Poloha miminka KP a bolesti žeber | Moje těhotenství.cz

Poloha miminka KP a bolesti žeber

Obrázek uživatele Ajinka181

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat hlavně Vás, který jste měli miminko otočené KP, měli jste bolesti se žebry? Jsem ve 32.týdnu a malá je takto otočená a teda nemůžu v noci ani pořádně spát jak mě to bolí. Napřed mě to bolívalo jen vlevo, teď to mam na obou stranách, ale jako docela dost. Doktor mi říkal, že to může být tím, jak mě tam tlačí malý hlava. Už nevím ani jak si ulevit, předtím mi pomáhalo, že jsem si prostě lehla na rovno, ale teď už ani to ne. Děkuji za komentáře. Pápá

Obrázek uživatele lucininenka

Ne Wink

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

holky, kam se dává 5 letým dětem ta injekce? a zaznamenaly jste někdo po přeočkování reakci a jestli ano, jakou? Děkuju

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat ohledně klučičího jména Lukas. Manžel si jiné nepřeje ale já myslela,že to bude tvar Lucas. Ale on chce s pismenem K. Máte některá toto jméno?

Včera si klenotník nevšiml, že jsem v sedmém měsíci těhu. Tak jsem se v duchu smála. Zároveň byl milý a jak jsem mu řekla, že jsem těhotná, tak mi ho bylo až líto, bylo na něm vidět, že se styděl. Chudák. :///:
PS: 7. měsíc a téměř metr po obvodu na pupíku :s: Pápá

Ahoj holky, 10. 3 jsem si po napovídajícím snu udělala zěhu test a byly tam dvě čárky. Dneska jsem se konečně dostala na UTZ k potvrzení AS a vše klape jak má. Musím se tedy přiznat, že jsem tam nešla zrovna jako šťastná matka v očekávání, bála jsem se dvojčat a jelikož mám doma už 2,5 letou princeznu byla by to od přírody podpásovka.

Holky prosím poraďte,

Tak dnes po týdnu další kontrola. Sluníčko Podle MS 36+2, bpd hlavičky nám ale odpovídá na 37+3 a průměr měření částí těla vychází na 36+6, takže je prdelka naše větší víc než jsme čekali :///: No a když mi dr.

Ahoj spolutěhulky, teď mi mimčo pěkně šťouchlo do břicha- citíte taky už pohyby? Já už tak 14 dní pozoruju něco jakoby mravenčení uvnitř, ale doteď jsem si nebyla úplně jistá až před chvílí- jupíí ahoj mrňousku. Nešlo to zaměnit. A ještě pisnu co se mi přihodilo včera. Syn 3r( 15 kg) mi včera zprudka sedl přímo na břicho, když jsem se v polosedě povalovala na gauči.

Ahoj holky, tak se jdeme pochlubit taky.

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat hlavně Vás, který jste měli miminko otočené KP, měli jste bolesti se žebry? Jsem ve 32.týdnu a malá je takto otočená a teda nemůžu v noci ani pořádně spát jak mě to bolí. Napřed mě to bolívalo jen vlevo, teď to mam na obou stranách, ale jako docela dost. Doktor mi říkal, že to může být tím, jak mě tam tlačí malý hlava.