Adina

27.01.2014

Moc se omlouvám, že to sem nepatří, ale potřebovala bych poradit..chtěla bych vědět co je třeba zařídit po smrti blízkého člověka myslím ty praktické rady po pohřbu.
Asi odhlásit popelnici, elektřinu a dál už mě nic nenapadá..

Kliknutím vložíte smajlíky:
25.06.2013

Ahoj Holky nemáte doma někdo Jorkšírka ??? Jaká je jeho povaha a jak se chová k dětěm. A je lepší pořídit si psa nebo fenku ???

Kliknutím vložíte smajlíky:
irena1111

Měla jsem yorka a už bych ho nechtěla, pořád ňafal a byl to pknej vztekloun takže za mě určitě nějakou jinou rasu

já už bych ho nechtěla.jsou hodný,ale je to teriér.blafe a blafe..do baráku bych dala dětem retrievra a menšího asi něco línějšího jako bígl..

In reply to by Adina

no táta má labradora a ještě ho nikdo neslyšel štěkat, jen jednou ze spaní...to je rasa :///: dřív jsem byla z yorků taky naměko,ale co jsme 2 měli, tak mě to fakt přešlo,ani dětem už bych ho nepořídila.jsou to takový veverky neposedný,ani se s nim nepomazlíš.jo leda takovýho,jako měla Csáková,ten zas sedí ani se nehne, hrůza,klepe nožičkou..to si můžu pořídit plastovýho.. u nás na sídlišti je maj všichni důchodci,myslej jak je skladnej,akorát tu všichni štěkaj jak magoři a utíkaj,seč jim důchodce nestačí...potřebujou mraky pohybu.aby se vám u toho baráku nestratil :///: a co jezevčíka,nebo tak něco,ten je mnohem klidnější..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka