Jaňulík 1

09.02.2013

Ahojky devčátka.. :-) Dneska jsem byla v poradně, naposled, na ozvičkách. Pak jsme šly přeměřit prcíka a odpovídáme místo 38+2tt 41tt.

Abys to neměla jako já :-D středa nástup, čtvrtek sekce a v úterý ráno domů :-D
Držím palce Jani, ať vše proběhne jak má a doktoři jsou na tebe milí. Ségra bude v práci po-út a pak víkend. :a:

31.01.2013

Ahojky devčátka.

Jdu se zeptat.. Prosím, je tu nějaká mamča, který se prcík otočil ještě hlavičkou dolů?

My jsme zas obříci prý, už v 36tt jsme měli 3600g dle utz a dneska jsme 37+1 a stále hlavičkou nahoru.

Chtěla jsem si zkusit přirozený porod, ale asi máme mizivé šance.

Díky za info. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,
mě se malá otočila od 38 do 39 tt třikrát a doktorka docela nechápala,nakonec byla naštěstí hlavičkou dole.Měla asi také dost vody,že si takhle řádila,protože se narodila s váhou 4300g.Doktorka mě kvůli tomu zvala na kotroly každý třetí den.A syn se mi otočil až ve 39tt a byl také macík 4500g.Pořád máš ještě šanci,že to zvládne a otočí se...držim pěstičky :a:

Ahoj, mě se Terka otočila den před porodem, v 39tt (51cm, 3780g) a syn se točil 3x sem tam do 38tt (4450g, 54cm) zůstal naštěstí správně, ale je fakt, že jsem měla moc plodovky, takže měl místo. Držím palce, ať si to prcek rozmyslí! :a:

ve 36. týdnu taková váha?No to je hezký :) Jinak mě se otočil hlavou nahoru někde kolem 33. týdne a už tak zůstal :( Ale četla jsem případy,kdy se otočili i den před porodem,takže kdo ví... ale ve 38. týdnu teda už moc šancí neí,to mi říkali hned :(

05.09.2012

Ahojky holky. Tak mi dneska konečně přišel AngelSounds (použitý, ale ještě v záruce) a nic neslyším. Jsem v 16tt. Mám i sono gel speciální a nic. Ani stetoskopem nic neslyším.
Do toho mi doktorka řikala, že by tento přístroj nepoužívala pořád, jen pro kontrolu. Nevím proč? Kdyby to bylo nějak škodlivé a vydávalo to nějaká záření, tak to snad nebude volně prodejné, ne? Díky za vaše názory a rdy, zkušenosti. :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já angelsounds mám a za mě teda rada: musíš jezdit těsně nad pipkou. Já malýho slyšela dost dlouho těsně nad ochlupením přímo na jizvě po císaři.takže hledat. když na to zaťukáš, slyšíš to ve sluchátkách? Abys neměla třeba špatný kontakt a nešly sluchátka. Jinak jsem slyšela teda i zvuky střev, tepání tepny...
To nevím, jestli to něčemu škodí a abych řekla pravdu, ani mě to nikdy nenapadlo :? . Teď už ho tolik nepoužívám, páč se malej vrtí skoro furt.

In reply to by Kristule

Děkuju moc za radu! Vyzkouším! ;) A od kolikátýho týdne jsi slyšela srdíčko? Jsem 16tt a nic extra. Jojo, poklepání slyším dobře, až moc dobře. I nanášení gelu je strašně citlivý.
Taky nevím, jestli je to škodlivý, mě dr. pověděla, že utz se dělá jen chviličku a třeba jednou, dvakrát měsíčně, ale tohle, každej den by mohlo vadit. Že to jako ještě nikdo nepotvrdil a ani nevyvrátil, ale že třeba za dvacet let na to můžou přijít. Ale na co taky ne, že jo. Ikdyž je fakt, že když dají třeba do prodeje lahvičky kojenecký a až pak po třeba roce prodeje zjistí nějaký vady, nedivila bych se ani. :?

In reply to by Jaňulík 1

Srdíčko jsem slyšela až ve 14tt, od 16tt cítím pohyby :s: . Ale včera jsem schválně srdíčko poslechla, abych věděla, kde je. Končím 26tt a srdíčko mám pořád nad pipkou, buď vpravo, bo vlevo. Mám břicho dost nízko "v kalhotech", i v prvním těhu to tak bylo, takže mi malej pořád leží na močáku.

30.08.2012

Ahojky holky, kde se nechá v Plzni sehnat v obchodě AngelSounds na poslech miminka v bříšku? Děkuji za Vaše rady a zkušenosti. Nemůžu ho nikde najít... Vše Praha a dál.. :-(

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jani je to týden co jsem ho prodala :-(((
Jinak já teda za sebe doporučuji zdravotnické potřeby a klasický stetoskop :-) uslyšíš tam srdíčko 10x lépe než v AngelSounds.
Zdraví Míša s Viki

In reply to by Jaňulík 1

Když vydržíš 14 dnů, tak ti ho ráda věnuji, jestli je tedy pro tebe :h:
Máme se dobře, čekáme na porod a pomáháme tomu jak se dá, zase se mi má narodit obříček, v pondělí jsem byla 37+3 a malý měl odhad 3,5 kg... mazec no :s: :s: :s:
A co ty, můžu tiše gratulovat k :€O: ?

In reply to by Elukiv

No Ty jsi poklad! Mišulko, byl by pro mě, ale samo zadarmo ho nechci! Ale napsala jsem ještě jedný holčině na MMB, zatim nereaguje, tak kdyby mi napsala, dám vědět! Já právě myslela, že jsi ho prodala, nebo máš na mysli ten stetoskop? No ono je to jedno, budu ráda za cokoliv! :-)
Děkuju, jsem na začátku 16 týdne.. :-) Letí to moooc! Budem zas spolu na RD, tak se moc těšim a doufám, že budem se vídat častěji! :-) :h: (jinak pěkná přezdívka tady! ;) cháááápu! :-) ) To jste teda pěkní cvalíčci! Gratuluju a moc se na něho těším! Kdy máš TP? Já jsem od září zas v Dobřanech, ráda bych Tě ještě viděla s bříškem, jak u Viki... :-) :€s€: :h: :kiss:

In reply to by Jaňulík 1

Janičko já mám takovou radost, až mám husí kůži a slzy v očích... Panejo kočičko, koukejte příští týden dorazit. V pondělí jdu do poradny, tak ti dám vědět, termín mám za týden a za 14 dnů, tak uvidím, co mi doktor řekne, protože na porod to u mně nevypadá :-)
Já ti půjčím ten stetoskop, my už ho potřebovat nebudeme, fakt je tam ten prcek slyšet 100x lépe než v tom AngelSounds a srdíčko si pak nahraješ při monitorech v porodnici nebo u doktora do mobilu :-) A až se ti prcek narodí, tak mi ho vrátíš, schovám ho pro ségru :-)

30.11.2010

Prosím, nabídněte kojící polštář pro chlapečka, zachovalý. Chci ho pro sestru jako dárek. :) Moc děkuji. :c:

Kliknutím vložíte smajlíky:
30.11.2010

Holky, prosím, potřebuju poradit. :help: :help: :help: :help:

Od narození malý používám lahvičky Avent. Nikdy s nima nebyl problém. Malá mi ani jiný lahvičky nechtěla. (Ikdyž občas okolo uzávěru ukáply, ale šlo to!) Čas od času jsem vyměnila dudlíky, už to bylo třeba. A teď naposled, jsem koupila celou lahvičku (260ml) i se čtyřma dírkama dudlíkem. A nahoře pod dudlíkem je takový kroužek, kterej se tam nasazuje, (to dřív nebylo, to bylo bez něho a byla čirá, teď je takový jako by mléčná a jinej materiál) pak dudlík a pije, ale za chvíli jí dojde v lahvičce vzduch a dudlík se pomalu vcucává dovnitř a čeká na to, až malá popustí vzduch pusinkou, ale ona na to neni zvyklá,nechává mi všechno, protože jí to nebaví a nejde jí pít.Když jí to popondám, je vzteklá, že jí to chci vzít.A pije sama, takže aspoŃ po dobu, co pije, něco udělám a nemusim čekat, na to, abych popondala lahev na popuštění vzduchu. Dřív pokaždý vzduch šel okolo sám a nikdy s dudlíkama problém nebyl a dělají mi to i zbývaící lahvičky, který nemají ten kroužek okolo a dřív tomu tak nebylo. Jen od tý doby, co jsem koupila nový tyhle dudlíky, ale je mi divný, že to dělá i na origoš lahvičce i ten dudlík, kterej k ní byl? Nemáte někdo s tim nějaké zkušenosti? Co dělám špatně? Moc děkuju za info a pomoc!!!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jani já tedy nevím, my lahvičky nikdy nepoužívali, jen pak učící hrníčky a měli jsme jeden od Nuku a když v něm měla mlíko a sáa a sála bez přestání tak ta násoska se taky zastrčila dovnitř, tak začla řvat, přišla jsem, povytáhla, takhle jsem to udělala párkrát a ona se to naučila, takže jak pila a začlo jí to zalízat tak přestala, aby tam došel vzduch, nebo když jí to zalezlo tak si to prstíkama sama zase vytáhla, tak nevím, já myslím, že to za chvíli pochopí, ne?

Někdy se stane, že lahvičku hodně utáhnu. To se ten kroužek jakoby moc vtlačí dovnitř a nepouští to právě ty bublinky. Musím to malé vzít a odšroubovat, kroužek vytáhnout a nasadit volně a znovu zašroubovat, ale ne tak moc utahovat. Taky se mě to stane, když hodně ohřiju mléko a když to pak zchladím, je to tam taky jakoby přicuclé, musím zase povolit a upravit :o)

Já s tím teda zkušenost zatím nemám, ale nejsou ty velké dudlíky tak dělané schválně, aby si ten vzduch pouštěli sami a učili se pít jiným způsobem než jako miminka? Víš jako příprava na učící hrníčky.

29.09.2010

Ahojky holky, už nevim jak jí naučit... :help: :help: :help:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Díky Lenino. No, vše, co jsi vyjmenovala jsme už zkoušeli a jsme tále nas skleničkách, ona jako sama si požužlá maso, ale jeden, dva kousíčky, víc ani boha a toho se samo nenají. :( Osolený už jsem zkoušela , dneska i osolenou br. kašičku, zvedal se jí kufr. Fakt už nevim, co s tim.. :(
Díky, fakt podvyživeně nevypadá, ale já už chci aby jedla jako člověk.. :-D

No, mě občas Kajka taky nechce, ale výjimečně, třeba uvařené od prababičky.. nechutná.. tak ji nechám tak, a pak se dojí něčím jiným. Nenutím. A skleničku neměla ani nepamatuju.. koupila jsem ted, šly jsme nečekaně ke kamarádce, ale raději jsem to ani neohřívala a dala ji z mého polívku.
Kajka nejvíc chce jíst to co jím já, kontroluje a tak.. takže z mého talíře bez problému. Takže akorát hlídím, aby to nebylo přesolené, moc kořeněné a jinak jí to co já.

13.09.2010

Ahojky holky. Už vám přišel rodičák? A kam se kdyžtak obrátit, aby sjednaly nápravu? Jdu si dneska zažádat na úřad o přídavky na dítě, snad už nám něco dají, doteď jsme neměli nárok, tak to už chci teď v dalším kvartálu zkusit, ale rodičák pořád nikde a tak jsem zas naštvaná! :€{€: Díky za ifno! :k:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Holky moc díky, v poledne už dorazil a byla jsem se i ptát, proč to zdržení, prý napřed vyplácí lidem postižených povodněmi a pak nám. Jak logické... Ikdyž u nás ale žádný povodně nebyly... :00: Ale jako argument dobrej, zavřela mi pusu a šla jsem pryč. :C]]:

11.09.2010

Ahojky maminky a :ooo: :ooo: :€s€:
Dneska je Valince 14 měsíců, letí to šíleně. :c: :girl: :||):

Dneska je nám 14 měsíců
Dneska je nám 14 měsíců
Dneska je nám 14 měsíců
Dneska je nám 14 měsíců
Dneska je nám 14 měsíců

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Díky moc. No jo no, každé mimi je holt raritka a origoš.. :)
Já jsem už v naprosté pohodě.. Díky a Verunka? Jak si vede?Je to kočička, jsem koukala, jak se culí, super!! :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No, zatím nebudu předbíhat ... kdo ví, kdy bude svatba.. jen je možné, že příští rok.. Pokud budeme fungovat pořád pohodově.

tak přeji vše neej k pidi narozeninkám :!k: střech aje fakt boží,naše Niky jí nedělá :P Asi bude poučena :s: Ta první fotka je naprosto úúžasná :\r/ už to holt nejsou ty miminečka,co jsme si přivezli z porodnice :e): Tak at Vám dál Valinka roste do krásy :a: :a:

ahojda, jeee, to je ale krásná princezna - mám doma podobnou - teda mírama určitě, teď jí bude také 14 měs a má přes 12kilo a kolem 82cm... však z ní mám také pořádné bicáky :-D
Přitom já nejsem nějakej tlusťoch... tak snad se ten růst někdy zastaví ;-)
super lízátko!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No to jo, zlatý 4 kilečka.. :) Ale ono to zkraje přijde i to hodně, ale postupem času , to vidíme jinak.. :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka