jance

07.05.2013

A stalo se a i já bych teď potřebovala nějakou radu..., co s mou 4,5 letou dcerou?

My měly dost šílený záchvaty a to vcelku kdekoliv nebo spíš čím měl větší publikum tak to bylo lepší...
Nám pomohlo to že jsem byla naprosto v klidu a nenechala se vytočit..řekla mu že mi to vůbec nevadí a že jdu domů a on se zvedl ze země a šel za mnou..jestli povolíš bude si s tebou dělat co chce jsou to mršky vyčůraný a zkouší kam až můžou zajít.

Moje už téměř čtyřletá dcedra venku tyto záchvaty už naštěstí nemá, to jsme si odbyli mezi 2 - 3 rokem, to byl masakr :s: ale doma se vzteká pořád, já se s ní nemažu, snažím se jí vůbec nebít, občas to nejde a plácnu ji přes zadek, ale je to vyjímečně, spíš jak začne kvůli něčemu řvát, knourat a či tak jinak, tak ji pošlu za dveře, kolikrát to pomůže a uklidní se, než tam odejde, kolikrát je to silnější než ona, já ji odvedu za dveře a tam se vztekne ještě víc, piští, kope, ale je to tak na pět minut a pak příjde jako beránek, venku mi to (tuk tuk)naštěstí už nedělá, ale mám zase práce nad hlavu s malým (příští týden oslaví druhé narozeniny), páč ten je čímdál horší a mívá hysteráky i venku a takové, že jak není po jeho, lehá na zem, háže rybičky, kope nohama a piští, sranda, když to udělá na silnici, tak ho jen chytnu odvleču na bezpečné místo a nechám ať se uklidní, většinou když si ho nevštímám je do minuty - dvou klid a jde zase normálně s náma :s: ale lidi koukají taky jak na blázny, v obchodě to tam vytírá celkem běžně, jak jdeme kolem bonbonů a já mu jasně řeknu, že žádné kupovat nebudeme, no je to sranda :s: Já mám spíš teď problém s tím, že ta starší začla děsně odmlouvat a dokonce i lhát a to fakt nevím, kde viděla :(

In reply to by Jajda007

no tak to lhaní už u nás také letos proběhlo, normálně jsem jí řekla, aby snědla svačinu, že až potom půjdem ven a ona, protože nechtěla zrovna, to co jsem jí namazala to schovala do peřin a já na to přišla až druhý den...říkala mi, že to snědla, já ji ještě pochválila a pak jsem přišla na to, že mi lhala a schovala to pod peřinu...mazec, taky jsem si říkala, kde se to v jejím věku bere....no holt chtěla jít ven, tak pro to něco udělala....

Naše 3 roky je taky pěknej vztekloun. Sestry holka byla taky, ale ta měla takovej hysterák, že si i lehla na zem. Doktorka jí poradila ať jí vezme pod studenou sprchu, tak jak je oblečená. Sestra to udělala a když se příště chtěla vztekat stačilo jen říct, že půjde pod sprchu a ona se uklidnila. Jinak nevím co bych ti poradila, mě to zatím udělala jednou, že jsme šli domů a ona celou cestu řvala a řvala no hrůza. Doma občas dostane na zadek, ale klidně jí dám i venku. Zavřu jí do pokoje a řeknu ať vyleze až se uklidní. Ona sama za chvilku přijde a řekne, že už se uklidnila.

In reply to by Štěpula

dcerku jsem taky kolikrát osprchla, stačilo třeba jen hlavu, jednou když měla amok jako krávu, třískala sebou v předsíni hlava nehlava, tak šla do vany taky celá tak jak byla a je pravda, že kolikrát potom při náznaku amoky a slově sprcha se celkem zklidnila :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky