Petra 82

11.05.2018

Matyášek se narodil 7.5. v 38+3, měl 49cm 3380g. Ve 2 ráno mě zbudily bolesti před 4h jsem začala krvácet tak jsme volali sanitku. Pro pozitivního streptokoka mi po příjmu dali kapačku antibiotikama s tím že musím ležet ať stihnou dát za 4h další. Kolem půl 9 dokapala, pa. na mě koukla a bylo to na 4cm udělali přípravu a hned se to rozjelo. Po 9té to bylo na 8cm že píchnout vodu, potom začaly komplikace malému padaly ozvy tak mě otáčeli že zad na boky a ozvy žádné. Takže na čtyři dali mi kyslík a našly je ale byly slabé, volali primáře a já se snažila ať je co nejdřív venku.

Matyášek
Matyášek

Ahoj,moc gratuluji k dalšímu chlapečkovi :-) hlavní je,že to dopadlo všechno dobře a Matyášek je v pořádku a zdravý :-) Přeji mu zdraví a vám ať dělá jen samou radost :-)

In reply to by Kačka1989

Děkujeme, naštěstí to dobře dopadlo. A užíváme si miminka. Co u vás, žárlí Míša na sestřičku? Kryštůfek teď trochu začal, chce se nosit a má dny kdy je protivný. Když mám malého na rukách tak chce taky a hučí že mám dát malého do postýlky že chce spinkat. Potom je zas v pohodě a hladí ho a pusinkuje. Trochu blázinec.

04.12.2017

I my se v květnu ještě rozrosteme o dalšího prcka. 3D fotka je z 16tt měl by to být chlapeček, už ve 12tt to vypadalo spíš na chlapečka. Screening dopadl dobře.

Matyášek
12.11.2016

Kryštůfek dnes oslavil 1 narozeniny.  Z malého miminka je velký šikovný chlapeček. Strašně rychle to uteklo.

Kryštůfek jeho 1 Rok
Kryštůfek jeho 1 Rok
Kryštůfek jeho 1 Rok
Kryštůfek jeho 1 Rok
Kryštůfek jeho 1 Rok
Kryštůfek jeho 1 Rok

Ahoj :-) přejeme vše nejlepší Kryštůfkovi k jeho prvnímu ročku :-) at' je stále zdravý,veselý a dělá vám jen samou radost :-) :one: 

21.09.2016

Kryštůfek má 10 měsíců. Váží 8920g a měří 73,5cm. Celé dny jen chodí, sám udělá pár krůčků. Říká táta, baba, ham , né ,čiči a od včerejška i mama. Má 2 zoubky.Je pořád kojený.

To je šikula :-) a jak pěkně drží i rovnováhu ;-) Miška máma řekla snad jen 5x,pořád říká jen tata :-D  

In reply to by Petra 82

Se mnou je malá pořád,tak se ji mama říkat asi nechce :-D jojo už chodí sama,ani už moc nepadá,jen když se rozběhne,tak pak chytá parádní zajíce :-D už se naučila sama zvedat ze země bez opory :-) dnes je jí 11měsíců :-) tak rychle to utíká :-) :-( 

24.08.2016

Náš Kryštůfek má 9 a půl měs. plazí se a staví se všude na nožky. Po čtyřech nelozí , jde na kolínka jen když se chce postavit. S chodítkem lítá jak drak. Má jeden zoubek. Třikrát denně baští zeleninu, ovoce nebo jogurt , sní jen 70-80g jinak je kojený. Je strašně hodný.

In reply to by Kačka1989

Děkuji *smile*  , sám se nepouští. Nebo teda on se pustí a neudrží rovnováhu, to jsou potom pády. Ale už jde i za jednu ruku.  Posledních pár dní udělá pár temp i na kolínkách, ale hlavní náplní jeho dne je chození. :00:  Ty máš holčičku jen o kousek starší , že?  Už ti taky obchází nábytek.

10.07.2015

Dnes mi došla trička,potisky dělané na zakázku. Jsem moc spokojená.

Musím se pochlubit.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Já asi 6týdnů u prvního dítěte, potom zvítězila jednorázovka.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj, ano čekám páté dítko. Není to úplně plánované.Chtěli jsme ještě páté,ale trošku později. Plánovala jsem to tak kolem 35ti. A co ty ,je to plánované. Okolí na nás koukalo jak na exoty už když jsme čekali 4té. :s:

In reply to by Petra 82

Péťo,přesně jak píšeš,už teď na nás všude koukaj,někdo nás dokonce i osloví,jako jestli ty tři děti jsou všechny moje,když mám břicho.... často se setkávám i s negativníma reakcema a nepochopením.... No my čekáme to čtvrté plánovaně,tedy přiznávám,že jsem si přála pro syna brášku a bude mít třetí sestřičku,tak snad mi jednou nevynadá :s:
Dokonce už mě občas přepadne myšlenka i na páté,ale jdu na třetí sekci,tak i tím jsem limitovaná,i když i ta čtvrtá se prý provádí.... Eliška

17.06.2015

Dnešní 3D uz, budeme mít chlapečka Kryštůfka.

Dnešní 3D uz.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkuji,mysleli jsme že bude druhá holčička. Ale těšíme se na malého,hlavně že je zdravý.

02.07.2010

Máme za sebou první narozeniny.Z našeho malého miminka je už velký kluk.Miminko které jen leželo a pilo mlíčko od maminky nám za ten rok moooc vyrostlo.Kubíček má 79 cm teda podle toho c

05.05.2010

Kubík dostal nový kočárek tak snad se mu v něm bude líbit, brášku jsme museli taky vyfotit musel ho vyzkoušet :s:

Kubík má nový kočárek
Kubík má nový kočárek
Kubík má nový kočárek
Kubík má nový kočárek

já mám podobný kočárek pro malou Zopaviper 3 a je super...malí s v něm tak líbí,že mi do něj leze aj doma :)

In reply to by mařenka.l

Jo tak to je fajn :€s€: já doufám že se i malému bude v něm líbit ,doma do něj chtěl taky sám :///: .Tohle je Babypoint Mark 3. :) Snad nenajdu nějaké mouchy a budem spokojení.

In reply to by Petra 82

Ahojky, myslim, že to byl buď tenhle a nebo jen jiný výrobce, ale hodně nám ho chválili v prodejně , že se dá i složit do takovýho balíčku, že jde i do letadla nad hlavu do zavazadlovýho prostoru :) A že je to jeden z nej odpružených kočárků :) ??? Chceme do něj taky jít, tak uvidíme. :) Snad nebude problémový

In reply to by Jaňulík 1

Jo :+^*: za info. Když mám přišel tak se manžel ptal jestli jsem neobjednala kočárek pro panenku :s: fakt v malé krabici takže s tím rozložením to je pravda :) . Měli ho za parádní cenu, takže jsme do něj tak šli odpruženej je pěkně a má i okýnko ve stříšce to mě překvapilo protože to prodejce neuváděl. :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka