Barbarella

17.09.2011

Tááák holky zakládám anketku, jak si říkáte s manželem, partnerem?
Mě manžel oslovuje většinou Baruš a Lásko, já jeho Fili nebo Lásko.
Jinak oslovení lásko, miláčku, když je v tom trochu ironie nebo recese beru, ale králíčky ušáčky, medvídky...a zdrobněliny? nooo to si nedovedu představit, že bych tak manžela oslovovala. Jooo, ale proti gustu žádný dišputát, tak co? Koho máte doma? Karly, Pepíky nebo zvířátka? :s:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak on mně říká většinou Baruš a já mu dřív říkala šéfe, šéfíku, šéfíčku a teď nejčastěji Kuliferdo nebo Pepčo. A když mě vytočí tak taky někdy Pane Bože a on na to: "Jé tys mě poznala?" :00:

04.09.2011

Holky, máte doma sedací vak? Jak se na tom sedí, popř. dejte odkaz na ten, co máte doma :-) .
Jooo a ještě, jaký máte tyčový vysavač a jste s ním spokojené?! Mě se dnes už asi po 150 urvala hadice a nemám na to nervy :s:
Díky za tipy.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

vorwerk mám a je super,hlavně pytle nám vydržej půl roku a to vysávám 2x denně. Sou sice dražší a na objednávku,ale fakt vydržej dlouo

06.07.2011

Ahoj holky, kdo z vás byl s prckem u urologa na přetažení? Kolik malému bylo a jak to probíhalo? A co rekonvalescence? Já byla "zastáncem" přirozeného vývoje, jenže jsem potkala kámošku, co dělá na urologii a ta mě teda dost vyděsila, že to nechávám tak..... Tak jsem se k nim objednala, doktor malému napsal mastičku na uvolnění kůžičky s tím, že za dva měsíce máme přijít na přetažení. Jsem to s ním probírala, že jsou dva "tábory" názorů na to, tak na mě hleděl, že ano jsou dva tábory, ale ohledně toho zda přetahovat od malinka, nebo až od jednoho roku a později, ale že názor, že když je zúžení (což u malého našeho je evidentní) tak to nechat být, je prý úplná kravina! A čím dýl bych to odkládala, tím hůř by to malý nesl :( . Taky říkal, že je blbost to "násilně urologicky" přetahovat před druhým rokem.... Jo a uklidňoval mě tím, že je to fakt bolestivý zákrok, ale že většina klučíků už odchází z ordinace bez pláče. Teda nikdy jsem nebyla taková cíťa skrz zdraví svých dětí, ale tahle návštěva se mnou pěkně zamávala a už se bojím co bude po prázdninách. Tak prosím zkušenosti sem! Díky.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak, tak. Přetahování je jako čištění zubů = každodenní činnost :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No to už se musí přetahovat každý den při koupání. Chlap si taky musí pinďu přetáhnout a umýt každý den, no nemusí, ale měl by :s:

In reply to by Štěpula

Aha, moc děkuju. :€s€: To jsem fakt zvědavá... :) Já jsem ze tří holek a z rodiny bez otce - naprosto španělská vesnice :n: I v navazování rozhovoru s chlapy mám dodnes trochu problémy...Ještě že mám manžela, že vím, jak to aspoň vypadá :s: :s: :s:

Ja jsem taky slysela ze se to nema resit.Maly ma dva roky,pretahovat mu nejde ale nikdo s tim nic nedela,ani dr.na to nic nerikala,jen rikala neco o prohlidce ve trech letech,tak asi az pak se to ma resit,nevim.Ale proste my mu ji taky nepretahneme ani o kousek

07.04.2011

Tak děda nám dnes dodělal pískoviště :-) . Minulé pískoviště bylo barevné, ale už shnilo, tak teď to bude styl aláá pergola.

Pískoviště pro inspiraci
Pískoviště pro inspiraci
Pískoviště pro inspiraci

To je parádní... taky bych brala takové pískoviště a hlavně tu zahradu k němu... budeme mít jen malý dvorek a když tam zaparkují naše auta včetně Drobka a dědovo auto, tak už se tam skoro nic nevejde... no, co nadělám... chtít v centru města zahrádku by bylo jaksi rozežrané... ;)

to je parádní pískoviště, to se dědovi moc povedlo :one: a tys to pěkně dovymyslela s rolovací plachtou :one:
tak kdy nám ho dovezete? :€):

25.03.2011

Ahoj holky, znáte nebo máte doma někdo hasiče profíka? Potřebovala bych vědět, kolik asi bere peněz, po cca 10-15ti leté kariéře?

Kliknutím vložíte smajlíky:
01.03.2011

Já tak nad tím přemýšlela jestli je něco, o čem bych řekla, že opravdu umím???! :-D Malovat, háčkovat, dělat nehty, zdobit dorty.... nooo je toho hodně, ale pořádně neumím nic :-D ,tak ze všeho trochu a hlavně u toho nevydržím. Takže u mě - jako dítě jsem hrála na klavír, vydrželo mi to asi tři roky :-( . Pak přišla kytara, jako samouka mě to vzalo a bere dodnes, ale je to spíš jen pro mé domácí dětské publikum. Taky jsem zkoušela háčkovat!!! Vodňanko a spol. teď bacha :s: , dle návodu odsud a youtube jsem začala háčkovat čepku na nejstarší dceru, pak jsem to přehodnotila (dle vývoje), že to bude spíš dobré té mladší a nakonec ji nosí panenka :s: . A tak je to se vším, něco se mi líbí, hned to musím zkusit, ale vydržet u toho tak, abych to dovedla do dokonalosti :00: , no jooo zkusit se má všechno :-) .
Když to tak shrnu, tak u mě vede v "umění" : řízení auta, zvládám i kolo a brusle :-D, vaření, pečení, rychlé psaní všemi deseti ..... nooo jinak už mě nic nenapadá :-( a teď tiše doufám, že si ještě na něco vzpomenu :s: . Co mi tedy dělá radost, je to, že mi všichni říkají, že jsem holka do nepohody a zmáknu i chlapské práce... ale ty klasické ženské tak ty vám už dopředu zááávidím :-) Tak holky šup! Pochlubte se, jak jste na tom vy?!!!

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj holky,četla jsem pár příspěvků z jste šikulky :-)
Já hrála 8let na keyboard, byla jsem na fůru soutěží,ale všecko jen v rámci ZUŠ takže jak jsem skončila strřední tak jsem s tím sekla, na konzervě to není. Jinak jsem i hodně zpívala. Ohledně šití obdivuju všechny co to umí, u mě je kumšt zaštupovat ponožky :DD Doufám že umím dobře vařit když jsem kuchařka :D

Bezva anketa :)

Jste šikulky, v dobrém závidím. No, přemýšlela jsem, v čem jsem dobrá já, musím uznat, že v ničem... No, vlastně v něčem ano, v nešikovnosti :D Když šiji, jsem schopná si prošít ruku, když se snažím namalovat, píchnu se řasenkou do oka a tak by se dalo pokračovat dál :)

16.01.2011

Byla jsem teď nedávno na svém bývalém pracovišti a kolega byl úplně na dně,že asi jeho manželce přeskočilo, začala na něj neskutečně (prý bezdůvodně) žárlit a projíždí mu všechny osobní věci, mobil, mail... jemu, že to nevadí v tom smyslu, že nemá co tajit, ale je zklamaný, protože si celý život věřili a teď po 20ti letech manželství začala bláznit. Tak mě napadlo, jak je to u vás? Kontrolujete manželovi mobil, maily, kapsy...dopisy atd??? (myslím v klidovém stavu, kdy není největší hrozba nevěry :-D )
Já tedy v žádném případě, já jsem byla v šoku společně s kolegou, protože mě by to ani nenapadlo. My to doma bereme, že to jsou opravdu naše osobní věci a ač jsme manželé, tak jsme tady na tom světě pořád každý sám za sebe a máme svým způsobem i své soukromí. A hlavně si věříme.

Kliknutím vložíte smajlíky:

v životě mě to ani nenapadlo a nevím,jestli bych se k tomu někdy snížila :) Ono totiž podle mě co oči nevidí,to srdce nebolí a jak tady bylo nedávno psáno,věrnost se nedá dokázat,takže podle mě když jednou začneš,budeš hledat pořád a nebudeš spokojená nikdy-když nic nenajdeš,tak budeš hledat dál a když najdeš,tak budeš akorát zklamaná.K čemu to je?? :) jo a to je pradva před praním taky kapsy projíždím,protože manža tam neustále nechává kapesníky a pak jsou z toho mokrý koule po kapsách :)

Tak to jste mě holky potěšily, že nejsme fúrie :-D . A s tou pračkou - to mě nenapadlo, tak to kapsy projíždím taky, i když teda už jsem vyprala kde-co, se divím, že ještě pere. Hřebíky, hračky, bombony, no nejvíc mě štval mobil :jawdrop: . Teď už si dávám fakt bacha a to dvojnásob, protože teď mi tam přihazuje malý prcek, takže jsem už zachránila ovladač na televizi, sluchátka od pc, klíče...atd :-) .

Kapsy projíždím-před tím než dám prádlo do pračky,páč ten můj je na to hroznej,jinak bych prala drobný a kdejaký papírky. Jinak SMS ani maily nijak nekontroluju,ale když si chce jeden z nás od druhýho přeposlat třeba fotku z telefonu,nebo kouknout na něčí číslo,tak to není problém-po zeptání,samozřejmě :a:

Nectu jeho sms, aniz by mi to sam rekl, jako, kdyz ridi atd, emaily mame taky sve, hesla nezname, tohle je kazdeho soukromi a tak to i respektujeme...my i na FB jsme oddelene(nemmame se v pratelich)....soukromi je soukromi....nic ale pred sebou netajime, vse si reknem a verime si hlavne a o tom to je;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka