Avent lahvičky??? | Moje těhotenství.cz

Avent lahvičky???

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Holky, prosím, potřebuju poradit. :help: :help: :help: :help:

Od narození malý používám lahvičky Avent. Nikdy s nima nebyl problém. Malá mi ani jiný lahvičky nechtěla. (Ikdyž občas okolo uzávěru ukáply, ale šlo to!) Čas od času jsem vyměnila dudlíky, už to bylo třeba. A teď naposled, jsem koupila celou lahvičku (260ml) i se čtyřma dírkama dudlíkem. A nahoře pod dudlíkem je takový kroužek, kterej se tam nasazuje, (to dřív nebylo, to bylo bez něho a byla čirá, teď je takový jako by mléčná a jinej materiál) pak dudlík a pije, ale za chvíli jí dojde v lahvičce vzduch a dudlík se pomalu vcucává dovnitř a čeká na to, až malá popustí vzduch pusinkou, ale ona na to neni zvyklá,nechává mi všechno, protože jí to nebaví a nejde jí pít.Když jí to popondám, je vzteklá, že jí to chci vzít.A pije sama, takže aspoŃ po dobu, co pije, něco udělám a nemusim čekat, na to, abych popondala lahev na popuštění vzduchu. Dřív pokaždý vzduch šel okolo sám a nikdy s dudlíkama problém nebyl a dělají mi to i zbývaící lahvičky, který nemají ten kroužek okolo a dřív tomu tak nebylo. Jen od tý doby, co jsem koupila nový tyhle dudlíky, ale je mi divný, že to dělá i na origoš lahvičce i ten dudlík, kterej k ní byl? Nemáte někdo s tim nějaké zkušenosti? Co dělám špatně? Moc děkuju za info a pomoc!!!

Obrázek uživatele Jajda007

Jani já tedy nevím, my lahvičky nikdy nepoužívali, jen pak učící hrníčky a měli jsme jeden od Nuku a když v něm měla mlíko a sáa a sála bez přestání tak ta násoska se taky zastrčila dovnitř, tak začla řvat, přišla jsem, povytáhla, takhle jsem to udělala párkrát a ona se to naučila, takže jak pila a začlo jí to zalízat tak přestala, aby tam došel vzduch, nebo když jí to zalezlo tak si to prstíkama sama zase vytáhla, tak nevím, já myslím, že to za chvíli pochopí, ne?

Obrázek uživatele mirkaberkys@seznam.cz

jo, tak lahvičky Nuk mi to taky dělají.

Obrázek uživatele sucham

Někdy se stane, že lahvičku hodně utáhnu. To se ten kroužek jakoby moc vtlačí dovnitř a nepouští to právě ty bublinky. Musím to malé vzít a odšroubovat, kroužek vytáhnout a nasadit volně a znovu zašroubovat, ale ne tak moc utahovat. Taky se mě to stane, když hodně ohřiju mléko a když to pak zchladím, je to tam taky jakoby přicuclé, musím zase povolit a upravit :o)

Obrázek uživatele mirkaberkys@seznam.cz

Já s tím teda zkušenost zatím nemám, ale nejsou ty velké dudlíky tak dělané schválně, aby si ten vzduch pouštěli sami a učili se pít jiným způsobem než jako miminka? Víš jako příprava na učící hrníčky.

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Holky díky za info. Ale fakt nevim, čim to může bejt. Sad Do teď to nedělaly... Sad Malá je hned vzteklá. A já za ní, začali asi dělat šmejdy, zkusím to teda jen tak mírně utáhnout a uvidíme. :+^*:

konizace - problémy

Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Prima adopce

Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

Ahojky květinky ,tak včera to bylo už půl roku co Adrianka přišla na svět Srdce . Hrozně rychle to utíká ale musím říct, že si fakt maximálně užívám každý den. Je to náš pokládek a to nejcenější co máme :s: .

Holky, prosím, potřebuju poradit. :help: :help: :help: :help:

včerejší výtvory...

Holky pomooooc,

Ahoj holky,
hlásíme se po poradně v 36.tt. Vše je v pořádku, malá sestouplá, je hlavičkou dolů, čípek 1,5, zavřený, tep miminka 134/min. Dělal mi stěr na streptokoka, výsledky budou v pátek a od příštího týdne začínám chodit do nemocnice. Už jsem se objednala a první návštěva je v úterý 7.12., bude i KTG.

Byla tady diskuse o tom v jakých mléčných výrobcích neni cukr.Že lipánky jsou špatný.Nevím koukala sem na jogurty a všude je stejně cukru i v aktivii at je bílá nebo ochucená. Jen asi holandie bílý možná nemají cukr ale nevím tady jí neměli. Jaký na to máte názor vy dávat nebo nedávat dětem?

Ahojky Tety a kamarádi,jak se máte,a jak Vám jdou přípravy na Vánoce? Taky se Vám jdem ukázat jak s maminkou vypadáme. Mějte se krásně

ahoj holky zajimaly by me vase nazory zda chodite ven s prcky kdyz jsou mraziky pod -5.vim ze do poradny musim jit i kdyby bylo -20 ale takove vychazky po okoli,ne do obchodaku.nam je pul roku,myslim ze by ta pul hodinka neuskodila.

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli je možné změnit vycházky.Jsem na rizik.