Deníček uživatelky Petra 82 | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky Petra 82

Obrázek uživatele Petra 82

Matyášek

Matyášek se narodil 7.5. v 38+3, měl 49cm 3380g. Ve 2 ráno mě zbudily bolesti před 4h jsem začala krvácet tak jsme volali sanitku. Pro pozitivního streptokoka mi po příjmu dali kapačku antibiotikama s tím že musím ležet ať stihnou dát za 4h další. Kolem půl 9 dokapala, pa. na mě koukla a bylo to na 4cm udělali přípravu a hned se to rozjelo. Po 9té to bylo na 8cm že píchnout vodu, potom začaly komplikace malému padaly ozvy tak mě otáčeli že zad na boky a ozvy žádné. Takže na čtyři dali mi kyslík a našly je ale byly slabé, volali primáře a já se snažila ať je co nejdřív venku.

Obrázek uživatele Petra 82

Matyášek

I my se v květnu ještě rozrosteme o dalšího prcka. 3D fotka je z 16tt měl by to být chlapeček, už ve 12tt to vypadalo spíš na chlapečka. Screening dopadl dobře.

Obrázek uživatele Petra 82

Kryštůfek jeho 1 Rok

Kryštůfek dnes oslavil 1 narozeniny.  Z malého miminka je velký šikovný chlapeček. Strašně rychle to uteklo.

Obrázek uživatele Petra 82

Kryštůfek 10 měs.

Kryštůfek má 10 měsíců. Váží 8920g a měří 73,5cm. Celé dny jen chodí, sám udělá pár krůčků. Říká táta, baba, ham , né ,čiči a od včerejška i mama. Má 2 zoubky.Je pořád kojený.

Obrázek uživatele Petra 82

Kryštůfek ťapká .

Náš Kryštůfek má 9 a půl měs. plazí se a staví se všude na nožky. Po čtyřech nelozí , jde na kolínka jen když se chce postavit. S chodítkem lítá jak drak. Má jeden zoubek. Třikrát denně baští zeleninu, ovoce nebo jogurt , sní jen 70-80g jinak je kojený. Je strašně hodný.

Obrázek uživatele Petra 82

Musím se pochlubit.

Dnes mi došla trička,potisky dělané na zakázku. Jsem moc spokojená.

Obrázek uživatele Petra 82

Dnešní 3D uz.

Dnešní 3D uz, budeme mít chlapečka Kryštůfka.

Obrázek uživatele Petra 82

Ohlédnutí za 1 Rokem

Máme za sebou první narozeniny.Z našeho malého miminka je už velký kluk.Miminko které jen leželo a pilo mlíčko od maminky nám za ten rok moooc vyrostlo.Kubíček má 79 cm teda podle toho c

Obrázek uživatele Petra 82

Kubík má nový kočárek

Kubík dostal nový kočárek tak snad se mu v něm bude líbit, brášku jsme museli taky vyfotit musel ho vyzkoušet :s:

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky Petra 82