Jorkšírek

25.06.2013

Ahoj Holky nemáte doma někdo Jorkšírka ??? Jaká je jeho povaha a jak se chová k dětěm. A je lepší pořídit si psa nebo fenku ???

Kliknutím vložíte smajlíky:
irena1111

Měla jsem yorka a už bych ho nechtěla, pořád ňafal a byl to pknej vztekloun takže za mě určitě nějakou jinou rasu

já už bych ho nechtěla.jsou hodný,ale je to teriér.blafe a blafe..do baráku bych dala dětem retrievra a menšího asi něco línějšího jako bígl..

In reply to by Adina

no táta má labradora a ještě ho nikdo neslyšel štěkat, jen jednou ze spaní...to je rasa :///: dřív jsem byla z yorků taky naměko,ale co jsme 2 měli, tak mě to fakt přešlo,ani dětem už bych ho nepořídila.jsou to takový veverky neposedný,ani se s nim nepomazlíš.jo leda takovýho,jako měla Csáková,ten zas sedí ani se nehne, hrůza,klepe nožičkou..to si můžu pořídit plastovýho.. u nás na sídlišti je maj všichni důchodci,myslej jak je skladnej,akorát tu všichni štěkaj jak magoři a utíkaj,seč jim důchodce nestačí...potřebujou mraky pohybu.aby se vám u toho baráku nestratil :///: a co jezevčíka,nebo tak něco,ten je mnohem klidnější..

ahoj jorkšíři jsou různí, asi jak si ho vychováš no :#o: ..já co znám jorky tak jsou všichni strašně agresivní :-/ já sama měla jorkšírku (ted ji má babička) a musím říct že to je nejhodnější jork pod sluncem :€s€: ..nikdy ani na psa nezabafala, jediné když bafe to je když někdo zvoní to je tak vše...jinak je uplně hodná a nikdy ani nikoho nekousla...porodila jsem už dvě děti a ihned se k nim chovala tak jakoby věděla že jsou součástí rodiny (prostě jen onufala a dál ji nezajímají :-D - takže se nemusím bát že by jim někdy něco udělala)...takže ona je taková klidná povaha, strašně hodná a taky i bázlivá (jiných psů venku se třeba bojí ty co na ní štěkají)...za mě můžu doporučit :-) jen je třeba nějak vychovat at nejsou agresivní :-)

In reply to by luciekres

Mám uplně stjného jako má Lucka..je to nejlepší pes na světě a nidky bych ho neměnila jen když bafe když někdo zazvoní,ale okřiknu a pomalu se učí že to nesmí,jsou to podle mého stráášně učelivý pejsvi a agresivní? ani malinko.. :€s€: :€s€: :€s€:

In reply to by gramiska

tak to bud ráda že nemáš taky agresora :) ..mě stačí jak vidím ty agresorky venku jak vrčí dycky na našu dastynku a hned za ní letí tak se taak bojím že ji hned beru na ruce ikdyž jsou to jen jorkšíri ale jde z nich fakt strach :-D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka