chocolatekrtek

Ahoj holky,
nevím,jak se zachovat.
Otec dětí neplatí alimenty a přitom má rozšířený styk-mohu mu styk s dětmi zamítnout,když neplní své závazky?Že mu děti prostě nepředám,dokud nezaplatí?
Nezajímá ho,že děti nastupují do školky a že musím koupit ještě pár věcí a že budu platit zálohy do obou školek za jídlo a školkovné.Je to arogantní sobec a myslí si,bůhví jak neublíží mně,ale jde především o ty děti.
Myslí si,že když skončil soud,že si zas může dělat co chce (dělal to taky do doby,než se věděl termín soudu-posílal peníze kdykoli,i když měl předběžným opatřením stanoveno datum).Akorát když jsme se dozvěděli datum soudu,tak posílal pravidelně,po soudu se zas objevuje jako hulvát.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,to je tedy pěkná prasárna,nepříjde mi to od tebe oplácení stejnou mincí,je přece jasné,že pokud má zájem o děti a chce je vídat,musí mít zájem i o to v jakých podmínkách a za co žijí...hnus,možná to zkusit i přes jeho rodiče,pokud děti chodí k nim,říct,že ti neplatí jak má,máš velké výdaje a on má stejnou vyživovací povinnost jako ty k dětem.Jdi co nejdřív na sociálku,obor ochrana práv dítěte a řeš to s nimi.Je to nespravedlivej hnus.Držte se

Řekla bych, že vše se musí řešit přes úřady. Sama o tom nemůžeš rozhodovat, i když je to nespravedlivé.

Nemůžeš... Záleží jak dlouho neplatí, pokud déle jak 4 měsíce podala bych trestní oznámení, jinak třeba nahlásit stav na sociálce.

In reply to by chocolatekrtek

ahojky,takhle to přeci nelze-to že jeden neplní závazky určené soudem přeci neznamená,že ten druhý může dělat naschvál to samé... pokuď neplatí a dluh narůstá,lze to řešit trestním oznámením,ale ne tím,že mu sebereš děti-to on na tebe pak může podat taky,takže trošku začarovaný kruh,ne?Navíc bych teda byla ráda,že má o děti aspoň zájem... já vím,že je to nepříjemné,když peníze chybí,ale píšeš,že ti jde hlavně o děti-ty jim sebereš možnost vídat se s otcem jen proto,že ti na ně neplatí?Co je těm dětem do toho?Ony za to přece nemůžou a takhle trestáš především je-píšeš,že on je sobec,ale tohle mi teda taky zrovna nesobecké nepřijde :( tak snad to nějak úspěšně vyřešíte...

Ahoj maminky,
chci se zeptat těch,které z jakýchkoli důvodů podstoupily podvázání vaječníků(nebo vaši známí,příbuzní atd.)-jak dlouho jste byly hospitalizované a měly jste nějaké komplikace (jaké)?
Děkuji moc :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj holky,
mám takové vnitřní dilema.Abych to nějak zkrátila.Mám dvě děti a jejich otec mně v době druhého těhotenství podváděl,já se to dozvěděla chvíli po porodu omylem,ale pak jsem stále objevovala další a další lži,tudíž důvěra k lidem ve mně klesala.Nehledě na to,že dva roky než jsem odešla u nás probíhalo domácí násilí.Ale k problému-po roce,co jsem od něj odešla jsem si našla skvělého přítele,jenže...začalo to tím,že si jednou přidal do přátel na Facebooku jednu ženskou,o které jsem zjitila,že je na live chatech a nabízí sex.služby.Přítel tvrdí,že jednou byl s kolegou na pivu a byla tam ona s manželkou kolegy,ale že je nikdo ani nepředstavil a ona si jej pak dala mezi přátele (nevím jak ho našla,když je nikdo neseznámil.. :? ),navíc mu komentovala fotky a šťouchali se,ale budiž,hlavní problém je v tom,že mi do sebe nezapadá jeho vysvětlování a nedávno jsme se s ní setkali v obchoďáku,zdržela jsem se v lékárně a viděla jsem,jak se pozdravili "Ahoj" a dnes jsme na ni natrefili opět,dělá prodavačku v jednom obchodě a když jsme přišli na řadu,tak se jen potutelně usmála a řekla pouze "Dobrý den",nic víc.Přítel byl nervózní a já si začínám uvědomovat,že se něco možná děje nebo dělo.Potřebovala bych radu..zdá se mi to nebo tam něco probíhá a je to normální?
Tím,že jsem si nevěru už zažila,tak se bojím,že to bude znova.Popravdě ani nevím,jak reagovat,nechávám to teď být,ale neumím to v sobě držet a tak tu píšu..díky všem za přečtení..a případný názor ;)

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ach jo :-(. S těma chlapama je to opravdu šílený. Místo aby byli rádi že si chce ženská snima pokecat, tak raději zalezou a dělají mrtvé brouky. No já opravdu nevim. Mne by tohle hodně vadilo a asi bych takovej vztah nechtěla. Ale mne se to kecá když se mi nic takového neděje. KOukala jsem že jste spolu 9měsíců. Což je docela krátká doba a vypadá to, že máš na chlapy šílenou smůlu :-(

Ahoj, tak jsem pročetla celou diskuzi a jsem taková rozpolcená co poradit. Co se týká přidání si ho do přátel, to takový problém není. Pokud mají společné známé, navrhne jí to fb sám, zda dotyčného nezná a na to stačí, aby ho poznala dle fotky, tudíž jméno znát nemusela.... Nicméně to nervózní pozdravení je už podezřelejší.Já jsem teda zastáncem toho, že pokud je člověk šťastnej a spokojenej ve vztahu, neměl by do ničeho moc šťourat. Můžou pak vylézt věci, které by se ti nelíbily... Ale chápu, že když už jsi si tím jednou prošla, ten červík nedůvěry tam je. Je dost možné, že mu třeba jen napsala a uhání ho a proto ty rozpaky...Z toho bych sice nejásala radostí, ale od psaní k nevěře je ještě dlouhá cesta. Co se ale týká té věty, že se můžete rozloučit, tak to bych byla hooodně nas..ná!! Tohle by říkat neměl. Asi by to chtělo si promluvit, ale vím, že dostat kloudnou informaci z chlapa je někdy dost těžké. Přeju pevné nervy a ať to vše dobře dopadne. :)

In reply to by olikola

děkuji za názor,právě že kdyby to nebylo celé tak okaté,jak jsem viděla,tak je to asi fuk a pochybuju,že by jí vypadl z hlavy během měsíce,co se s ním naposledy viděla,když jsem byla u toho,aby mu zapomněla říct ahoj a ne dobrý den a on to samé...když si tykají,tak proč přede mnou taková formálnost?
Přijde mi to tak,že on jí snad o mně ani neřekl a když nevěděla,že tam jsem,tak se pozdravili normálně(podotýkám,že tam byla se svým manželem,tak si ani nepokecali) a v tomhle případě,když jsem byla přímo s ním a ona věděla,že k němu patřím,tak zdravila "Dobrý den" a dělala,že ho nezná-proč to divadlo přede mnou?
Kdyby sakra byli jen kamarádi,tak si řeknou ahoj a případně mně představí a nehrajou divadlo,že se neznají :O :?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka