RadkaČ

08.03.2014

Ahojky holky, jsem z těch mejch prs pěkně na nervy :-D, do uterý jsem měla normální prsa, prostě nalitá, ale ne něják bolestivě, malej vydržel 2-3hodky v uterý najednou prsa nalitá jak blázen a malej mi vydržel 4-5 hodin ve stzředu a ve čtvrtek prsa totálně povadá, musela jsem krmit cca už po 1,5 v pátek malej vydržel zase ty 2-3 hodky prsa normální a dneska zase prsa jak balony, je to normální?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Samozřejme že je to normální, prsa reagují i na naši stravu, když jsem měla pořánej vývar k obedu a večer pivo tak do rna bylo prosáklé i prosteradlo. A že jsou prsa "prázdná" nemusí znamenat že se díte pořádne nenají, mléko se tvoří/ spouští během sání.

to je uplně normální :) když máš prsa nalitá tak odsaj a zkovej do mrazáku :) to se nikdy neztratí a nesníží se ti laktace :a:

In reply to by jana03

no mě odsávačka nic nevytáhne, mám psychický blok, u dcery jsem nepoužívala nic jiného první měsíc než odsávačky, ze začátku pohoda, ale postupem času byylo mléka méně a méně no až když jí dali ke mě, a já se mohla snažit jí kojit, tak se to zase rozjelo, ale odsávačka od té doby nevzala vůbec nic

In reply to by RadkaČ

prsa si musí na odsávačku zvyknout-ono je něco jiného,když se snažíš laktaci rozjet a něco jiného,když se snažíš zbavit se zbytkového mléka.Já když jsem dala odsávačku k nalitým prsům,tak mlíko okamžitě stříkalo ;) taky je důležité jakou máš,já měla elektrickou Medelu a byla suprová.Jinak můžeš odstříkat i ručně,pokuď ti to odsávačkou nejde,vlez do vany,prsa si nahřej a přebytek odstříkej.Nechávat to tam není dobrý nápad,protože jednak ti hrozí zánět a jednak pak klesá produkce.Jak píšu,po šestinedělí by se to mělo upravit,mě se třeba u druhého už nenalévaly skoro vůbec,zato u prvního jsem mohla odkojit celou porodku :s: :s:

06.03.2014

Holky, dostala jsem od mamky barák, po svatbě jsem darovala manželovi polovinu, chci se zeptat jestli se dá tato smlouva něják napadnout, nechci se rozvádět jen jsem si uvědomila svou hloupost. Jestli to jde tak za jakých podmínek? moc prosím jen o věcné rady čí názory. jinak manžel sice do baráku vložil nějáké peníze (pořídil nová okna, měl stavební spoření cca 230 000, za to se koupili ty okna plus nějáké vybavení, ještě jsme si vzali ze stavebního spoření půjčku 70 000)

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, pokud máte bezproblémové manželství a muž ještě do baráku vkládá peníze tak dle mého dar zpět vzít nepůjde. To by museli být vážný důvod k tomuto kroku.

In reply to by nani77

no jde o to že jsme měli velké problémy, pak na chvilku ustali a teď začíná zase dělat problémy, jde o to že je na mě dost sprostej, chodí kam se mu zachce, a dle mého názoru má přehnané nároky na dceru, miluji ho nechci manželství hodit jen tak za hlavu, ale chci mít tu možnost že když mu řeknu odstěhuj se tak se odstěhuje a nebude se mi smát do obličeje že odtuď nikdy neodejde a ponižovat mě atd. byl na mě neprávem sprostej i před mamkou a okolí to taky vidí obzvlášť to jak se chová k dceři, teď ke všemu přestal doma cokoliv dělat. A já jsem v 6-ti nedělí a dost mi hapruje mléko jeden den není doma já jsem v klidu a mléka je dost, další den je na mě hnusnej a já celou noc nespím jelikož mléko došlo a syn má hlad. A hlavně mě docela uráží a to i před dcerou. Takže se chci zeptat když bych toto nemohla dokázat já mohla by moje mamka, napadnout smlouvu třeba z důvodu že se k ní chovám špatně já a nebo že nesouhlasila s tím že bych měla půlku darovat manželovi?

In reply to by RadkaČ

Mamka může dokázat to současné chování, ale to, že ona s darováním nesouhlasila, je vám úplně k ničemu. Jen jsi ji tehdy měla poslechnout. Soudu se nejspíš nevyhneš, budou třeba důkazy a svědci, ideálně i mimo rodinu.
Ovšem pokud se s ním teď budeš tahat o dům, tak kam myslíš, že vaše manželství dospěje...?

04.03.2014

tak dneska na poradně jsme se dozvěděli že máme malou kýlu, vážíme 4270g :-D a měříme 56 cm, docela roste chlapec :-D, jinak nás trápí prdíci a na to mi doporučila biogaia, nemáte s tím někdo zkušenost stojí to 500 u nás v lékárně a nevím jestli to má cenu je toho 10ml.

To u nás pomáhalo velice. Za 500 to stojí. :one: Vydrží v lednici a vyplatí se to koupit ve větším balení, ale hlavně si obejít lékárny a zjistit, která to nakupuje v balení po deseti, protože tak na to mají slevu a ve výsledku nás stojí lahvička kolem 420 a ne 500. Mají to např. v Prace v obchoďáku Budějovická v lékárně naproti velkým potravinám. Tam jsme to koupili i před měsícem. :a:

PS: Když byl náš malý malý, tak nechtěl kvůli prdům ani pást koně, ale když jsem ho prostě dala na břicho a znemožnila mu otočení, tak se prostě 2 minuty stekal, odprděl se a byl spokojený jako blecha. Párkrát se mu to nelíbilo, pak si uvědomil, že mu je po tom lépe a už to bylo OK a i se to stalo jeho oblíbenou polohou na dece.

04.03.2014

Holky kdysi jsem tu četla že někdo vyrábí prací gel a vlhčené ubrousky, snažila jsem se to najít, ale něják mi to nejde, nevíte jak se ten prací gel vyrábí a ty ubrousky, a co ještě vyrábíte? nudím se tak mě napadlo že vyzkouším

Kliknutím vložíte smajlíky:
18.02.2014

hplky, nechtěně jsem koupila místo vincentky junior tak tu standart,může to ublížit malému (14 denní)?

Kliknutím vložíte smajlíky:

ta junior stříká jen poloviční dávku a pod menším tlakem ale rozhodně mu ta standart ublížit nemůže

Ahojky obsah je tam stejný. Jen ten tlak z té standard je velký a takhle malému mimi bych to nedala. Používám i pro tříletého tu junior ta standard mu vadí :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka