Kubík má nový kočárek

05.05.2010

Kubík dostal nový kočárek tak snad se mu v něm bude líbit, brášku jsme museli taky vyfotit musel ho vyzkoušet :s:

Kubík má nový kočárek
Kubík má nový kočárek
Kubík má nový kočárek
Kubík má nový kočárek

já mám podobný kočárek pro malou Zopaviper 3 a je super...malí s v něm tak líbí,že mi do něj leze aj doma :)

In reply to by mařenka.l

Jo tak to je fajn :€s€: já doufám že se i malému bude v něm líbit ,doma do něj chtěl taky sám :///: .Tohle je Babypoint Mark 3. :) Snad nenajdu nějaké mouchy a budem spokojení.

In reply to by Petra 82

Ahojky, myslim, že to byl buď tenhle a nebo jen jiný výrobce, ale hodně nám ho chválili v prodejně , že se dá i složit do takovýho balíčku, že jde i do letadla nad hlavu do zavazadlovýho prostoru :) A že je to jeden z nej odpružených kočárků :) ??? Chceme do něj taky jít, tak uvidíme. :) Snad nebude problémový

In reply to by Jaňulík 1

Jo :+^*: za info. Když mám přišel tak se manžel ptal jestli jsem neobjednala kočárek pro panenku :s: fakt v malé krabici takže s tím rozložením to je pravda :) . Měli ho za parádní cenu, takže jsme do něj tak šli odpruženej je pěkně a má i okýnko ve stříšce to mě překvapilo protože to prodejce neuváděl. :)

In reply to by Jaňulík 1

Ahoj tak už je odzkoušený Kubíčkovi se v něm moc líbí :) je širší než klasické golfky je lehký a fakt je pěkně odpružený moc dobře se s ním jezdí zvládá to v pohodě i naše malá 5 let.Jen má malý košík takže to není na nějaké velké nákupy :///: ale opravdu jen na drobnosti ale celkově jsem spokojená. Koupili jsme ho tady http://www.detatko.eu/zbozi/4582/Golfove-hole-Babypoint-Mark-3-modra-ze… co jsme koukali tak ho mají nejlevnější :)

In reply to by Petra 82

Moc díky! To jsi mě mile překvapila, protože jsme se na něj byli dívat n obchodě a tam za něj chtěli 3200kč. Ale jednou jsme už kupovali kočárek přes net a nedokázala jsem si pak představit, že by se nějak reklamoval přes net. Myslíš, že topůjde v pohodě? my ho ten první měli až z Olomouce.. :( A pak se nám nechtělo ho reklamovat a tak jsme ho prodali.. :)
Chceme se čtyřma kolečkama, uvidíme, ale zrovna černej nemají. :(
Snad dorazí do té doby. Moc díky za info, jsi hodná! Papa Jaňulík

In reply to by Jaňulík 1

Tak já myslím že by s reklamací nemě být problém ale žádnou vlastní zkušenost teda nemám :? My takhle nakupujem hodně věcí přes net ale třeba telefon jsem taky raději prodala stejně bych si musela koupit jiný a teprve potom reklamovat :) ,takže doufám že k reklamaci nebude důvod :s: .Jestli jste koukali v obchodě na černý tak u těch tříkoláku je ten černý taky o tisícovku dražší :? .

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka