Lukášek 4týdny + 2 dny :-D

04.03.2014

tak dneska na poradně jsme se dozvěděli že máme malou kýlu, vážíme 4270g :-D a měříme 56 cm, docela roste chlapec :-D, jinak nás trápí prdíci a na to mi doporučila biogaia, nemáte s tím někdo zkušenost stojí to 500 u nás v lékárně a nevím jestli to má cenu je toho 10ml. Jinak malej je úžasnej už ví že má ručičky, pozoruje maminku, nelíbí se mu být vyslečenej, sice často pláče kvůli prdíkum, takže se mamka moc nevyspí, ale mamce to nevadí a užívá si každej den s Lukáškem. a jak se máte vy ostatní unorčátka?

To u nás pomáhalo velice. Za 500 to stojí. :one: Vydrží v lednici a vyplatí se to koupit ve větším balení, ale hlavně si obejít lékárny a zjistit, která to nakupuje v balení po deseti, protože tak na to mají slevu a ve výsledku nás stojí lahvička kolem 420 a ne 500. Mají to např. v Prace v obchoďáku Budějovická v lékárně naproti velkým potravinám. Tam jsme to koupili i před měsícem. :a:

PS: Když byl náš malý malý, tak nechtěl kvůli prdům ani pást koně, ale když jsem ho prostě dala na břicho a znemožnila mu otočení, tak se prostě 2 minuty stekal, odprděl se a byl spokojený jako blecha. Párkrát se mu to nelíbilo, pak si uvědomil, že mu je po tom lépe a už to bylo OK a i se to stalo jeho oblíbenou polohou na dece.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka