Sice naše začátky byly krušnější, ale jsi to nejkrásnější a nejúžasnější co nás mohlo kdy potkat. Ani slovy nejde vyjádřit co pro nás znamenáš! :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h:

Naše Elinka
Naše Elinka
Naše Elinka
09.06.2014

Musíme se pochlubit jak se nám daří, dnes je nám 11 dní. :a: Neuvěřitelný jak nám to všechno uteklo. I když na začátku jsem si myslela, že kvůli tomu jak mi bylo, nemam šanci malou ani donosit.. A nakonec je tady, naše malá holčička. :h: :h: :h:

Naše holčička
Naše holčička
Naše holčička
Naše holčička
03.05.2014

Ahoj holky, mam dotaz, sice jsme už na matrice byli s přítelem kvůli jménu a příjmení malý co se nám za měsíc narodí, ale stalo se vám někomu, nebo víte o někom z okolí kdo jméno pak po narození ještě změnil? Je s tim problém? Děkuji moc.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak potěšení to zrovna nebude ale mi byli na matrice min. pondělí a změna jména se platí 1000,- ,ptali jsme se na to shodou náhod.

Holky, děkuju moc. My totiž vybrali Elišku, jenže se nám to nějak nelíbí. A hlavně mi přijde, že všichni kdo teď budou rodit v mém okolí a mít holku, že to bude samá Eliška. :-/ Mě by se líbila Ella, ale přítel by chtěl Elenu. Takový ten základ pro to, jak jí budeme říkat zdrobněle je stejný nebo podobný s Eliškou. No teda já za pár týdnů rodim a nemáme jméno, jsem ostuda. :00:

In reply to by pavlinka77

taky tak,rodily mě cestou na sál :///: v papírech jsem měla Soňu ,jméno které si vybral manžel,na žádném jsme se prostě neshodly ale já byla přesvědčená že ho prostě nedám.Po porodu se mi špatně dýchalo takže mi chlap rozuměl jinak a všude rozhlásil že máme Táňu a až v porodce zjistil že jsem nechala to jméno který on chtěl,takže všechny obvolával znova :s:

Měsíc a půl po porodu jsme byly na matrice a předělávali nám příjmení, zdarma a bez keců ale museli jsme až na (jak to říct) středisko matriky pro okres , neudělali nám to na podružné matrice ale až v Břeclavě (centrála pro okres)

01.05.2014

Dobrý večer holky, chtěla jsem se zeptat jak jste vnímali nebo vnímáte poslíčky, po přečtení pár článků, mam pocit, že je má každá asi fakt jinak. Jsem 35 + 2 a už tak dva týdny mam bolesti jako při MS, jen ale dole v podbřišku, nejde mi to do zad. Ale bolesti jsou fakt silný, vždycky si lehám alespoň na bok, to mi trochu pomůže, na zádech je to děsný, jak se to břicho natáhne, nebo si pokrčím nohy a čekám až to přejde. Ale je to vždycky tak 10 ti minutový. Vždycky se tak bojim a uvědomim si, že to za chvilku tady bude. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,já jsem 31tt a už jsem si to zažila taky,bylo večer když mě to popadlo,bolesti zad,jsem se až musela podepřít kojícím polštářem a pak přišly bolesti v podbříšku jako při ms ,težko jsem šla,sedla jsem si podepřela si záda,skrčila nohy a čekala až to přejde a když bolesti zmírnily a já mohla jít tak jsem si dala sprchu a teplá voda mi pomohla od toho ,ale mi to střílelo i do nohy občas a tlačilo i jako do zadku,no šílené :00: nj už se nám to blíží tak se ozývá .To bude boj v těch bolestech jít a ještě tlačit.Já si to uplně představila potom jak asi může být porod bolestivý a toto že vlastně nic není ,ale za toho malého človíčka našeho štěstí to stojí :-)Už aby byla venku kočička tady s námi :-) :€O: :a:

17.04.2014

Holky, chtěla bych se zeptat jak je to, když je plánovaný císař. Dneska mi totiž známá řekla, že když je plánovaný tak stejně píchnou provokačku, aby se dostali ty bolesti a kontrakce a pak císař?! Jsem z toho teda docela taková zmatená, jak je to? Děkuji za odpověď. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj,
pokud dotyčná není tvoje sestra, nebo jiná hodně blízká osoba, tak bych se s ní snad přestala vídat.. uřčitě bych jí minimálně dala najevo, že o její báječné rady a přednášky nestojíš :-)

In reply to by jarcis

Hmmm, je to opravdu sestra.. :( Od té doby co jsem těhotná se změnila. Cítím, že jí to snad i vadí. Moc mě to mrzí od ní. Přijde mi, že žárlí na to, že bydlím hodně blízko našich.. Nejhorší na tom je, že jsou navedené i děti její...

In reply to by Ajinka181

tak jí prostě musíš brát s rezervou a snažit se nestresovat z toho, co ti říká.. jestli ti říká takovéto věci (a tím spíš, když už děti sama má a dovede si představit, jaké to je být těhotná).. tak je bud hloupá, sama má nějaký problém, nebo ti závidí.. a může ti jí být jen líto

určitě ne.. první jsem měla akutního, začala jsem rodit a nikdo mi tedy kontrakce nezastavolval, ale druhý císař byl plánovaný a doktoři se "modlili", aby kontrakce nepřišly dřív.. v žádném případě se nevyvolávají, jsou spíš nežádoucí.. lékař to má logicky jednodušší, když se mu pacientka před anestezií a řezem nesvíjí v boelstech :-)
po císaři pak podávají oxytocin (který se přirozeně uvolňuje po přirozeném porodu a po plánovaném císaři tělu může chybět.. aby se začala zavinovat děloha a vyrábět prolaktin (potřebný pro tvorbu mléka).... jestli si to nespletla...

03.04.2014

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat hlavně Vás, který jste měli miminko otočené KP, měli jste bolesti se žebry? Jsem ve 32.týdnu a malá je takto otočená a teda nemůžu v noci ani pořádně spát jak mě to bolí. Napřed mě to bolívalo jen vlevo, teď to mam na obou stranách, ale jako docela dost. Doktor mi říkal, že to může být tím, jak mě tam tlačí malý hlava. Už nevím ani jak si ulevit, předtím mi pomáhalo, že jsem si prostě lehla na rovno, ale teď už ani to ne. Děkuji za komentáře. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:
30.03.2014

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat. Jsem ve 31.týdnu. Hodně mě trápili od začátku nevolnosti, které mě upustili tak na měsíc a půl, kdy jsem si trochu odpočinula, mohla se normálně najíst atd. Jenže teď se mi vrátili znova, ráno zvracení a někdy to rozchodím, někdy už ten den ne. Ani jídlo mi nechutná, stačila by mi snad jen studená voda.

já zvracela celé těhu až do porodu, mělo to velkou výhodu - nic jsem nepřibrala, nic jsem nemusela shazovat, naopak po návratu z porodnice jsem měla ještě o 4kg míň než před těhu :s:

ahojky, já měla nevolnosti v prvním trimestru, pak to ze dne na den zmizelo a pak se objevily znovu minulý týden - to byl 36. týden. Dost jsem se lekla, protože jsem myslela, že to budu mít znovu a ž do konce. Po třech dnech to ale zmizelo a teď zas normálně jím.. Taky mám myšku hlavou nahoru. Buď to mohla být nějaká viróza, změna počasí nebo byla prostě nějak blbě natočená a tlačila na žaludek.. Ale jen tě chci uklidnit, že to může být jen něco krátkodobýho :)

26.03.2014

Milá Eliško, za námi je už 30.týdnů co jsme spolu 2v1 :-). Nějak to teď rychle utíkalo. Kdyby jsi se mi občas v pupíku neozvala, že tam fakt jsi, ani bych to nevěděla při všech stresech a plno práce co jsme měli. Sice mě teď zlobí zase nevolnosti a zvracení, ale už se těším až to budeme mít za sebou a budeme už všichni tři spolu. :-)

My a 30.týdnů za námi :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka