veruuu

15.01.2012

Hezký večer,dámy..chtěla bych se zeptat na váš názor,popřípadě si přečíst nějaké srovnání z vašich zkušeností ohledně školek v Praze 3..teda spíš mám na mysli v Jeseniově ulici a okolí..je jich tu cca 5,tak at krapet vím,kam na ten zápis za měsíc vyrazit..díky moc předem.. Verča + Max :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak moje ségra dělá na žiškově.nevím, jak se mš.jmenuje, ale je spadá dod Zš.Je to jedna stanice 9tkou.nad Viktorkou.
Loni braly myslím všechny, co se přihlásili, i 3leťáky.

Tak moje ségra dělá na žiškově.nevím, jak se mš.jmenuje, ale je spadá dod Zš.Je to jedna stanice 9tkou.nad Viktorkou.
Loni braly myslím všechny, co se přihlásili, i 3leťáky.

ahooj.. tak my chodime do skolky az k hlavnimu nadrazi do soukrome neb ho ve statni nikdo nchtel tim ze mel 3 v prosinci :-( preji vam at jste a tom lepe jinak na Praze 3 loni meli problem umistit se i 4 lete deti :-(

12.05.2011

Dobré ráno,maminky,můžete mi,prosím,někdo poradit,co s chrapotem u 19 měs.prcka? Chratpí od včera,dnes ráno je to fakt síla,nic mu jinak není..řádí,baští,rýma ani kašel není :( Díky za odpovědi..

Kliknutím vložíte smajlíky:
29.03.2011

ahojík,holky,mám dotaz ohledně darování vajíček při Leidenské mutaci? Je to reálné,nebo už jsem pro ty "nerodiče" nepoužitelná?? Moje dr se k tomu na hematologii nevyjádřila,že nezná jejich kritéria a že jsou leckdy rodiče víc "marodi" než moje néé 100 % vajíčka..

Kliknutím vložíte smajlíky:
22.03.2011

Dobré odpo,holky,mám dotaz,zda-li se dá autosedačka pro 1,5 rok staré dítě vozit v autě,když má jen 2 místa??? Viděla jsem ted tranzita a v něm chlapa a malou holčičku,tak mě to zajímá..že bych malýho mohla vždy ráno cestou při práci odvézt k babí a ona nemusela dojíždět k nám. Díky moc

Kliknutím vložíte smajlíky:
06.03.2011

Hezkou neděli,mamči,ráda bych se zeptala,spíše teda SAMOŽIVITELEK,které mají rodičák na 3 ROKY,zda požádali i o hmotnou nouzi,kromě ostatních příspěvků (přídavek na dítě,příspěvek na bydlení) a zda-li měly úspěch??? DÍKY ZA KAŽDÉ INFO.. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

dostávala jsem od hmonté nouze doplatek ny bydlení 1700 a pak ještě příspěvek na živobytí 173....nyní nedostávám nic, ex poslal aleimnyt co ldužil takže pujdu žádataž za3 měsíce znova o doplatek na bydlení, měla bych mít na něj nárok podle výpočtů na netu....a jsem na rodičáku 3 roky...internet, auto mám, malá má stavební spoření, ale dycky se dá vše nějak okecat.

já mám jen zprostředkovanou zkušenost. M8M kamarádku, která je samoživitelka, má holčičku, letos jí budou 3 roky. Kdyby neměla maminku, tak to neutáhne. Taky šla na sociálku (jednu z tech ženských znám, je moc fajn), přesto tu návštěvu obrečela. Nejdřív výslech, kolik bere a podobně, bylo to prý docela ponižující a pak já nabídli jednorázovou dávku 123 Kč....tak jim řekla ať si to strčí za klobouk. Je to strašné, moc by si to zasloužila, na druhou stranu ty ženské na sociálce jsou ty poslední, které za to můžou a co vím, tak třeba té mé známé strašně vadí, když si tam někteří naši spoluobčané chodí na zálohy na dávky, že nemají na jídlo protože třeba byly vánoce (na to neslyší a posílá je ...pryč). Ale na druhou stranu za zeptání a podání žádosti nic nedáš, a i kdyby to bylo nepříjemné, tak kdyby vám to pomohlo a něco dali, tak to za to stojí. Držím palce. E.

21.01.2011

Hezký večer,maminky,dáváte 15m prckům ACTIMEL? Krupicovou kaši z plnotučného mléka už jsme zkoušeli. Díky za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Veru, Kája ho pije, vypije teda jen půlku, ale pije. Jirka si ho kupuje, takže je doma stále, ale nepije žádná mlíka, jen to moje a Actimel :00:

ahojky. já ho dávám malému asi od roka k snídani tak třikrát týdně. :-) kravské mléko nedávám, pije nutroš, dávám hollandii nebo tvarohovou activii.

06.01.2011

Hezký večer,těhulky,venku je ledové království, VŠECHNY MÁTE ZÁKAZ RODIT..do porodky by jste nedojely :s:

Kliknutím vložíte smajlíky:

:///: no .... nezávidím těhulkám na které to přijde.
My jsme přijeli po sedmé domů a jsme rádi, že jsme dojeli.

03.01.2011

hezký večer,maminy,mám dotaz spíš na Hořovickou porodnici..dostali jste mimčo po porodu na břicho nebo vám ho vzali a dali až utřené??

tak já jsem tam rodila v dubnu 2010.Porod byl pohodový a rychlý.Malou mi dali na břicho,ale nejdřív se mě zeptali.Rodila jsem po třetí,z toho poprvé v Hořovicích.Pro mě osobně to byl naprostej luxus,co se týká porodu.Ve všem mi vyhověli a moc mi pomohli.Před tím jsem rodila 2x v Motole,špatné to nebylo,ale prostě tam se mě nikdo na nic neptal.Chápu,je to velká porodnice.Ale Hořovice musím chválit,nemohla jsem ležet,potřebovala jsem chodit,žádný problém.V Motole mě přikurtovali na monitor a hodinu nechali ležet.Tady ve stoje,tak jak mi to vyhovovalo,zkontrolovat a sundat.Fakt super personál.Malá byla potom semnou na takovém vyhřívaném lehátku,přišla i PA a nechala mě zkoušet ji přiložit.

holky,díky za odpovědi..tak je to asi jen v Hořovicích běžné,že se nezeptají a dají až usušené a samostatné-bez šnůry mimčo :) škoda..tak snad příště :)

Ahoj Veru, tak já rodila v Jablonci, ale když Filda visel ještě na pupeční šňůře, tak mě počůral a pak se mě dr. (mimochodem moc hezkej mladej) zeptal jestli ho chci na břícho. Zabalil ho do pleny a položil mi ho na klokana. Pak teprve přestřihl pupečník a Fildoslávka odnesla sestra. Je možné že je to už 14 měsíců?? :n:

Ahojky, tak já tam rodila v březnu. Nikdo se mně neptal, jestli chci malou na břicho. Popravdě by mě tou otázkou asi i překvapily :) Já jsem hlavně chtěla přiložit k prsu do těch 2 hodin a o to jsem si pak řekla, když mě zašili atd. a já to všechno tak nějak pobrala ;) Vážili ji, prohlédli, měřily a tak přímo vedle mě v té ohřívané postýlce nebo co to bylo a takhle ležela pořád vedle mě...Až tak po hoďce jsem si ji vzala. Ŕekni na příjmu, že to tak chceš a určitě vy neměl být problém...

14.11.2010

ahojík všechny..maminky,prosím,poradtě mi..mám na ubruse zachlý vosk z celé svíčky..jak to dostanu dolů??? Jsou toho fakt kusy,vytekla defacto celá :(

Kliknutím vložíte smajlíky:

Přesně jak radí maminky pode mnou, mám vlastní zkušennost :) Sloupat co jde a pak přežehli se savým papírem :).

dej an to noviny zapni zehlicku a pres latku to prezehli do novin to krasne nasaje a ubrus bude cisty pokud to npujde na poprve tak to opakuj jde to tak krasne

Ahojky, sloupni co jde a pak přes savý papír žehli žehličkou dokud to pouští mastný. Pokud není látkový tak nevim to je jinak na vyhoz.

06.11.2010

maminky,poradíte mi,prosím,kde sehnat zábranu na schody k patru na spaní?? Náš roční cvrček nejde uhlídat a klasická zábrana na schodiště je nereálná.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka