lufulie

14.03.2015

Prosim,mate s tim nekdo zkusenosti? Vim,ze u novorozencu je to bezne,ale dcerka ma 6,5let. Vcera pri koupani si stezovala,ze ji prsicko boli,ma v nem takovou boulicku. Dnes je to jiz bez bolesti,ale zatvrdlinku tam ma stale. Jenne nestraste s predcasnou pubertou,je to takove nedochudce hubene. Omlouvam se za diakritiku,pisi z mobilu.

Kliknutím vložíte smajlíky:
21.11.2014

Holky prosím o radu. Jsem 3 dny po embryotransferu a mám dávkování Utrogestan 2-2-2. Včera jsem brzy usnula a tu večerní dávku jsem prostě zaspala, pokračovala jsem zase až tou ranní. Máte zkušenost nebo myslíte, že jsem nic nemohla pokazit? Je mi pořád stejně, trochu tlaky, nic víc. Děkuji za odpověď . Lucie

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky,

neboj nic jsi nepokazila, ale dávej si na to příště už pozor. Mě se to také stalo. Mám dvě děti jedno je po IVF a druhé po IUI a žádný problém ani komplikace jsem neměla. Tak se drž a věř, že se to určitě povedlo :-)

Určitě jsi nic nepokazila. Já mám pro tento případ tedy nastavený budík, ale taky se mi stalo, že jsem třeba jela do města a telefon mi krásně vyzváněl, ale já si Utro nevzala s sebou...to se prostě někdy stane. Jedno zapomenutí nic nepokazí, neboj.
Držím pěstičky

21.11.2014

Holky prosím o radu. Jsem 3 dny po embryotransferu a mám dávkování Utrogestan 2-2-2. Včera jsem brzy usnula a tu večerní dávku jsem prostě zaspala, pokračovala jsem zase až tou ranní. Máte zkušenost nebo myslíte, že jsem nic nemohla pokazit? Je mi pořád stejně, trochu tlaky, nic víc. Děkuji za odpověď . Lucie

Kliknutím vložíte smajlíky:
07.07.2014

Prosím holky, která z vás řešila problémy s plodností na této klinice,na co se máme připravit při vstupním pohovoru? Je součástí i vyšetření či odběry? Čeká nás to příští týden.

Kliknutím vložíte smajlíky:
03.10.2012
Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, já Agátu osobně neznám a tím pádem jí nemůžu soudit. Když jsem si článek přečetla 2x za sebou, tak vlastně neřekla nic špatného. Pokud toto opravdu řekla, tak jen sdělila že se unáhlila když si pořídila dítě. To že ženy mají o sebe pečovat i když jsou matky souhlasim. No a to, že si chtěla vyzkoušet jaké je to mít dítě a zda vůbec mít dítě může, tak si myslim že neni jediná. Je to nerozvážné, to ano. Já si zase nemyslim že je to blbka. Dobře to hraje na média a lidi i média jí to žerou. Myslim si, že syna má ráda a je sním šťastná.
BUlvární média si vymýšlí a píší články, které jsou vymyšlené. Píší to jen z toho důvodu, aby si lidé tento plátek kupovali...

neverim vsemu, co se pise.... a dle dokumentu atd. co o ni jdou v TV - jako napr. ted NEOHROZENY , i kdyby to byl pokus omyl - to dite miluje a stara se o nej... ma ho rada ... nikoho se nezastavam . ale kazdej dela chyby - mozna vypada jako blbka, ale myslim, ze to je dost jeji poza pro bulvar a jinak bude treba klidne normalni holka...

No, já dělala pár rozhovorů pro standartní tisk jako je Reflex nebo Instinkt, a z výsledků jsem byla vždy v šoku- vkládali mi do úst věty, které jsem nikdy neřekla a ani by mě nikdy nenapadly. Od té doby jsem ke všem rozhovorům poměrně skeptická. Bulvár nesleduji vůbec:/ :O :s:

26.03.2012

Holky jak dlouho vydrží nečůrat vaše děti? Mám 3,5 letou holčičku,která v noci zvracela a měla průjem, od noci doteď ještě nečurala, ráno jsme u lékařky na prohlídce byly, snad je to jen viroza,zavodněná je. Popíjí jablečný džus dle rady po malých dávkách, mám to nečůrání už začít řešit, kdy je tu akutní?
Děkuji za radu.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Holky děkuji za podporu a vaše zkušenosti. Dnes už se zdá vše v pořádku, malá včera 2x trošku čurala, ale prospala celý den. V noci jí strašně bouřilo bříško, ale nezvracela ani průjem neměla. Ráno dle vyšetření moči vyvrácen zánět moč. cest a slepák (to jsem se bála, protože ji bolely záda). Dnes celý den jak zázrakem dobrá a plná života, snad to nezakřiknu. Prý řádí nějaké NOROVIRY. :a:

Ahojky, moje malá v sobotu nečůrala od 6 hodin ráno do 17 hodin :( mě to moc vyděsilo, tak jsme letěli na pohotovost, měla k tomu ošklivý kašel a zvracela a ještě si ztěžovala, že jí pálí pipinka, tak jsme metali a dr. mi řekla, že jestli se do večera nevyčůrá máme přijet na vycévkování, ale naštěstí se v těch 5 hod. vyčurala...

12.03.2012

Holky nevím, jestli už tady tohle téma nebylo prodiskutované, ale četla jsem tento článek, kde načli zajímavé téma, jak se k těhotným chovají např. v MHD. Já sama mám zkušenost taky negativní, sednout mě s břichem nikdy nikdo nepustil, ale zato vidím ty nepříjemné důchodkyně, jak reagují, ať už na plačící dítě, hlučnější hovory atd.
Jak jste na tom vy?

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak já mám opačnou zkušenost,mě jako těhotnou pouštěli sednout pouze babičky nad 70 let :) je teda pravdou,že já sedět nemusela a nikdy jsem ani nikoho nežádala,mě stání nevadilo a i ty důchodkyně,co mě pouštěli jsem nechala sedět :) víc mi vadí,když teď někdo nepustí sednout malého,jako jet v narvané tramvaji se dvou a půl letým dítkem,které nesedí a ani se nedrží je falt lahůdka :00: naštěstí se to moc často nestává a malý většinou sedí :)

Důchodci jsou opravdu neochotní......S kočárkem mi pomáhají vždy lidé mladí a sednout také........Takže má pravdu.Mě by bylo hloupé si o uvolnění sedadla říci staršímu člověku

In reply to by Monina

no tak,že mi důchodce nepomáhá s kočárkem je celkem logické :) já jsem zase jednou nepochopila chování jedné arogantní matky,která se mnou jela v trolejbusu a požádala mě,jestli bychjí nepomohla s kočárem (dítě bylo robustní batole a kočár vážil na první pohled min. 15 kilo),tak jsem se jí omluvila,že jsem těhotná,že teda ne a ona mi jen protivně odsekla,že to ona je taky a kočár si vyndala sama :00: :00: vím,že tenkrát jsem se cítila dost blbě celý den,ač to nebyla moje chyba :(

In reply to by lucininenka

Nemyslela jsem klasického důchodce s artrosou,ale vitálního seniora,který v 6o ti ještě pracuje a že jich není málo.Opravdu starší lidé jsou nepříjemní a tedy hlavně ženy.Chlap se většinou usměje a rád pomůže i mladí,viz mé cesty do Prahy autobusem a pak metrem.Ochotně mi snášejí kočár až dolů.Mědy narazíš i na neochotné mladé prostě vše je v lidech,ale starší ženské jsou i velice nepříjemné pacientky.

In reply to by Monina

no asi jak kdo,myslím,že to není o věku,ale o povaze :) a zase chápu,že ne hned každý ochotně přiběhne pomoci s kočárem,ta taky nevíš,jestli třeba ten mladý pán na zastávce se ještě před týdnem neléčil ze zablokovaných zad apod. :) já se třeba na pomoc moc nespoléhám,když jsem jela kočárem,tak jsem se snažila čekat na nízkopodlažní spoje (u nás není problém),za celou dobu (a že jsem jezdila denně) jsem vysokým autobusem byla nucena jet jednou a to jsem si požádala,bylo mi bez problémů vyhověno :) je pravda,že situaci v metru neznám a ne všude se asi s kočárkem dá vejít... každopádně pomoc je vždy dobrovolná a tak já to i beru :) Já potřebuji pomoci a tak si musím říct :) Co se týče pacientů,to je zase už něco úplně jiného,tam je kolikrát chování ovlivněno nemocí,hospitalizací,psych. stavem...

02.09.2011

Holky prosím poraďte. Kamarádčin starší kluk měl neštovice, když byl skoro doléčený/13.den a jeho mladší bráška to ještě nedostal, jsme je s dcerou potkaly na ulici. Kluci hned za naší malou utíkali, já zděšeně ustupovala , ale stejně jsem malou neuchránila, k nějakému doteku asi došlo. Dva dny na to prý to dostal i ten mladší brácha. Chystáme se na týden za starou babičkou, kde bude i celá rodina, půlka z nich neštovice neměla(podotýkám že děti tam nejsou, jen dospělí).
Myslíte si, že se dcera mohla nakazit, byly to asi 3minuty, než jsme se odtrhly a utekly...

Kliknutím vložíte smajlíky:
25.05.2011

Holky prosím jaké máte měsíční zálohy na vodné+stočné. My jsme 3člená rodina, zálohu nám zvýšili ze 380 na 800Kč na měsíc. Jsme takoví mrhači vody, nebo je to v normě?Děkuji za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky,tak nás je v dvougeneračním domečku 7! My jsme čtyřčlenná rodina a vedle kamarádka, kterou jsme přemluvili aby k nám šla bydlet (měli jsme volné 2+kk), je sama s 2 dětmi, platíme co 3 měsíce za vodu asi 800-1000, fakt podle spotřeby, teď v létě to bude daleko více, napouštěli jsme bazén!!!

my jsme na vesnici, zatím bez kanalizace taqkže jen vodné za 3 měsíce při 3 dospělých a 1 dítěti dělá cca 500-600. A to peru skoro pořád, myčka, sprcha, ,alý koupání. Není to moc když se tio rozpočítá. Od příštího roku to bude jednou tolik bude kanalizace takže i stočné.

my sme 3,bydlime v byte,pereme temer kazdy den,mycky nemam,vytiram asi ob den,denne varim,koupu se 1x m,sprchujem se denne a mame psa,a msme ustredni topeni,platime 1200/m a tetka za 6m nam vraceli 4300 .takze by nam stacily zalohy 500kc ale rezerva urco neni na skodu
:a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky