brandik

20.06.2012

Ahojky maminky,
mám prosbičku - chci koupit tažnou tyč za kolo - Trail Gator. Ale dcerka má ještě 12" jízdní kolo a v návodu je, že to je od 14". ... Tak bych se chtěla zeptat, jestli to některá nemáte odzkoušeno, jestli i dvanáctipalcové kolo jde zapojit - asi jde o to, aby to nebylo moc vysoko to dětské kolo. Děkuji moc za každou připomínku.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

díky za odpověď ... už jsem to hledala na netu a na jiné stránce píšou od 12" kola :-)
Takže to půjde.
Mojí dceři je 3,5 roku a už rajtuje jak čert - skoro nechce chodit ani pěšky, jenom když je nějakej velkej kopec, tak jí pomáhám, aby to ušlápla.

12.06.2012

Ahojky maminky a těhulky,
mám prosbičku, jestli některé nezbyly kupónky na vlhčené ubrousky Pampers do DM (je to sleva 50,- Kč za balení). Mám na mysli, ty které končí teď v červnu. Tak jestli byste některá nevyměnila za nějaké jiné kupóny - mám kupóny na UM, kosmetiku, kaše, ....... téměř nic jsem nevyužila. Děkuji moc.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Mám tady 3 kuponky se slevou 3x50,- Kč. Končí 30.6.2012. Jestli máš o ně zájem, písni mail. Nechám ti je zadarmo, mám 3 knížky, moc jsem to nepoužívala, pokud sháníš ještě něco, ráda se toho zbavím. Sama nic nesháním. Kupovala jsem jen Babylove ubrousky. :a: Ostatním taky nabízím cokoliv co ještě mám. lucik.rak@centrum.cz

17.05.2012

Ahojky maminky, potřebuju radu, jestli některá nemáte autosedačku Maxi Cosi Rodi XP a nebo Cybex Solution.Rozmýšlím se a váhám kterou? Děkuji moc za každou připomínku.
http://www.hracky-kocarky.cz/2681-maxi-cosi-rodi-xp-blue-night.html
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1176-cybex_solution_2012

Kliknutím vložíte smajlíky:

Nejdříve jsme měli Maxi Cosi Tobi a když z ní malá vyrostla pořídili jsme Cybex Solutions. Spokojená jsem s oběmi.
Nevíte některá náhodou, zda se dá koupit ke Cybexu letní potah?

Máme Cybex a mám problém když malý usne tak mu hrozně padá hlava někdy i ke kolenům. Nemáte nějaký fígl jak tomu zabránit ???

16.03.2012

ahojky maminky,
mám dilema? Jestli koupit Chicco for me a nebo Jané Carrera?
Co byste koupili vy?
chci spojenou rukojeť a aby něco vydržel a aby byl skladný. Ten kočárek Jané Carrera už jsem měla na dcerku a byla jsem s ním mooooc spokojená, teď jsem pokukovala po jiném a stejně mi z mých požadavků vyšel zase Carrera a nebo jsem našla Chicco for me.
Ten Carrera bude asi bytelnější, ale ten Chicco mi přijde zase více skladný a lehčí. Budu ráda za každý pozitivum nebo naopak negativum ke kočárkům. Díky

Kliknutím vložíte smajlíky:
20.02.2012

Ahojky - budu ráda za každý tip :-)
sháním golfky/sportovní kočárek a požaduji (podle toho co chci to je v pořadí)
- spojenou rukojeť
- co nejmenší po složení
- otáčecí boudu po i proti směru
- lehký
- aby něco vydržel
- větší kola - přední určitě aretovací
- 4 kolku (buď zdvojená nebo ne)
- odpružený
- dostatečně velký i pro 3-leté dítě
- opěrka nohou aby šla sklopit

:s: vím, že se dost vlastností navzájem vylučuje...
Ale třeba vás něco napadne. Díky moc.

Kliknutím vložíte smajlíky:

:s:
No nějak tak jsem to čekala :-)
Já měla předtím Jané Carrera - a splňovalo to všechno kromě té otáčecí boudičky.
Teď jsem našla kočárek Chicco For Me - to je jako golfky - ale dává se tam i mezikus do rukojeti - takže to je spojené.
No a nebo uvažuju o Bébe confort Loola.
Nemáte někdo zkušenost? Co byste vybrali? Díky.

21.08.2011

Ahojky maminky,
potřebuju poradit, jestli nevíte co se dá použít proti bolesti zad když kojím.
Dnes mi prasklo v bederní páteři - a já prostě spadla na zem jaká to byla bolest - potom jsem se doplazila do obýváku. A následně doslova doplazila na pohotovost - jenomže tam mi dr. sdělil, že prej když kojím, tak mně nic nemůže dát :-(. Sestra potom prej, jestli mi může dát aspoň - Mizokain (nebo tak nějak se to jmenovalo), tak prej jo ale prej to asi nepomůže. Takže mi ty záda asi na 4 místech opíchl - ale plazím se doma - to je šílený. Prej můžu 3 x denně Paralen - jenomže to vůbec nepomáhá. Nemáte nějakou radu, díky moc za vše. :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, zajdi za nějakým masérem, aby tě srovnal Dornovou metodou. Za to nic nedáš, teda jen nějakou kačku. Mě to pomohlo hodně a Dornovka je prostě super :-)

Taky mám problémy se zádama, A jedinej kdo mi pomohl byl fyzioterapeut. Před tím jsem byla i u doktora, dostala jsem injekci a nějaké prášky a prd to pomohlo. Takže za mě fyzioterapeut

In reply to by Štěpula

díky za komentář. No - já to zkusím zítra obvolat, ale podle toho jak mně to v těch zádech luplo, tak je mi jasný, že to potřebuju "nakřupnout" zpátky. Už jsem na tom jednou byla a hned bylo po bolesti - jenom bude asi problém, kde mně takhle rychle vezmou. :-)
Díky.

In reply to by brandik

Tak pokud řekneš jaký máš problém měli by tě vzít co nejdřív. Manžel se mi smál a potom mu ruplo v zádech. Tak jsem se mu smála já a najednou byl rád když jsem mu dala telefon na fyzioterapeuta on ho vzal hned druhý den, nebo dokonce snad i ten den.

28.07.2011

Ahojky maminky a těhulky,
mám zavedenou Mirenu necelých 14 dní a s manželem jsme měli poprvé sexík, ale manžela ty vlákna píchli do penisu, že úplně vyletěl :-( ...... tak se chci zeptat na vaši zkušenost. Jestli se ty vlákna dají zkrátit nebo co s tím?? Četla jsem jeden příspěvek na netu, že prej ty vlákna časem změkčí - tak nevím.
A taky mám dotázek - prý se při Mireně nedoporučují tampóny - ale vložky nesnáším a článek si přečetla až teď, tak jestli máte zkušenosti. Já jsem po zavedení špinila pouze chvilinku - vždy to stačilo na slipovou vložku. A doufám v to, že MS mít nebudu.
Díky za každou zkušenost.

Kliknutím vložíte smajlíky:

teda ráda, že si tohle čtu, jsem podruhé těhotná a právě jsem po porodu plánovala, že si nechám zavést Mirenu, tak teda ještě že to vím tohleto.. to Mirena nehrozí, nechci aby se manžel pokaždé zranil...:-(

Ahojky,
mám Mirenu cca 1 měsíc, :*O*: postýlkovali jsme zatím jen 3 krát,
protože mne moje dvě holčičky :girl: :girl: ve věku 4 měsíců a 18 měsíců zaberou veškerý čas a sílu :)
a manžel nic neříkal, musím se zeptat :)

Ahojky mám to stejné jako ty!!!! Vlákna jsme nechali zkrátit :-) A je to v poho! MS skoro nemám tak tovždy s intimkou max s pár vložkami vydržím.... Ale je to třeba jen tři dny tak je to ok!!!! A tampóny si beru do bazíku i když nemám Ms kvůli hygieně a ok ale říkám zkrátili jsme vlákna tak se nemá tampon za co zachytit případně tělísko vytáhnout! Předtím jsem při některém pohybu cítila jak mě ty vlákna píchnou a to nemluvím o sexu a dr. mi je bez problému zkrátil!!!! Akorát je pak bude muset trošku lovit až se to bude vyndavat :-) Papa

Ahoj, mám Mirenu rok a čtvrt. MS nemám, takže tanpony potřebovat nebudeš. Po měsíci jsem byla na kontrole jestli Mirena dobře sedí. Tak až tam půjdeš řekni Dr a měl by ti to trochu zastříhnout. No ale jestli je manžel dobře vybaven tak se občas píchne :s:

30.05.2011

Ahojky maminy,
mám na vás prosbičku, .... zase ty kočárky:-)
Nevím pro který se rozhodnout:
Jané Slalom, Peg Perego GT3, Bébé Confort nebo Chipolino Optima.
Poraďte, který byste brali vy.....
Já bych ho chtěla na brusle - tudíž s brzdou. A taky upřednostním nafukovací kolečka a nějaké to odpružení. Chci - aby něco vydržel a taky aby trošku vydržel - takže aby to nebylo za chvilku malému malé.
Nejvíc se mi líbí asi Peg Perego GT3, ale zase u Bébé Confort se mně líbí to, že to jde dát po i proti směru jízdy.... Jané Slalom - má zase kotoučovou brzdu - takže na brusle asi super...........
Fakt nevím.

Kliknutím vložíte smajlíky:
15.05.2011

Ahojky maminky a těhulky,
chtěla jsemse zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s hemangionem? Mám doma týdenního synka, který ho má na nožičce, tak by mě zajímalo co bude následovat. Naše dr. říkala, že nás pošle na kožní za nějakou dobu, že by s náma stejně nic teď nedělali, tak se chci zeptat jak vaše dr. postupovali? Díky moc za každou připomínku.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Hlavně to nepodceňujte. Samozřejmě je něco jiného flíček centimetr na centimetr, a něco jiného je veliká bobtnající a krvácející boule, jako jsem měla já. Když už mě moje geniální pediatrička poslala do motola, bylo v podstatě pozdě, musela jsem na ozařování, protože hrozilo, že přijdu o oko. Doteď mám obrovskou jizvu. Jestli se vám něco nezdá na přístupu pediatra, obraťte se na kožní, případně na ten Motol. Držím palce. Papa

my máme také od narození, ale na čelíčku a dost vystouplý,cca 2 cmx1cm. Loni v září-Anetce bylo 11 měsíců jsem se rozhodla pro leisrové kůry, ty jsme absolvovali 3 hemangiom ztrácí na barvě, ale vzhledem k tomu, že byl dost hluboký, tak počítám, že nás tam ještě jednou uvidí. Ono na nožičce bych to asi neřešila a nechala zmizet, ale na čelíčku je to nebezpečné a jednou už nám to teklo do vnitř-to byl impuls, že jsem začla pátraat a nečekala, jestli někdy sám zmizí:) Nás neposlala dr. ani na to kožní, takže jsem si pátrala na vlastní pěst a také tak jednala a jsem za to ráda!

Děkuju všem za komentáře. Malej to má přes celou nožičku až k nártu, ale vystouplé to není - jenom ploché a červené. Tak uvidíme co to bude dělat časem.

In reply to by brandik

Možná, co bych ti ještě poradila, je, vyžádat si sono jater, jelikož pokud se oběví hem. na těle, tak může být i na játrech. Nám ho dělali v souvislosti s kolikami, kterými Anetka trpěla.

In reply to by Makak

ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli hem. opravdu souvisí s kolikami? Protože náš malej na ně trpí od narození, v roce trochu lepší a teď ve dvou letech s tím pořád bojujeme. V noci se neustále budí kvůli bolení břicha, někdy 2x za noc, někdy i 5x a vím, že je to bolením bříška.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky