Iveta K

28.05.2014

Prosím o radu, kdo cestujeme. Chceme jet s partou známých do Chorvatska, ideálně Poreč. Mám dilema- objednat a zaplatit doma nebo zkusit na blint ? Dnes jsem se byla ptát v cestovce a nějak moudrá nejsem. Nabídky nic moc- zatím. Byla bych raději něco najít na místě, uvidím skutečně jak to tam vypadá a věřím, že tam něco najdeme, ale zase jsem slyšela že je to na místě dražší. Máte s tím někdo zkušenost, popřípadě tip na něco pěkného?? Děkuji :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak my jezdíme už 16 let do chorvatska každoročně, a vždy jen tak a hledáme až tam. Dá se s nimi i smlouvat, takže když se nám to zdá drahé, hodněkrát i slevní, než by měli mít třebas týden prázno! Ještě se nám nestalo, že by jsme nenašli něco volného!
A to jezdíme i dvě tři rodiny, a vždy super, my máme tři děti, známí co s námi jezdí taky tři a ségra co s námi jezdí tak jedno, a vždy fakt dobrýý, dokonce předloni jsme se dostali na cenu 6700 na 9nocí za celý apartmán, kde jsme se vlezli ze ségrou, takže úplně super dovča, navíc 40m od pláže a 300m do města. Bylo nádherně - v Tučepi!!!
Celá dovča i s jídlem a cestou a ubytováním nás vychází na +/- 25 000kč
A to i s útratou a myslím,že si tam nežijeme špatně, chodíme i na teplé večeře!

In reply to by Iveta K

my na istrii nejezdíme je tam většinou stejné počasí jako tady u nás, a my máme rádi teplo a to většinou dole už je !! oproti istrii, tak je počasí hodně proměnlivé jako tady u nás. Jinak my jezdíme vždy v sezonu a většinou na konci července začátek srpna a vždy alespoň na 10nocí, to je teda nejméň!! spíše na 13 nocí: :€s€:

Když jsme jezdili do chorvatska tak po špatné zkušenosti s hotelem ... jsme si snažili sehnat apartman bez cestovky.... ale záleží na tom jaké chcete pohodlí.. známí vždy vzali auto a stan nebo karavan a ubytovali se až na místě v kempu ... někde je opravdu pěkné zařízení ... a když se jim tam tolik nelíbilo tak pak jeli do jineho..

09.04.2012

ahoj holky :-) Dodržujete nebo znáte tradici vyhazování vajíček , My vždycky vyhazujeme, i jako děti jsme je vyhazovaly a myslím, že jsem z okolí jediná, kdo to zná :-)Nás to moc baví, s dětmi spousta

Ahoj, taky jsme jako malé chodili za hrad na louku vyhazovat vajíčka. S malou to ještě nepraktikujeme, protože je moc malá, ale určo tradici budeme dodržovat. Jen jsem kolikrát přemýšlela, kde se ta tradice vzala.

Ahoj, taky to znám, říkali jsme tomu popovejšání...=)) Vůbec nevím, proč a jaký to mělo smysl, ale byla to sranda :s: :a:

Ahoj :a: Já tě uklidním,já to totiž znám :///: Chodily jsme se segrou a babičkou taky vyhazovat na louku :one: Jen segra byla vždycky na nervy,že jí nechce :||):

22.02.2011

Ahoj.Chci se zeptat, známá si pořídila sušičku na prádlo a je totálně unešená.Prádlo je prý krásně měkoučké a hlavně, nemusí se moc žehlit :) Tak nad ní celkem přemýšlím,jenže kam s ní?? Tak jsem koukala, že dělají pračku se sušičkou, ale nevím,aby nebylo jedno na úkor druhého.Nemáte někdo zkušenost :? Děkuji za názory a tipy :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak už sušíme :) Šly jsme do té AEG. Jen to ještě musím vychytat :) Něktré prádlo by ještě chvilku sneslo :P Používáte na každé prádlo jiný program,.nebo sušíte pořád na stejný ?
Já to tak mám s mičkou :) Jak svetry?? Ty jsem si tam zatím dát netroufla :) Díky za rady. :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jeee,tys mě pobavila :s: Ale došli jsme ke stejnému názoru,přivezem a někam narvem :s: Ale jo, já myslím,že se vejde :dance: Hlavně když zmizí ty Hymalaje :c: PS: Bude to AEG :)

Ahoj děvčata, manžel mi už delší dobu říká že by jsme si mohli sušičku pořídit, tak teď co jsem se zde dočetla asi zvážím a půjdu do toho- už kvůli těm ručníkům. :one:

Ahoj já mám už 15 let pračku se sušičkou a sušičku jsem použila na začátku párkrát a není to dobré.Kup si sušičku zvlášť to je úplně o něčem jiném.Já bych si sušičku moc přála ale není na ni.Pa

08.02.2011

Tak jsem včera byla úplně hotová.Naše malá ztratila asi před 2 měsíci telefon. Je docela nepořádná, navíc jí občas spoustu věcí sebere Nikolka,tak jsem si myslela,že je někde zapadlý a že se najde.Jenže včera mi přišel výpis za telefon,a on nám z něj někdo krásně provolal 4500 kč :jawdrop: Ještě že máme rámcovou smlouvu s výraznou slevou,protože před slevou bylo provoláno 10300 kč :00: Já myslela, že mě klepne.Aby toho nebylo málo,v mém výpisu bylo 2700 kč za internet, který nepoužívám.Tak jsem tam volala, a milá operátorka mi řekla,že pokud mám v mobilu navigaci,může se připojovat sám,aniž bych to věděla či jsem navigaci vůbec spouštěla ... A prý byl po chvilkách připojený téměř každý den :00: Takže ten internet je vyúčtovyný v pořádku, co natom, že já jsem ho nespustila..... Takže mi přišel bombový účet za telefon, bezmála 10000 kč. Docela síla. Volal jsem kvůli tomu alči telefonu na známému policistovi.Ten mi řekli,že to tam můžu přijít sepsat, ale že to tím končí, že to nikdo vyšetřovat nebude,protože je toho tolik,navíc všechno jen přestupky, a protože teď nemají peníze a téměř nic nejde dokázat, tak , aby došlo k odsouzení pachatele, tak to vrámci úsporných opatření teď nevyšetřují. Takže, pokud nemáte peníze, začněte krást, protože to je u nás naprosto beztrestné. Ještě že zijeme v právním státě.....

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ivet, to je něco teda :-g( , přiznám se, že mne by to totálně položilo, takový účet . Já nevím, co je rámcový účet - ale telefon nejde u operátora v těchto případech zablokovat nebo jinak ochránit? Nikdy jsem to nemuslea řešit, tak nevím :-(

In reply to by vodnanka

No, já jsem z toho taky hotová, Zdeni. Rámcová smlouva je tarif pro významného zákazníka, se spešl slevami, máme ho od Lišky.Proto místo 10300 kč za ten kradený tel. platíme 4500 kč. A když přijdeš na pobočku, tak Tě řeknou, že když máme rám.smlouvu, tak už s tím nic nejde :00: Jinak zablokovat jde.Ale nalá mi neřekla, že už ho nemá....a já myslela, že jí ho někam schovala Nikolka.Sidce jsme ho hledali,ale prohledat úplně celý byt jsem nestíhala.Prostě jsem doufala, že se někde najde..... Manžel mi to samo říkal, no jo, no, Za chyby se platí :O

děs... :( Synovi ukradli taky mobil(vč. bundy a dokladů), nový, okamžitě jsme to nahlásili a prd. Prý to šlo dohledat(říkal operátor), protože dvě hodiny po nahlášení krádeže byl stále zapnutý,ale policajti to bud nevěděli nebo na to sr...li. A taky skoro 10tis v hajzlu. Nu má chlapeček smůlu. :(

Tak jsem dalal na Vaše rady a zkusila ten účet reklamovat. Dopadla jsem jak sedláci u Chlumce. Na to kradený číslo určitě ne, a ten internet také ne, protože tam byly stažené data.Měla jsem si aktivovat internet v mobilu.Ten jsem měla, ale byl v srpnu zrušen. Jenže,my ho nerušili :n: Jak jsem psala, máme rámcovou smlouvu,tak nevíme, jestli je možné, že by nám tro zrušil někdo od nás ??? Prostě nás čeká další kolo, abycho vyhádali alespoň ten internet :spid: Jsem naštvaná jako pes,hlavně, až to půjdu večer zaplatit.se mi pořádně protáčejí panenky ještě teď- S tímto výdajem jsem absolutně nepočítala, hlavně jsou to úplně vyhozený peníze :€{€: Až mi přijde podrobný výpis,jdu s ním na policii, docela bych chtěla vědět, který šťastlivec si na nás vydělal :-/) Snad ani nemusím psát,jak jsem naštvaná :€z€:

05.12.2010

Ahoj :ooo: Tak po delší době vkládám fotečky na ší Nikolky.Nebude věřit,kdo k nám dnes přijel na návštěvu }:) Bráška se segrou byli za četíky,tak mě taky museli navštívit :)

Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))
Našě 17ti měsíční dítě totálně vystresované z čertů :-))

Nikolka působí opravdu velice vystresovaně :s: Je krásná, beruška :girl: a koukala jsem jaká bude fešanda, co jí teta Zdenka uháčkovala, musíš dát mamko fotky :) !

In reply to by Martta

Jee. Marti,díky moc. Zrovna jsem přemýšlela,že se tady nějak míjíme,co ?? Koukala jsem,že jste taky pořád nemocný :O Už aby byly ty chřipky za náma :h: Přitom je zrovna tak krásná zima, teda až na ty silnice :) Snad se taky někdy sejdem.Ten podzim jsem nestihla,měli jsme teď šílenej blázinec v práci.Teď už snad bude klidněji :a:

In reply to by Iveta K

Ahojky, jj, vždycky se minem :-) Je pořád marod, už mi z toho hrabe a koukala jsem že Nikolka teď taky :-( Snad se z toho rychle dostanou broučkové :girl: :cc):
Já to vidím na nějakej jarní srazík ( po roce :c: ) ;)

Ivet, ona je tak krásná holčička!!!
Jinak jak jsi na tom? Já už začala i hledat to stavebko na netu, protože už to chci mít z krku.

21.09.2010

Ahoj.Tak konečně vkládám fotečky čepičky od Vodanky.Moooc se jí povedly :) Děkujemeeee :a:

4epičky od Vodanky
4epičky od Vodanky
4epičky od Vodanky

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jee,to ses mohla stavět.Tvoje teta se jmenuje Jiříková ?? My bydlíme 5 dům za hasičárnou,jak se jede do bytovek,jestli víš :)

In reply to by Iveta K

už jsi mi to jednou říkala, že bydlíte tam, jak jezdíme k nim, ale nepamatovala jsem si kterej domek. Jojo, je to Jiříková, bydlí hned v tý první bytovce - jak jsou jakoby kolmo k silnici. 5. dům za hasičárnou, ale po který straně? Vim kde je tam to pekařství - nebo už tam není pekařství? teď nevím....
Příště váš domek budu vyhlížet :qu: , jen mi ho musíš víc popsat :s:

05.08.2010

Ahoj,scháním staré leporelo z mých dětských let "Můj Míša". a "Vařila kočička kašičku" Nemáte je některá?? Ráda bych je koupila,ale bohužel je nikde nemají. :)

Kliknutím vložíte smajlíky:
10.05.2010

Tak i já konečně vkládám fotky z našeho suprového srazíku

Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků
Fotky z velkého srazíku červíků

Bezvadný Ivet, no vidíš. :qu: :qu: :qu:
Tak doufám, že nám budeš Nikolku :h: ukazovat častěji :one: :w: :w: :w:
Bylo to super, jo řidičák i občanku jsem měla u našich :s: :s: :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To jo :s: Nápadníků měla :s: :s: :s: Budeme muset jezdit častěji :ooo: :ooo: Už se mooc těším :\x: :\x:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka