lucisek

10.03.2014

Maminky prosím o radu kde nejlépe prodat kočárek.
Kde jste prodávaly vy?
Mám tento:
http://ceralovi.webnode.cz/na-prodej/kocarek/

Kliknutím vložíte smajlíky:
20.08.2013

Ahoj potřebovala bych radu jedeme na výlet do Prahy. Máme v plánu výstavu Barbín (pod Václavákem).... máte prosím ještě nějaký tip? Máme holčičky 5 a 1,5roku.... asi jen centrum nebo blízké okolí...
Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ta Výtopna je super, pozorování vláčků děti zabaví ;) a jinak ve spodní části Václaváku se dá pasáží projít do Františkánské zahrady (jakože v tom růžku mezi Václavákem a Jungmannovým náměstím), kde krom spousty příjemného posezení na lavičkách v zeleni je prima dětské hřiště - prolezky, houpačky atd., což tyhle malé děti na protažení potřebují ;)

Ahoj. Poradim dobrou hospodu na obidek nebo jen tak na posezeni. Jmenuje se, tusim, Vytopna a je v horni casti Vaclavaku, kdyz jdes nahoru je vpravo. Po cely hospode jezdej vlacky a rozvazej piti. Nase deti to tam milujou. :a:

21.06.2013

Ahoj možná se to tu už řešilo, ale nemám moc čas sem chodit. Potřebuji radu jaký repelent koupit pro děti... hlavně pro roční dcerku.... ?
Máte tip na nějaký dobrý a bezpečný?
Děkuji

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

a máte zkušenosti? líbí se mi, že je již od 3měs. zatím jsem viděla nejméně od 6měs.

11.03.2013

Uvažuji o koupi inhalátoru pro děti.... máte prosím někdo a na co se při koupi zaměřit? Inhalátor chci pro děti, ale asi ho použijeme občas i my dospěláci :-)
Moc děkuji za rady....

Kliknutím vložíte smajlíky:
26.11.2012

Ahoj prosím o info mám dotaz 17.12. mi končí PPM a mám tu žádost na RP docela by se mi hodilo a krásně by to vyšlo pobírat RP od 1.1.2013 víte někdo jestli to musí na sebe navazovat, nebo mohu mít pauzu 14dní?
Díky moc

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, já mám pocit že RP ze vždy sepisuje od 1.dne následujícího měsíce. Když jsem žádala o RP tak jsem tam napsala právě špatný datum a úřednice ho přepisovala. Takže určitě ti to vyjde jak si přeješ ;)

Děkuji za odpovědi.... dnes jsem to byla vyřizovat a jde to.... PPM mi končí 17.12.2012 a dovolenou nemám neboť jsem měla sml. na dobu určitou a dovolenou jsem si vyčerpala před koncem té sml. a RP mám od 1.1.2012 na 32 měs. a vychází to krásně bez zbytku :-) 6875,- měsíčně :-)

06.11.2012

Prosím maminky máte někdo navíc albert mluvící kartičky 8 a 33? Ať máme konečně dosbíráno....
Na výměnu máme: 4, 9, 11, 26, 31, 35, 37, 38, 38, 40, 41, 49
Prosíme
a Děkujeme

Kliknutím vložíte smajlíky:
19.09.2012

Holky máte zkušenosti, že by mák nadýmal?
Právě jsem se starší dcerkou snědla nudle s mákem a maku jsem si dala fakt dost... takže se trošku hrozím co se bude dít....
Až teď jsem se náhodou dočetla, že nadýmá, ale já to nikdy neslyšela...
:(

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak hlásím, že se vůbec nic nedělo :-) dokonce klidnější noc než kdy jindy a malá se vzbudila na kojení jen 1x :-) spala od 20h do 8:30 :-)

já tu zkušenost nemám... když tak nahřívej bříško, klubíčkuj, cvič nožičkama... nadýmání není nic špatného, když se dítko umí vyprdět :D

01.09.2012

Ahoj máte někdo zkušenosti jak se postupuje v dědictví kdy jeden z dědiců je nezvěstný?
No prostě nevíme nikdo kde je už několik let... snažili jsme se ho hledat, ale marně....
Řeší se to nějak přes policii a pátrá se oficiálně?
Předpokládám, že bez toho nějde dědické řízení uzavřít....

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky,dědictví jsme řešili před 2rokama...všechno má na starosti notář!! Přítel je jedináček,takže jsme mysleli,že to bude rychleji vyřešené,ale stejně notářka musí zjistit úplně všechno!!Banky,plyn, elekt.,vodu,pozemky,jestli někde není dluh atd.a taky jestli není někde nějaký jiný dědic ;) .Opravdu zjistí totálně všechno-mají přístup ke všemu ;) .Takže jen mamka počká na dopis od notáře,který je automaticky státem udělen a už bude řešit všechno jen s notářem,který jí vždycky všechno vysvětlí...
snad jsem to napsala srozumitelně :)
měj se ...

Můžete jít na úřad (socku) a zažádat, aby osoba, kterou "hledáte", dostala vzkaz, že ji hledáte- pokud ten člověk pobírá nějaký dávky nebo prostě jen platí daně, jsou záznamy o jeho pobytu, ty vám ale nesmí vydat, smají ho jen informovat, že jej hledáte.

Ideální by bylo se obrátit na policii, pokud je osoba pohřešovaná, může být po jisté době prohlášena za mrtvou.

Domnívám se ale, že bez jeho přítomnosti nelze dědictví uzavřít. Poradit se ale musíš s právnkem/notářem.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky