Makak

28.06.2012

Holky, mám velkou prosbu, která byste mi mohla nascenovat manuál k sestavení sportovní sedačky na atlantic espiro..... Máme ho po dceři a nemůžu najít papíry a Vojta v té sedačce propadává, takže je něco špatně:( Moc, moc prosím :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:
03.06.2012

Maminky, ráda bych se zeptala, zda bych měla dát UM na noc nebo né. Přes den kojím, přikrmuji už příkrmy. Na noc mi sní celou dávku kašičky, ale i tak se probudí po těch 3-4 hodinách a pak jedem co dvě hodiny, pocucá si a spí, ale už je to docela únavné, tak jsem si myslela, co zkusit na noc mu dát třeba Hami hajaja? Myslíte, že by to mohlo mít nějaký účinek? Trpíme dost na bříško, čekala jsem, že pevnou stravou se to upraví, ale je to pořád stejné.Malý mi třeba i hodinu po jídle krká, z postýlky už má trauma,jelikož tam ho to chytá asi nejvíc a kolikrát k němu jdu i 4x, zvednu, krne a jak se vykrká, usne. ALe tím, že po nočním kojení nechce říhat, tak se probudí a jak často pije, tak si myslím, že se budí z bolení bříška, ale bez prsa neusne. Snad by ho to UM mohlo více zasitit, aby ta první pauza byla třeba delší. No nevím
Předem moc děkuji :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky ja sem zoufalá a už nemužu mali ma deset měs to co vnoci dělá je nepopsatelné na noc kaši přes den pevná strava dostupná deseti měs,v 23 hod začne řve dam mu mléko čaj nechce a na pul hodky dřímne a začne a co deset minut řev do 4 rana pak dám mléko usne ale mezitím zase vstavam utišuji,moje nervy proč mám další dvě děti a musím fungovat přes den kdysi to bylo lepší jak se narodil ale ted je to čím dál více horší jsou dvě varianty zuby a větry které nás trápí

Ahojky ja sem zoufalá a už nemužu mali ma deset měs to co vnoci dělá je nepopsatelné na noc kaši přes den pevná strava dostupná deseti měs,v 23 hod začne řve dam mu mléko čaj nechce a na pul hodky dřímne a začne a co deset minut řev do 4 rana pak dám mléko usne ale mezitím zase vstavam utišuji,moje nervy proč mám další dvě děti a musím fungovat přes den kdysi to bylo lepší jak se narodil ale ted je to čím dál více horší jsou dvě varianty zuby a větry které nás trápí

Hold to buď vydržíme a nebo zkusíme zabojovat... Nejhorší je, že ani dudlík mi nikdy nevzal, to by nám tu situaci trochu ulehčilo

25.05.2012

holky, které jste mi odpovídaly, moc děkuji a tady je tofečka. Ani jsem si nevšimla, že se nenahrála a pak se mi jí podařilo uložit pouze do blogu.
Děkuji

Srostlé prstíky u nožičky-s fotečkou

Ahoj,
můj manžel je má přesně takto srostlé. Když si zlomil obě paty při sportu, tak sestřička v nemocnici (bylo mu 25let!) dostala záchvat smíchu a až tehdy si toho všiml :s: . No a naše dcerka to má po něm. Vůbec, ale vůbec to neřešíme, známí si v porodnici dělali srandu, že dá všem ve vodě "naprdel", protože blány nemá jen tak někdo :-) . Vůbec se tím netrap, ber to jako normální věc, když z toho budeš mít "trauma" ty, tak to přeneseš na dítě a přitom vůbec o nic nejde :-) .

Ahojik nedávno jsem to taky strašně řešila. taky jsme s manželem to objevili naši milované Kristýnce na nožičce, máme to úplně to samé a jsem z toho taky docela hodně přešla. Ale všichni mě uklidnují, že je to normální a že se to ztratí, ale máme úplně na chlup to stejné, jen na jedné nožičce :-(

Ahojky, já to mám, na obou nohách ale trošku míň a nikdy jsem to neřešila. Jen kdysi mi někdo říkal, že srostlé prsty mívají čarodějnice :s: Janča

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

zda to jde třeba nějak chirurgicky upravit? Jde mi hlavně o to, abychom neměli nějaké pohybové problémy,což je asi hloupost, ale tím, že jsem se s tímto ještě nesetkala, tak jsem vyjukaná, ale je fakt, že dnes už se tomu směju:) Je fakt, že kluk to snad tak moc řešit nebude:)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

zda někdo tuto abnormálii nemá a nic:) Tak hold to beru tak, že Anetka má hemangiom na čele, tak Vojtík musí mít také něco jiného:)

25.05.2012

Holky, až teď v půli roce si chlap všiml, že náš Vojtík má srotlé dva prstíky u nožičky, každý má kloub, kost, tak možná, jen ta mezírka není jak by měla. Přikládám i foto. Kdyby jste některá měla zkušenost, budu ráda za info. Podle mě se to ukázalo až jak mu roste nožička, stříhám mu nehtíky a ničeho jsem si nevšimla:(

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojik psala jsem i na předchozí odpověd. my máme to samé úplně. jestli chceš uklidnit pošli mi mejlíka, pošlut i fotku, snažila jsem se to tady nějak k tobě vložit aby jsi to viděla jo a prsoímtě přesně v půl roce si toho všiml taky manžel jo. do té doby nic. a zdá se mi ted ji táhne na 8 měsíc že je tomenší než to měla. že se to fakt asi ztratí teda.

Ahoj, nám když se narodila Anetka, tak si tchýně všimla, že má srostlé prsty na ruce. Dr. ji pak přišel prohlédnout a zjistil, že má srostlé prsty i na obou nožičkách (přesně tak jak vy). Na rozrušení jsme šli na operaci, ale jenom na ručičce, na nožičce, pokud to nevadí pohybu (což nevadí) je prý zbytečné dítě trápit a navíc to má sklon po operaci chytat infekci a špatně se to hojí, takže žádná sláva. Pokud bude malá chtít, může si to nechat rozrušit v dospělosti, ale podle mě to není vada na kráse, i když pravda, děcka jsou v dnešní době kruté. :a:

ahojky já mám srostlé prsty na nohou mám tam bllanku mezi druhým a třetím a muj syn to má po mě... nijak to neřeším nepřekáží mu to.. měla jsme i šest prstů na ruce a syn je měl po mě.. jen se to zaškrtilo a upadlo..
no ty vady má po mě holt..

Moje kamarádka to má. Když byla malá tak asi nebyla moc možnost operace nebo jí to rodiče nechtěli udělat, to nevím, ale žije s tím v pohodě a nevadí jí to, jen prstový ponožky si musela přešívat :s: ale pokud jsou kosti oddělené a je to srostlé jen kůží a svalem, tak by to mělo jít oddělit bez problémů. A netrap se, jsou horší věci :a:

01.05.2012

Ahoj holky, chtěla jsem poprosit ty, které jezdíte svým prckům nakupovat do Německa, kolik se tam pohybují ceny? Máme sice 60km, ale myslím, že při větším množství by se určitě oplatilo. Zajímají mne především kaše, které tady zn. Babylove stojí 50,-, skleničky, které se tady pohybují okolo 30,-, ubrousky, plenky, šťávičky. Prostě to, co nakupujete a oplácí se. Moc děkuji za informace :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:
28.03.2012

Holky, prosím, co si o nás myslíte? Vojtíšek má za týden 5 měsíců a od minulé kontroly před 3 týdny nabral 250g, což jindy měl 300 za týden. Je mi jasné, že se třeba zpomalil, ale je to čím dál tím víc nespokojené miminko. Někdy vydrží přes den dvě hodiny, jindy jen hodinu bez mlíčka. Noce jsou děsný, to chce kozu co 1,5, tedy od první 3 hodinové pauzy. Přijde mi, že pije strašně krátko. Když přestane, tak mi mlíčko po zmáčknutí teče. Hodně krká, tak nevím, zda by to nemohlo být i bříško? Dneska jedeme ke dr. na převážení a poradíme se co dál.... Včera jsem jí volala, zda bych nemohla dát kašičku, ale to odmítla, že raději UM, já jsem z toho špatná :r: Vojtík vidí prsa a je blahem celý bez sebe. Dudlíka odmítá, flašku jen cucmá a kouše, neví, co s ní....
Váhám, zda UM vyzkoušet a nebo to prostě přetrpět?

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by jance

děkuji za radu, že jí mají i v DM. V té lékárně jí měli jen 600g za 250,-. Lékárnice právě řekla, abysme nejdříve zkusili tu Sunarku. Škoda, že jsem to nečetla dřív, dneska jsem byla ve městě. Sunarku mi vyblinkal, takže dáme nějaký den pauzu a pak jdu do té Sinlac :a:

06.03.2012

Holky, mě je úplně na nic! Ráno mi volala moje mamka, že u nich pod okny je mrtvola a že to vypadá na mladou holku, která bydlela o patro níž, která má čerstvé miminko. Teď mi řekla, že je to opravdu ona, že dojeli domů její rodiče s bráchou. Je to tak spořádaná rodina, slušná holka, že tomu nemůžu věřit. Zmařený život 25 leté holky a miminko, které už nikdy nepozná svojí maminku :r: Pravděpodobně to musela být laktační psychźa, jinak si to nikdo neumí vysvětlit.

Kliknutím vložíte smajlíky:

miminko měla doma jen pár dní, mělo se narodit 24.2. Taky si říkám, že by přeci její maminka něco poznala, ale prý to může být i minutový zkrat,no děs :( Asi, kdo to nepozná, tak nemůže vědět, co se dotýčné odehrálo v hlavě, já si to nedovedu představit.... Pořád je mi z toho na nic a když se kouknu na ty mé zlatíčka, chce se mi brečet :r:

No já mam uplně husinu jak to čtu.. :( no určitě laktační psychoza.. co ty nervy s někým dokážou udělat.. :( že to na ní někdo ale nepoznal že je na tom třeba špatně.. :? Achjooo.. fakt děs.. :n:

pro pána jána.myslíte,že když se rozjede laktační psych.,že to ta dotyčná sama sobě nepřizná?že necítí že je něco špatně? když mám blbý den, prostě depku,tak si řeknu jo mám depku ráno to bude dobrý.ale když cítím,že je to horší,tak s tím něco udělám,najdu si pomoc. nebo prostě to jako nevnímám ?

04.03.2012

Holky, chtěla jsem se zeptat, zda kupujete botičky pro své prdelinky i v CCC? Já o tomto obchodě slyším prvně, spíše jsem vsázela na osvědčené, ale švagrová psala, jak pěkně a levně nakoupila, tak se chci zeptat, zda máte zkušenost a zda jsou jejich botičky atestované?
Předem děkuji :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak já s nimi mám zkušenost normální-tudíž tam se dají vybrat botky,co vyhovují i ty,co jsou úplně špatně :( jak píše maminka dople,neřídím se značkou,ale tím,jaké má mít bota parametry a když se snažím,tak v Deichmannu i CCC vyberu ty správné-tudíž ohebná podrážka,zpevněný kotník,netvarovaná vložka,široká špička... To že boty vydrží půl sezony mě jaksi nevzrušuje,protože noha mu stejně za tu dobu vyroste a je třeba kupovat nové,takže letí do koše :) ale je pravdou,že to děsně ničí na odrážedle,takže ani dražší botky by nejspíš nevydrželi.Takže ano,za mě tam klidně nakup,ale pořádně vybírej které :) Osobně mám spíš špatnou zkušenost s nakupováním bot ve sportovní obuvi,zvláště značkové typu adidas a nike jsou úplně špatné,špatná podrážka,tvarovaná vložka,neohebná podrážka,no prostě hrůza :00: až budou malému stačit boty na dvě sezony,tak nejspíš zainvestuju do materiálů,co vydrží víc,ale takhle mi tyhle boty vyhovují :)

Já jsem malé kupovala botičky vždycky v deichmanovi, ale loni jsem sháněla bílé botičky na svatbu. Sehnala jsem je až v CCC ještě jsem jí tam zrovna vzala sandálky na léto a já jsem si kupovala bíle balerínky k šatům. Všechny botky zatím drží, a to i přes to, že byly fakt hodně nošené. Jsou jenom běžně opotřebené. Já bych se toho nákupu tam nebála.

Já mám dvouletou cácorku a zatím jsem kupovala botičky jen u Essi-ale ten obchod u nás zrušili, tak poté v protetice a byla jsem max. spokojená.Já když jsem viděla botičky v Deichmanu, tak mi přišly fórové ty levnější. Já dbám na to, aby měla v botičce pevnou nožičku a zatím jsem kupovala jen se zvýšenou patou. Četla jsem i na netu, že CCC jsou botičky polského výrobce a že na kvalitě poslední 3 roky dost upadly, takže jste mě jen utvrdili v tom, že raději koupím jedny kvalitní jarní za 600, než dvoje po 400,- a nekvalitní. Dcera mi i zimu trávila v jedněch botech a v pohodě. Koupím ještě jedny pláťáky na písek a bude. :a:

Ahojky,
já jsem teda botky v ccc koupila jen jednou a hned jsem se vracela na reklamaci. Kupovala jsem tam malé balerínky na léto a jedna bota byla o dost znát větší a světlejší. Když mi to paní chtěla vyměnit tak to bylo v každém páru to samé.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka