zbláznili se mi prsa?

08.03.2014

Ahojky holky, jsem z těch mejch prs pěkně na nervy :-D, do uterý jsem měla normální prsa, prostě nalitá, ale ne něják bolestivě, malej vydržel 2-3hodky v uterý najednou prsa nalitá jak blázen a malej mi vydržel 4-5 hodin ve stzředu a ve čtvrtek prsa totálně povadá, musela jsem krmit cca už po 1,5 v pátek malej vydržel zase ty 2-3 hodky prsa normální a dneska zase prsa jak balony, je to normální?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Samozřejme že je to normální, prsa reagují i na naši stravu, když jsem měla pořánej vývar k obedu a večer pivo tak do rna bylo prosáklé i prosteradlo. A že jsou prsa "prázdná" nemusí znamenat že se díte pořádne nenají, mléko se tvoří/ spouští během sání.

to je uplně normální :) když máš prsa nalitá tak odsaj a zkovej do mrazáku :) to se nikdy neztratí a nesníží se ti laktace :a:

In reply to by jana03

no mě odsávačka nic nevytáhne, mám psychický blok, u dcery jsem nepoužívala nic jiného první měsíc než odsávačky, ze začátku pohoda, ale postupem času byylo mléka méně a méně no až když jí dali ke mě, a já se mohla snažit jí kojit, tak se to zase rozjelo, ale odsávačka od té doby nevzala vůbec nic

In reply to by RadkaČ

prsa si musí na odsávačku zvyknout-ono je něco jiného,když se snažíš laktaci rozjet a něco jiného,když se snažíš zbavit se zbytkového mléka.Já když jsem dala odsávačku k nalitým prsům,tak mlíko okamžitě stříkalo ;) taky je důležité jakou máš,já měla elektrickou Medelu a byla suprová.Jinak můžeš odstříkat i ručně,pokuď ti to odsávačkou nejde,vlez do vany,prsa si nahřej a přebytek odstříkej.Nechávat to tam není dobrý nápad,protože jednak ti hrozí zánět a jednak pak klesá produkce.Jak píšu,po šestinedělí by se to mělo upravit,mě se třeba u druhého už nenalévaly skoro vůbec,zato u prvního jsem mohla odkojit celou porodku :s: :s:

je to normální,prsa se řídí podle poptávky,je jasné,že když dítě pije po 2-3 hodinách,tak bude mlíčka víc a když si udělá pauzu 4-5 hodin,tak budeš mít prsa nalitá a následně bude mlíčka o trošku méně.Pokuď máš prsa nalitá,tak odstříkej,pomůže to,mlíčko můžeš zamrazit pak.Tvorba by se měla ustálit po tom šestinedělí,od tří měsíců už by to mělo být ustálené úplně.

Já Ti nepovím...Ale taky to mám, jak na houpačce... Někdy jsou nalitá, někdy ne. Sama nevím. Maličká mi za 13 dní od narození nabrala 350g, tak snad má dost...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka