Ta Agáta se zbláznila!!!

03.10.2012
Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, já Agátu osobně neznám a tím pádem jí nemůžu soudit. Když jsem si článek přečetla 2x za sebou, tak vlastně neřekla nic špatného. Pokud toto opravdu řekla, tak jen sdělila že se unáhlila když si pořídila dítě. To že ženy mají o sebe pečovat i když jsou matky souhlasim. No a to, že si chtěla vyzkoušet jaké je to mít dítě a zda vůbec mít dítě může, tak si myslim že neni jediná. Je to nerozvážné, to ano. Já si zase nemyslim že je to blbka. Dobře to hraje na média a lidi i média jí to žerou. Myslim si, že syna má ráda a je sním šťastná.
BUlvární média si vymýšlí a píší články, které jsou vymyšlené. Píší to jen z toho důvodu, aby si lidé tento plátek kupovali...

neverim vsemu, co se pise.... a dle dokumentu atd. co o ni jdou v TV - jako napr. ted NEOHROZENY , i kdyby to byl pokus omyl - to dite miluje a stara se o nej... ma ho rada ... nikoho se nezastavam . ale kazdej dela chyby - mozna vypada jako blbka, ale myslim, ze to je dost jeji poza pro bulvar a jinak bude treba klidne normalni holka...

No, já dělala pár rozhovorů pro standartní tisk jako je Reflex nebo Instinkt, a z výsledků jsem byla vždy v šoku- vkládali mi do úst věty, které jsem nikdy neřekla a ani by mě nikdy nenapadly. Od té doby jsem ke všem rozhovorům poměrně skeptická. Bulvár nesleduji vůbec:/ :O :s:

Nikdy nevěř bulváru!!!! Napíšou si co chtějí a nemusí s tebou promluvit ani slovíčko....
Jednoduše NEČÍST takový sajrajt!!!!

Je to kozolamafa praštěná a bulvár si na tom pochopitelně s gustem přisadí. Agáta je pro ně dobrej materiál.

Nevím no podle mě to neřekla.Je to na článcích AHA to stačí samo o sobě.Jejich články nemá smysl číst .

Ahoj, já se teda Agáty nechci zastávat, je švihlá, o tom žádná, ale ty bulváry mě ser..u víc s prominutím. Jak dokážou přetočit slova nebo upravit co člověk řekl a hned je někdo, kdo se toho chytí. Podle mě třeba řekla, že nebylo moc chytré pořídit si dítě s člověkem tak brzy, kdyžho pořádně nepoznala a že v tomto ohledu udělala chybu, otázkou je proč to chtěla vyzkoušet, jestli to funguje.Ale rozhodně si myslím, že nelituje toho, že má krásnýho syna, to určitě nee.To je blbost. Určitě ho miluje, to je na ní vidět, jen bohužel nevychytala tatínka, což u ní bude asi problém, vydržet s nějakým delší dobu. Myslím si, že kdyby měla malýho s kýmkoliv, že ten vztah půjde doháje. Bulváry jsou šílené, jde se u toho jenom zasmát, ale rozhodně ničemu nevěřit.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky