Helis

05.08.2015

Zdravím, máte někdo zkušenost s termínem Funeling? Dnes mi dr. napsal do zprávy a moc jsem k tomu na netu info nenašla, taky mi napsal čípek 2,4mm to už by se mohlo něoc chystat, že? Jsem 38+5 tak že by? :s:

03.08.2015

Ahojky je tu někdo , kdo má teď někdy termín...já 13.8. a už je toho na mě nějak moc :r: už bych to chtěla mít za sebou...je tu někdo kdo je v podobné situaci :)

Ano je. JÁ. }:) Uz chci rodit. Termin mam az 22. Zatim to docela davam ale uz je to dlouhy. Myslim ty horka. Dnes bylo hrozne. To.musime vydrzet. Drzim PALEČKY.

13.05.2015

Ahoj holky jdu si za váma, tak nějak pro podporu, jsem 26+6tt a hrozně mě trápí, že jsem šíleně unavená, pořád bych jen spala, ale s dvoletou dcerkou to nejde :r: příjde mi, že jsem se ještě za celé těhu necítila dobře...mám pořád hrozně špatnou náladu, všichni tím trpí, manžel, dcera a je mě to líto, ale na broučka se hrozně těším a připadám si kvuli tomu hrozně...měla jste to některá? Navíc mě celé těhu trápí zažívání, nemužu nic moc tučného, mastného atd, ale trochu jsem přes víkend dietně chybovala :r: a od včera mě hrozně trápí žaludek, plynatost, mám žaludek jako na vodě...bez rennie a espumisannu se asi neobjedu......měla jste to někdo, pocit že nic nezvládáte a přepadaly vás hrůzostrašné myšlenky, že něco není stále v pořádku, ikdyž všechny kontroly jsou ok? V prvním těhu jsem toto vůbec nezažila a nevím co se to se mnou děje :?

Kliknutím vložíte smajlíky:
23.04.2015

Ahoj holky, asi to se nepatří, kdyžtak smažu, ale nemá někdo na prodej těhotenské šaty, společenské, které by byly vhodné dát si v červnu na svatbu? Budu 31tt a nechce se mi utrácet velké sumy za šaty, které obleču jednou :s: MOc děkuji za případné nabídky

Kliknutím vložíte smajlíky:
13.04.2015

Ahoj holky, prosím o pomoc...jsem 23tt a přijela k nám mamka na návštěvu a otevřeli jsme jí víno...sebrala jsem manželovi skleničku a dala si cca 3 loky, celkově ani ne půl deci. Ale za 15 min. se mamka osypala celvenými fleky na krku a já na tvářích...manžel se vína nedotkl napít nestihl...asi po 10 minutách nám oběma vše usoupilo, ale já teď trnu hrůzou jestli jsem nemohla nějak miminku ublížit...stalo se vám někdyněco podobného?? prosím uklidněte mě :r:

Kliknutím vložíte smajlíky:
04.03.2015

Ahoj holky :a: , ráda bych k vám do skupinky, snad mě přijmete :dance: Čekáme malé lvíčátko, TP máme dle MS i screeningu na 13.8. Už máme doma 2,5 letou slečinku, takže se doufáme dočkáme brášky :s:

Seznámení
04.03.2015

Ahoj holky, poraďte prosím!!! :) Chlapeček nebo holčička?? Doktor říkal, že chlapeček, ale z obličeje jsem poznala nejistotu...já nevím jestli mám tu obrovskou garderobu po holčičce prodat, za pár dní je u nás burza :s:

Kliknutím vložíte smajlíky:

No kávové zrníčko vypadá jinak! :s: Já myslím, že chlapec a ukázal se docela krásně :°~°: :°~°: :qu:

27.01.2012

Ahoj spolutěhulky, musím se s váma podělit o hrůzostrašný zážitek. Až dnes je mě relativně dobře...

Páni, super zážitek :-( Vím, jak bolí zaražené větry. Mně se tohle stalo po porodu. Vůbec jsem nechápala co se děje. Porodní bolesti byly slabý odvar. Válela jsem se po zemi a nebyla jsem schopná se zvednout. Taky jsem myslela, že slepák. Ale když jsem pak měla zácpu, tak mně pak došlo, že to budou větry. Taky jsem už málem jela na ER. Tak ať už je dobře ;-)

In reply to by Jablotro

Věříš, že to už mě říkala už i tchýně, že porodní bolesti jsou proti těmto křečím při zaražených větrech slabý odvárek.... tak jestli je to opravdu tak, tak už mám ten porod natrénovaný :///: no fakt to byla hrůza...doktor říkal: zatnout zoubky a rozchodit, ale já jsem nebyla schopna ani zvednout ruku pro pití, natož tak chodit... :a:

Tak to je paráda, hlavně když to člověk furt všude předem hlásí a pak zjistíš, že ses vůbec namáhala když si to Dr. stejně nepřečte ;-), hlavně, že je teda vše v pořádku a ty sušené švestky prý fakt super pomáhají. já to zatím nějak zvládám i bez nich, ale občas je to taky utrpení :-) pohlaď pupíček a opatruj se :-D

In reply to by catse

říkala jsem si, že jestli ještě k nějakému doktorovi mimo gyn. půjdu, tak to budu všude říkat jak debil aj třikrát, protože cesta na gynekologii s hrůzou, že miminku ten hňup nějak ublížil byla otřesná...někteří jsou fakt idioti. tak pa :a:

13.12.2011

Holky mám dotaz, je tady některá z vás RH neg. tak jako já?? Jen mě zajímá, jestli vám dr. dělal nějaká speciální vyšetření. Jsem v 10+3tt. Můj manžel má RH pozit.

Ahoj, jeslti to je první těhu, nevadí to. Po porodu dostaneš injekci, která zabrání potížím u dalších těhotenství - u těch ti pak berou asi 2x protilátky tím tě jakoby víc sledují.

Ahoj, bohužel s tím mám nemilou zkušenost z letošního září :r: Nebudu tě nejak strašit, problém by byl s největší pravděpodobnotí jen u 2. těhotenství, v případě, že by ti po prvním porodu, potratu, revizi, amniocentéze (odběr plodové vody), atd... nedali injekci anti-D. Pokud se ale u tebe jedná o první těhu nemusíš mít strach. Jen si hlídej, aby ti injekci po porodu dali!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

...mě ji po prvním porodu dali, protože dcerka má po manželovi B+, ale po druhém porodu už jsem včelku nedostala, malý má po mě 0- ... bylo mi řečeno, že záleží na RH dítěte...

09.12.2011

Ahojky :a: ráda bych se připojila k budoucím maminkám, které čekají své drobečky v červenci :) Termín máme stanoven na 8.7.

Ahoj...vítám Tě mezi těhulkama :s: Já mám termín 11.7. takže jsem na tom skoro jako ty.Srdíčko nám tluče také, ale máme problém s myomem, ketrý je docela veliký. Takže budu chodit na utv častěji. Ted jdu v pondělí a docela se bojím. Jsem těhu potřetí. První Sárinku jsem nosila úplně bezproblémově, parádní těhulkování, druhý byl bohužel samovolný potrat a teď doufám, že všechno bude v pořádku a zvládneme to s miminkem obě. Přeji krásné pohodové těhulkování a užívej si to...uteče to :s: Pa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka