Kryštůfek 10 měs.

21.09.2016

Kryštůfek má 10 měsíců. Váží 8920g a měří 73,5cm. Celé dny jen chodí, sám udělá pár krůčků. Říká táta, baba, ham , né ,čiči a od včerejška i mama. Má 2 zoubky.Je pořád kojený.

To je šikula :-) a jak pěkně drží i rovnováhu ;-) Miška máma řekla snad jen 5x,pořád říká jen tata :-D  

In reply to by Petra 82

Se mnou je malá pořád,tak se ji mama říkat asi nechce :-D jojo už chodí sama,ani už moc nepadá,jen když se rozběhne,tak pak chytá parádní zajíce :-D už se naučila sama zvedat ze země bez opory :-) dnes je jí 11měsíců :-) tak rychle to utíká :-) :-( 

In reply to by Kačka1989

Bobek tak aspoň že je to "jen"  modřina . Těch pádů ještě bude hodně. Já mám strach aby se mi někde blbě nepraštil, tak za ním furt chodím. Většinou chytá zajíce a hlavičku drží nahoře. Ale spadl mi i dozadu a praštil se do stolu. Naštěstí měl jen bouli. Chodí doma Miška v papučkách, malej jen v protiskluz. ponožkách. Tak přemýšlím jestli koupit papučky.

In reply to by Petra 82

Taky jsem za ni zezacatku porad chodila,ale jak se naucila lepe chodit,tak uz na ni jen dohlizim z dalky.ale zajice chyta porad :-D dotedka chodila bez papuci,ale zacina byt zima a Miska zacina pomlau behat,tak ji to dost klouze i v tec protiskluzovych ponozkach.tak uz jsem zacala davat papucky.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka